Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jan 2021 - 10:04:45
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 5  All
Author Topic: Winning Eleven 7-8  (Read 36133 times)
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« on: 10 Aug 2004 - 05:29:54 »

konunun cm ile alakası yok ama futbol ile alakası oldugu için buraya açmak istedim.Öncelikle oyunu japonca da olsa 8. si çıktı haberiniz ola.Beşiktaş ve galatasaray var türkiyeden.
onun dışında topigi açmamın asıl amacı benim hala yapmayı beceremedigim verkçaların fln nasıl yapıldıgı ,özel hareketler ,oyunla ilgili patchler nerden bulunur,version updateler gibi şeyleri birbirimizle paylaşmak.
Ayrıca ayarlayabilirsek aramızda turnuvalar çevirmek tabiki...
ilk soru benden şu üçgene ve left 1 e basıp yapılıyor denen verkaç nasıl yapılıyor be kardeşim.bi türlü beceremiyorum...

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1 on: 10 Aug 2004 - 11:30:57 »

bildigim kadarıyla bu winning 11 oyunu pes oyununun japonyada felan satıldıgı hal avrupaya pes adı altında satıyo  pek bi farkı yok (japonca olması dısında)

bu arada pes4 cıkıyo esas onu bekleyin

Son Turnuva Şampiyonu
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #2 on: 10 Aug 2004 - 18:29:25 »

klup takimlarindaki oyunculari milli takimlara eklemenin bir yolu var mi pes 3te ben bulamadim sadece yarattigim oyunculari takimlara ekleyebiliyorum.

Form is temporary,class is permanent...
FliPtiKal3
Guest
« Reply #3 on: 10 Aug 2004 - 19:15:25 »

pes3 te transfer olayını bir  türlü beceremedim(ne adam satabiliyorum nede adam alabiliyorum Roll Eyes) yardımlarınızı bekliorum...
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #4 on: 10 Aug 2004 - 20:12:16 »

pes3 te transfer olayını bir  türlü beceremedim(ne adam satabiliyorum nede adam alabiliyorum Roll Eyes) yardımlarınızı bekliorum...

takiminin ismini galatasaray'dan fenerbahçe'ye çevir.... Grin

Form a Fuckin\\\' Wall
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #5 on: 10 Aug 2004 - 20:22:45 »

ya yenisinde takim ve futbolcu isimleri gercek mi yoksa yine uydurma mi? butun oyun zevkim kaciyor eger uydurmaysa berbat bi olay...

Form is temporary,class is permanent...
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 10 Aug 2004 - 21:17:44 »

ya oyun 5 agustosta çıktı ve biz direk internetten çektigimiz için oyun full japonca...
ondan gerçek mi degil mi bizde bilemiyoruz Grin

ama we 8 inanılmaz gerçekçi olmuş,daha mantıklı fakat oyunun birkaç sorunu var.Kornerler de fln yavaşlayabiliyor ama bu sorun pes 4 te olmayacakmış.
ayrıca ahmet transfer işi de ben masetr league oynarken gayet rahat yapıyordum bir sorun olmadan.hatta beşiktaşa(türk ligi versiyonunda) roberto carlos owen gibi dünya yıldızlarını getirdim.
sendeki sorun nedir transfer olayında para mı yok yoksa para oldugu halde mi gelmiyolla?

Flagrant
Newbie
*

RAPPER

View Profile
« Reply #7 on: 11 Aug 2004 - 03:48:13 »

ilk soru benden şu üçgene ve left 1 e basıp yapılıyor denen verkaç nasıl yapılıyor be kardeşim.bi türlü beceremiyorum...

L1'e basili tutarken kisapas at, pas atan adam normalin aksine, top ayagindan ciktiktan sonra ileri dogru kosmaya baslayacak.. top, pasi attigin adamin ayagina geldiginde kendi istedigin sekil pasla (ucgen,x,o) kosan adamin onune pasi atacaksin.. yani otomatik olmuyor.

ayrica L1'e basili tutup ucgen'e basarsan verkac degilde oyunun vazgecilmezlerinden olan oyuncunun onune yuksekten pas atar. (cok ise yarar)

daha bi cok kombinasyon, ozel haraket var.
suraya bi goz at. http://www.pesfan.com
...

we8'i dun oynadim. acikcasi pek hoslanmadim ama hep oyle olur. zamanla guzel gelir.
oyun ana menu haric japonca.. ingilizce cikan pes4. onun dagitimina daha baslanmadi..

CD out Nov23
_TheANSWER_
Jr. Member
**

Göztepe

View Profile
« Reply #8 on: 2 Sep 2004 - 01:25:53 »

Bu oyun PC için de var mı? Yoksa sadece konsol için mi yapmışlar?

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı, bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali..
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #9 on: 2 Sep 2004 - 03:00:45 »

oyunun sırf iniglizce olanı da war

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 2 Sep 2004 - 13:05:06 »

arkadaşlar bu winning elevenın tüm versiyonlarını 95den beri oyanayan bir ainsan olarak bu son versiyonun oynabilirliğinin en iysi olduğunu söyleyebilirim bunun kadar iyi olan winning eleven 2000(yeşil cd) de bile en azından ceza sahasının dışından gol atmak oldukça kolaydı buarada ayar iyi yapılmış ancak grfik uyumu bence 7 de daha iyiydi ayrıca japon olan commentaryi fazla beğenmedim ilk versiyon olan winning eleven 3 de japonca döktürüyodu adeta yorumcu burada oldukça sade ve eski komikliğinden uzak ama oyun kalitesi iyi
bu arada pc versiyonu olan pes3 versiyonu we 7 ile aynıdır, yalnız bu oyunda oyunun zaman zaman hızlı çalıştığı olur bunu ancak optionsdan çözünürlük ayarıyla düzeltebilirsiniz ama bence en düşük versiyon oynamak en iyisi çünkü ekran kartını aşırı ısıtıyo bi de mesela oyun hızlı diyelim kapatıp bi daha açınca normal hızına ulaşıyo bu oyunu oyanayanlara benim de bi sorum olacak maça girmeden formation settings yapılırken adam gibi çalışmıyo oyun bunu düzeltmenin yolu nedir? we'in kendim için enlerini de seçiyim yaw
en iyi spiker: we3( japoncadan döktürüyo ve oyuncu adları çok komik mesela abdullah yerine abdalla arif yerine arüfüü)
en durdurulamaz adam: bütün versiyonlarını oynamış bir insan olarak we4'de anelka ayağına ya da kafasına dokunan topların büyük çounlğu gol
ünü en az,gücü en çok olan takım: we2000'de UAE kesinlikle acayip bir takım 168 ve 175'lik tarık ve faruk forvet ikilisyle bütün takımların canını yakıyolar, bu adamlar fransız defansının üstünden kaç tane kafa golü attılar.
en iyi oyuncular: we3-ronaldo,amokahci we4-owen,anelka we5-6(2000) faruk,anelka we7- ronaldinho,ronaldo,rivaldo
hadi bakalım herkeslere iyi winning elevenlar
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #11 on: 2 Sep 2004 - 13:46:53 »

ya oyun 5 agustosta çıktı ve biz direk internetten çektigimiz için oyun full japonca...
ondan gerçek mi degil mi bizde bilemiyoruz Grin

ama we 8 inanılmaz gerçekçi olmuş,daha mantıklı fakat oyunun birkaç sorunu var.Kornerler de fln yavaşlayabiliyor ama bu sorun pes 4 te olmayacakmış.ayrıca ahmet transfer işi de ben masetr league oynarken gayet rahat yapıyordum bir sorun olmadan.hatta beşiktaşa(türk ligi versiyonunda) roberto carlos owen gibi dünya yıldızlarını getirdim.
sendeki sorun nedir transfer olayında para mı yok yoksa para oldugu halde mi gelmiyolla?
Oyunu düşük hızla kaliteli medyaya yazarsanız takılmalar oldukça azalıyor.Ayarlardan seyirci sayısının azaltınca ve belli başlı stadlarda oynamayıncada azalıyormuş.Bende takılma olmuyor 4 x le Verbatime çektim.
Ayrıca yavaşlama problemi "Winning Eleven 8 International" da giderilir.WE6 dada yavaşlama vardı , We6 Final Evolution çıktı bütün sorunların düzeldiğini gördük.

ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 2 Sep 2004 - 14:42:24 »

peki pes 4 ne zaman çıkacak haberi olan var mı?

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #13 on: 3 Sep 2004 - 03:48:28 »

beyler (özgün dışındakiler), bu we8'in ingilizcesini gören var mı, varsa satıldığı yer neresidir?

bi de güzel patchler hakkında (şimdi değil tabii ama 1 ay sonra falan, çıkınca) birbirimizi bilgilendirelim, mühim mevzu çünkü. bu ilk çıkanda formalar falan uyduruktan oluyor, bazı kadrolar da eski...
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #14 on: 3 Sep 2004 - 04:25:09 »

başta orkun olmak üzere özür diliorum benim oynadıım oyun we8 diil we7 international mış ama büyük ihtimalle patchli olacakki man utd. saha transferinden bjkye kadar bütün takımlar vardı. Hatta izmir Atatürk stadı bilem wardı.

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
Pages: [1] 2 3 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 « previous next »
    Jump to: