Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 16:59:23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Yüzüksüz Yıldızlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: sizce hangisi alamadığı şampiyonluk yüzüğünü en çok haketmiştir? niçin?
john stockton - 26 (28.6%)
reggie miller - 12 (13.2%)
charles barkley - 27 (29.7%)
karl malone - 13 (14.3%)
pat ewing - 6 (6.6%)
gary payton - 0 (0%)
dominique wilkins - 4 (4.4%)
diğer - 3 (3.3%)
Total Voters: 2

Pages: 1 2 3 4 [5]  All
Author Topic: Yüzüksüz Yıldızlar  (Read 15668 times)
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 24 Dec 2007 - 03:03:42 »

Jermaıne bu kadar haketmek ıcın ne yapmıs baya merak ettim.

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #61 on: 24 Dec 2007 - 17:24:40 »

kesinlikle katılıyorum jermaine in o listede olmaması gerektiğine webber bile çok daha fazla hakediyor ki efsanevi lakers serisi sezonunda bile o seviyede görmedim onu nedense ama jermaine kesinlikle o listede olmamalı hatta şampiyon olmasınlar listesine eklerim onu ; diğer elemanlar mvp olmuş o seviyeye gelmiş adamlarken jermaine bence basit bi forvet sadece ..

...
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #62 on: 24 Dec 2007 - 19:07:59 »

Jermaıne bu kadar haketmek ıcın ne yapmıs baya merak ettim.

dee burda biraz da yüzük almasını en çok istediği oyuncuları saymış.. yani bence de jason kidd'den fazla haketmiyor kesinlikle, hatta carter'ı falan da koyarım ondan önce.. ama belki bi kankalık sözkonusudur dee ile jermaine arasında ondandır.. yani çok tartışmaya değer bi liste değil, dee de başta bunu söylemiş..

The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #63 on: 24 Dec 2007 - 19:13:46 »

Ama soru bu :

Question: sizce hangisi alamadığı şampiyonluk yüzüğünü en çok haketmiştir? niçin? 

...
Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #64 on: 24 Dec 2007 - 19:25:57 »

Ama soru bu :

daha uygun bi topic olduğunu düşünmedim, daha önce buraya yazan insanların biçoğunun da yüzük almayı hakettiğini düşündüğü yıldızların yanına duygusal olarak yüzük almasını istediği isimleri de iliştirdiğini görünce.. belki ilk mesajda bi edit yapmalıyım ama, haklısın..

kutup
Newbie
*

View Profile
« Reply #65 on: 25 Dec 2007 - 00:19:18 »

anketteki isimler için barkley derim. Ama aktif oyuncular için tercihim Garnett olur. Neredeyse tek başına bir takımı yıllarca taşıdı ve trade olduğu takıma 3 sınıf atlattı. Zaten benim gözümde Duncan ile NBA deki en değerli oyuncu.
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Yüzüksüz Yıldızlar « previous next »
    Jump to: