Welcome, Guest. Please login or register.
27 Jun 2019 - 04:52:08
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7]  All
Author Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar  (Read 39797 times)
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #90 on: 9 Aug 2004 - 23:18:55 »

bu arada bu oyunda bişi dikkatimi cekti rakip takımlar cok az pahalı adam alıyolar (benden)

Heralde Real Madridde oynadığın içindir ve kesin transfer edersin.Bi kaçkez Türk takımları (özellikle İstanbulspor'u çok seviom oyunda) seçersen oyuncuların alınma oranlarını anlarsın.Şöyle diyebilirsin.Ben A oyuncusuna 10m veriyorum gelmiyor(gerçek değeri 15m filan olsa bile) başka bir oyuncunun değeri 17m civarı ama o oyuncuyu başka takım 7m yada daha aza alabiliyor.Evet olabilir, tabi ki oyuncuyu almayı bileceksin.(İlk önce az para önerip oyuncuyu üz, daha sonra genç ise diğer satıştan %pay ver ve fiyatı biraz artır.Adam gelir.
Bi aralar Manchester United Şampiyonlar ligi kadrom.(ligde tam bu 11le oynamam ama)

-Tim Howard
McEveley
Tom Huddlestone
Ridgewell
-O'shea
-P neville
Lennon Aaron
Landolina
Adu
Rosi Alessandro
Samba
-Bellion

-olanlar manchesterlı zaten.Diğerleri hep 18 yaş altı.

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
iverson_3
Guest
« Reply #91 on: 15 Aug 2004 - 06:58:26 »

arkadaslar size yeni yetenek muhamed zidan ı deneyin ben aldım su anda 18 macta 27 golu var
dr.bjk
Newbie
*

Hiçbiri yokken biz vardık

View Profile
« Reply #92 on: 7 Sep 2004 - 15:11:06 »

ABi Zidan da bende gol bile atamıyo. Neyse bi daha deneyim.
Yeni oyun açacam
Abi size bikaç isim yazacam.Alın
Jose Julian de la Questa (motorda hemen bulnuyo)(DLC) Mutlaka alın 1 sezonda 5 MVP garanti
Deschacht (DCL)
Robben (Mutlaka alın)
Feulner (DMR) FC Bayern
Gamst Pedersen (AML)
Todorov (SC)
Tobias Rau(DL)
Patricio Perez (Her maç 7 reyting garanti)

Yeni yıldızlar keşfedersem haber veririm.
Bi de gözünüz devamlı Portekizde olsun ve Brezilya'da
Bu arada Alex adlı bi DC var berezilya'da
Sakın almayın.
Herif hemen kırmızı görüyo en kritik maçta.
Andy O'Brain da da ısrar ederseniz çok istikrarlı oynuyor (Leeds DC)

Prof.Dr.BJK
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #93 on: 9 Sep 2004 - 18:39:00 »

sıkı durun!!!
alceu (palmeiras)
jonathan blondel (club brugge)
carlos alberto (porto)
wilson (corinthians)
steven taylor (newcastle) not:bu çok zor alınıyo
roger (ponte preta)
patricio pérez (vélez)
damian luna (san lorenzo) not:bunu da wermiyolar hiç yaw...
santiago fernandez (américa (mex))
fabio santos (sao paulo) not:bunu da wermiyolar kolay kolay...
dennys (free başlıyo çok kaliteli değil ama iyi oynuyo-küçük takımlar için ideal)
tranquillo barnetta (özellikle öneririm)
quincy owusu abeyle (arsenal) not:kaç yıl arsenalle oynadım gelişmedi ama başka bi oyunda çok pis gelişti... -1 olabilir...
denis calencov (anderlecht) not:harika potansiyeli var ama çok hızlı değil süper bir bitirici değil we bencil...
dinélson (guarani) not:guaraniden alınacak bikaç adam war..onlardan biri...görev adamı oluyo yıldız değil..çok harika goller atmasını beklemeyin...evandroyla birlikte coşuyolar...
carl medjani (liverpool) not:verirler mi hiç denemedim ama eksileri var...mesela yavaş oluşu...
we sona da hep yazdığım adamlar :
1.evandro roncatto (guarani) not:bi alın bi deneyin yaww..garantli oyundaki eniyi gençlerden biri..
2.tim janssen (psv) not:yeni owen...bu da ikincisi...
3.jose julian de la cuesta (atletico nacional) not:genç yaşına rağmen oyundaki en iyi d l/c lerden biri...harika bir de potansiyeli war...
4.kasper schmeichel (man city) not:sırf peter schmeichel'in oğlu diye iyi yapmış olma ihtimallerinin var olduğundan kuşkulanıyorum...
5.helder barbosa (porto) no:tek kelimeyle harika...asist rekorları kırıyo...
6.jo(corinthians) not:özel bir oyuncu değil...ama potansiyel yıldız...
7.igor akinfeev (cska moscow) not:satılık oluyo arada sırada-yani kasperden daha ucuz...onun kadar iyi olmasa da çok iyi...
« Last Edit: 2 Oct 2004 - 23:46:59 by ScaLoPhobiA » Logged

Pages: 1 ... 4 5 6 [7]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar « previous next »
    Jump to: