Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 13:28:52
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Birbirimizi tanıyalım 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 51 52 53 [54]
Author Topic: Birbirimizi tanıyalım  (Read 191720 times)
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #795 on: 10 May 2013 - 00:55:07 »

es-es-es ki-ki-ki eski-eski-es

eskişehir olsun ben de bi annemi, anneannemi falan göreyim, ne zamandır gidemiyorum, fırsat olur. kafadan beni yazın, organizasyon için de köfteci ali bi güne mutlaka yazılsın derim. gerçi ali'nin hepimizi alacak yeri yok belki öğlen ekmek arası moduna gireriz.

garın ordaki köfteciyi mi dyorsun? orayı diyorsan hakikaten çok iyi.
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #796 on: 10 May 2013 - 01:28:00 »

Benim çalıştığım yerde de 2 eskişehirli var köfteci aliyi anlatıp dururlar namı bayaa geniş oranın.
Artık bir turnuva zamanı geldi sanırım kışı da pas geçtik yaz sonunu beklemeden şöyle haziran sonu hiç fena olmaz sanki.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #797 on: 10 May 2013 - 05:49:38 »

Aha,Mert Eskişehirli misin yoksa?

yep, daha doğrusu eskişehirde doğdum, anne tarafım orda yaşıyo ama ben hiç eskişehirde yaşamadım. yine de eskişehirli sayılırım. son yıllarda çok değişti ve biraz uzaklaştım ama yaşamış kadar bilirim. eti fabrikasından bisküvi yiyen, hamburgeri pino'da tanıyan çocuklardanım ne de olsa Smiley

sekocum ewt garın tam karşısında köfteci ali, bir fenomendir. ayrıca anneannemin komşusudur. şimdi sanırım çarşı içinde daha büyük bi yer açmış ama anneannemin ev de oraya çok yakın olduğundan ben garın ordakinden yerim hep.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #798 on: 10 May 2013 - 12:02:53 »

Turnuva için düşünülen tarihler ne zaman?

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #799 on: 11 May 2013 - 06:49:49 »

yalniz eskisehir cayir cayir yaniyormus meger turnuva icin. birileri el atsa da bi tarih marih dusunulse, ayarlansa, es dost gorsek uzun sure sonra fena olmaz.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #800 on: 11 May 2013 - 17:44:44 »

Biz hep buradayız ve tarih için karar verilirse,rezervasyonlar için 1 haftalık süre yeterli olur diye düşünüyorum.Hakan Abi ile hızlıca hallederiz.
« Last Edit: 11 May 2013 - 17:45:01 by abay » Logged

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #801 on: 21 Feb 2015 - 03:26:31 »

Ahali forumda Adana'da yaşayan var mı ki? Eskişehir günlerimiz bitti,Adana'ya taşınıyoruz inşallah.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #802 on: 21 Feb 2015 - 20:37:17 »

Cagatay Adanalı diye biliyorum

Son Turnuva Şampiyonu
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #803 on: 21 Feb 2015 - 23:13:17 »

Çaça Adanalı'da, şu sıralar yurt dışında yaşıyor diye biliyorum.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #804 on: 22 Feb 2015 - 02:16:54 »

Sanki Kanada (Toronto olabilir) muhabbeti yapmıştı.
« Last Edit: 22 Feb 2015 - 02:18:39 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #805 on: 22 Feb 2015 - 04:42:44 »

Evet. Ben Adana'da degilim uzun bir suredir. Ailem de Mersin'e tasindi, sadece havaalanina gidiyorum. 10 senedir cok degismistir herhalde. Klasik, hava cok sicak. Yaz gelmeden klima taktirin birkac tane eve. Yemekler guzel, sehir genelde ucuz. Denize Mersin'de girilir (sehir merkezi degil daha sahilde ileri gitmek lazim batiya dogru).

Onun disinda Toros daglarina dogru gezmelik gormelik yerler var. Antep 1.5 saat, baklava almaya gidilir. Antakya en guzel sehir yoredeki ama biraz sapa. Araba varsa sorun olmaz.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #806 on: 26 Feb 2015 - 00:26:38 »

Evet. Ben Adana'da degilim uzun bir suredir. Ailem de Mersin'e tasindi, sadece havaalanina gidiyorum. 10 senedir cok degismistir herhalde. Klasik, hava cok sicak. Yaz gelmeden klima taktirin birkac tane eve. Yemekler guzel, sehir genelde ucuz. Denize Mersin'de girilir (sehir merkezi degil daha sahilde ileri gitmek lazim batiya dogru).

Onun disinda Toros daglarina dogru gezmelik gormelik yerler var. Antep 1.5 saat, baklava almaya gidilir. Antakya en guzel sehir yoredeki ama biraz sapa. Araba varsa sorun olmaz.

koca adanatı niğde bor yapmışsın

Son Turnuva Şampiyonu
nyk
Newbie
*

View Profile
« Reply #807 on: 19 Apr 2015 - 22:09:03 »

merhaba abiler. Ben mete eskiler bi şekilde hatırlarlar beni herhalde. ece temelkuran dı sanırım kullanıcı adım. O kadar uzun zaman geçmiş ki unuttum ben bile bir çok şeyi. Aktif olarak yazdığım yıllarda 19 20 yaşlarındaydım düşünüyorum da gerçekten çok aptaldımda:) saçma sapan şeyler yazmışımdır kesin küfür falan yediğimde olmuştur sanırım çok. Ama gençlikti işte:) tanışma fırsatı bulduğum arkadaşlar abilerle diyaloğum her zaman çok iyiydi başta Kerem abi bursa tayfasına eğer okuyan olursa bol selam. Şimdi okul bitti 26 yaşına geldik iş güç pek yazamasamda sık sık takip ediyorum burayı. Herneyse hatırlayan çıkarsa bol bol selamlar tanıdığım herkeze:)
Pages: 1 ... 51 52 53 [54]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Birbirimizi tanıyalım « previous next »
    Jump to: