Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 2019 - 01:38:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Mucize Çaylaklar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7]
Author Topic: Mucize Çaylaklar  (Read 21210 times)
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #90 on: 16 Apr 2005 - 14:35:15 »

Ben Josh Smith'i de çok iyi buluyorum...Tabi daha kendini geliştirmesi lazım ama savunma özellikleri ve muazzam smaçları ile bence en iyi çaylaklardan...Gelecek sezonlardaki performanslarıyla adından sık sık söz ettirecek bir oyuncu olacak...
savunması ile ilgili söylediklerine katılıyorum ama büyük bir oyuncu olacağını düşünmüyorum.belki şutunu geliştirirse büyük bir oyuncu olabilir ama şu an öyle gözükmüyor
Bassy...
J-Will
Jr. Member
**

Only God Can Judge Me

View Profile
« Reply #91 on: 16 Apr 2005 - 15:44:58 »

Emin ol büyük bir oyuncu olacak şutlarını herkez sıkı bi çalışmayla geliştirebilir.Bak ben wallace bile çalışa çalışa biraz geliştirdi.Smith çok potansiyelli bi oyuncu şutunuda geliştireceğine inanıyorum.

Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #92 on: 16 Apr 2005 - 16:53:51 »

Emin ol büyük bir oyuncu olacak şutlarını herkez sıkı bi çalışmayla geliştirebilir.Bak ben wallace bile çalışa çalışa biraz geliştirdi.Smith çok potansiyelli bi oyuncu şutunuda geliştireceğine inanıyorum.
keşke geliştirsin.potansiyeli oldukça fazla
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #93 on: 18 Apr 2005 - 02:03:12 »

j.r. smith de özellikle hücumda çok yetenekli. gelecekte iyi bi hücum oyuncusu olup 20+ ortalamalar yakalayabilir. Ama sayı haricindeki konularda çok zayıf. Ne ribaund alıyo ne de asist yapıyor. Bu eksiğini en kısa sürede kapatması lazım.
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #94 on: 18 Apr 2005 - 02:23:40 »

livingston ilk senesinde bu kadar sakatlanıosa ilerde ne nası olur bilmiyorum walla ben ondan çok daha fazla şey bekliyodum sezon başında roy olur die düşünüyodum...

ilerde biraz daha güçlenince bu kadar sakatlanmıycaktır. bu yazı kas yaparak geçirmesi lazım. gerçi kollarının güçlenmesi pas yeteneğini etkilermi diye merak ediyorum ama güçlenmesi lazım sonuçta.

tainted_life
Guest
« Reply #95 on: 18 Apr 2005 - 11:46:53 »

ya ben Smith'i ncaa maçlarını izlemiştim orda genellikle şut atıyordu ii gibiydi ama NBA de smaçlarla idare ediyo
kadir coban
Newbie
*

Harun Erdenay

View Profile
« Reply #96 on: 18 Apr 2005 - 14:46:13 »

ya ben Smith'i ncaa maçlarını izlemiştim orda genellikle şut atıyordu ii gibiydi ama NBA de smaçlarla idare ediyo
smith liseli değil mi.nasıl ncaa maçını seyrettin.
Mia Kirshner
kısaca fd...
Veteran
Newbie

See you in another life!

View Profile WWW
« Reply #97 on: 18 Apr 2005 - 14:53:09 »

sen smithleri karıştırmışsın diyecem ama ikiside ncaa'de oynamadı.smaç falan dediğine göre josh smithten bahsediyosun ama o liseli... "ilk aşkım sevgilim liselim benim" Cheesy
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #98 on: 19 Apr 2005 - 12:35:55 »

jr smith ve livingston'dan çok etkilendim izlediğim maçlarında. ikiside özelliklerini kaybetmedne güçlenirlerse çok önemli oyuncu olacaklardır bence. özellikle livingston'ın savunması ve oyun görüşü mükemmel.

beko
Newbie
*

Shawny Dawny

View Profile
« Reply #99 on: 8 May 2005 - 23:18:39 »

livingston sezonu sakat geçirmese iyi maçlar çıkaracaktı ki son maçlar 10+ yaptığı asistler saha görüşünün iyi olduğunu gösterio... bide biricik marbury nin kuzeni telfair de fena bi oyuncu değil

Matrix
Pages: 1 ... 4 5 6 [7]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Mucize Çaylaklar « previous next »
    Jump to: