Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jan 2019 - 10:04:13
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Birbirimizi tanıyalım 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 54
Author Topic: Birbirimizi tanıyalım  (Read 184703 times)
DAVID LYNCH
Newbie
*

View Profile
« Reply #15 on: 2 May 2002 - 13:34:18 »

ben gürcan 83 kasım doğumluyum.
mamara da ejnebice iktisat okuyorum. daha 1. sınıfım çaylağım.aslen bursalıyım(yanlış anlmada diil. sapına kadar)
basketbolla bi arkadaşın şans eseri satın aldığı kapağında RODMAN ın suratının bulunduğu ocak 97 FASTBREAK'i sayesinde tanıştım. ilk başları avrupa basketbolu ile NBA 'i aynı anda götürüyodum. sonra FASTBREAK kapandı , tofaş kapandı , murathanoğlu gitti, türkiye basketbolundan iyiden soğudum. ismetbadem, avni küpeli ve onun yanındaki bunak adam, esat yılmaer ve baturalp ten nefret ederim , gördüğüm yerde boğazıma parmak atıp üstlerine kusmaktır niyetim.
ortaokul yıllarında iyi bi futbolcuydum. takımımız şampiyon falan olmuştu. sonra aniden basketbola dönünce sınıfta çok büyük tepki gördüm. biçok arkadaş kaybettim o zamanlar. mali durumumuzçok iyi olmamasına rağmen büssür para verip XXL falan aldım zamanında. annemi ingilizce öğrencem diye kandırıyodum o da inanıyodu sağolsun.
hayatta en iyi bildiğin ne diye sorsalar ,NBA derim . eskiden tüm hayatımNBA di. şu aralar sinemaya merak sardım. samuel jackson'a hayranım
FliPtiKal3
Guest
« Reply #16 on: 3 May 2002 - 18:09:39 »

efft arkadaşlar 26 sında yediğim virüs darbesinden dolayı hala kendime gelemedim(PC im meftaaa anakart harddisc........ Sad ) ancak çalıştığım yerde  falan zaman bulursam bişiler yazıoorum buraya artık!!!(pc mizi modify edene kadar   Embarassed )
flip 78 li ve istanbul doğumlu 6 yıldır izmirde yaşıoo ve izmirde yaşadığından dolayı kendini çook şanslı görüoo!!!
Dokuz eylül üniversitesinde jeoloji de okuo 5. senesi...!!(tembel herif!!)
 kendisi tam bir basketbol manyağı boş bulduğu veya derse girmediği her an salona kaçmaktan,sokakta 'cage'te maç yapmaktan büyük haz alıoo!  Roll Eyes ayrıca okulun radyosunda program hazırlıo ve sunuoo  (programın adı 'ORION' formatı metal ve türevleri...)
  şimdi reklamlar  Grin
    http://www.radyodokuzeylul.com

Genel olarak hayatından ve tuttuğu takımdan dolayı mutlu ve gururlu forumkolik arkadşların bildiği gibi kendisi deli bi PORTLAND TRAILBLAZERS fanı........ Cool

yarışmacı arkadaşlara başarılar..... Cool
« Last Edit: 3 May 2002 - 18:16:03 by FliPtiKal3 » Logged
skyman
Veteran
Newbie

I love YaBB SE!

View Profile WWW
« Reply #17 on: 3 May 2002 - 19:23:12 »

Arkadaslar bu birbirimizi taniyalim olayini daha da gelistirip soyle guzel bir bulusma v.s. yapilirsa inanin cok daha basarili olacak. Tabi simdi bir cok arkadas yer ve zaman diyecek amma velakin bununda bir caresi dusunulur. Bir web-cam ile naklen bulusma diger gelemeyen arkadaslara izletilebilinir.
Neyse ve sivri fikirlerimi kendime saklayip kendimi taktim edeyim.

ben 28 yasinda cok siklikla forum'a yazamasamda tiryakisi olan maramara univ. iktisat mezunu, yeditepede mba yapip cok sikildigi icin birakan ardindan ekonomik krizi degerlendirip ortagi oldugu sirketi birakan ve askerlik isini aradan cikaran nacizane bir basketbol fanatigiyim...

Basketbol manyakligi babamin elimden tutup spor sergiyle beni tanistirmasi ile oldu. Tabi amcamin americada olusu ve her ay gonderdigi nba kasetleri ile american basketboluna asik oldum. Neyse bu arada baktim nba'deki amcalarin neredeyse hepsini taniyor onlarla yatiyor onlarla kalkiyorum (dusundugunuz anlamada degil heee ona gore...) , 1993 senesinde BASKET dergisinde nba yazmaya basladim. Daha sonra pivot, car&men dergilerinde yazilar yazdim ama dergiler benim poktan yazilarim nedeni ile kapaninca Smiley  birazda aile baskisi ile is hayatina atildim. Daha fazla sikmadan, sonuca geleyim. Su anda ocak ayindan beri yenilenen pivot dergisinin haber koordinatorlugunu yurutuyorum.

Bekarim, raki ve balik olayina taparim. 5-6 yildir Scuba ile ugrastigim icin zipkin olayini birakan ama denizden cikan her nesneye tapan alkolik hareket engellenemez sloganini savunan bir basketbol tutkunuyum. isteyen herkezle istedigi yerde teke tek oynar, Cember 2.90 olursa slam-dunk sampiyonasina bile katilirim.

not: kisa keseyim dedim ama beceremedim artik idare edin...

sevgi ve saygilar
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #18 on: 7 May 2002 - 02:29:39 »

ulud üni ulus ilş 3 te okuom.herkesin bana kg demesinden dolayı artık nerdeyse kendi adımı bile unutçak hale geldim.bi ara "kerem" diolardı sanırım.81 liyim ama sırf geyik olsun diye bazı streetballara 84 lü olarakta katılabilme özelliğine sahibim:)busada yerel ligte oynuom.ama kalpler her zaman streetball da.hayat felsefem ya bi bundy olarak looser olacaksın yada en ii olacaksındır.basket olayını abartıp,nette tanıştığım tiplerle teketek maç yapmak için bursadan günü birliğine izmire,istanbula falan gittiğim oluo.bunun üstünede zevk yok bence

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #19 on: 21 May 2002 - 18:35:26 »

İlginçtir, bende onur kurulundayıydım, hatta başkanıydım ve seza hanım benim de hem onur kurulundan hem de tarih dersinden öğretmenimdi...
ayhan bey okul müdürü ve türkçe öğretmenim...
güneş teyze hem müdürüm hem arkadaşımın annesiydi...
herr kahmann yada kahlmann onu da hatırlıyorum...
bir de necla hanım vardı, seza hanımdan önce onur kurulunda...
vay be alman lisesi, ne günler geçirdik orada...
ağlayası geliyor insanın...
Serdarex
Guest
« Reply #20 on: 23 May 2002 - 22:03:12 »

Heralde aranızda en yaşlı benim. 1971 doğumluyum. Eğitim sektörü içindeki bir şirkette muhasebe biriminde çalışıyorum.  Ana. Ün. İşl. Fak. mezunuyum. BJK ve Telekomluyum. Baybasketbol.Com sitesinde haberlerim var. Nickimi ise yeni değiştirdim.  Smiley
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #21 on: 24 May 2002 - 00:04:09 »

serdARROW hayırlı olsun iyi  uymus ama

Son Turnuva Şampiyonu
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #22 on: 25 May 2002 - 15:17:24 »

herr von rehn yoktu yav:)
kahlmann'ın da son senesiydi galiba, sonra lippold muydu neydi o geldi, stürzenhofecker de mezun etti:)
ayhan bey 6. sınıfta türkçe hocamdı, ben 7 deyken bir kalp krizi daha geçirip bıraktı diye hatırlıyorum...
iyi bir adamdı, severdim...
ondan sonra gökşin hanım bir sene müdürlük yaptı, biliyor muydun:)
görüşmek dileğiyle...
arasıra mock drafta da gel, olmuyor böyle:)
extremex
Guest
« Reply #23 on: 27 May 2002 - 17:42:02 »

selam, ağustos 81 adana doğumlu olup aslen hataylıyım, arap deilim ve ayrıca tek kelime de arapça bilmem Wink  (ilk sorular genelde bunlar oluyo da!)
yaklaşık 10 gün sonra en son finali de verip odtüden kimya mühendisi olarak mezun olucam... hatta şimdi düşündüm de ben artık farklı bir insanım, bundan böyle hayat boyu hiçbir derse girmek zorunda deilim Smiley
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 17 Jun 2002 - 19:54:16 »

198_ istanbul doğumluyum bir basketbol hastası olup orlando magic taraftarıyım ve tam bir vince carter hastasııyım NBA hastasıyım hafta da en az 20 saat bilgisayar takılıyorum kadıköyde oturuyorum basketbol oynamayı ve yorumlamayı çok seviyorum FENERBAHÇEliyim
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #25 on: 18 Jun 2002 - 04:48:02 »

kadıköyde oturman çok hoşuma gitti, çünkü ben de orada oturuyom:)
ama fenerli olman...
bak o olmadı işte Wink
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #26 on: 18 Jun 2002 - 10:50:12 »

Beyler, Kadıköylüler fan club kuralım yaw.Hatta ileri gidip Muyu'dan Kadıköylüler bölümü açmasını isteyelim.Kanni zaten sen Feneryolu'nda oturuyon ve ben şu an bu yazıyı Kızıltoprak'tan atıyom.(Babamın okulundaki bilgisayardan).Yani ossursan kokusu gelcek... Shocked
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Yönetici
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #27 on: 18 Jun 2002 - 13:25:22 »

bendeniz shiroi_chokoreto yani türkçesiyle beyaz çuku...
flip'in sınıf arkadaşı ve haliyle ben de jeoloji mahkumu ve 24 yaşında bir gencim..
basketle ilgim drazan petroviç'le başladı. onu izleme ısrarım basket olan ilgimi de arttırmıştır...
batug.com'da minnesota yazarıyım...
haliyle fanatik bir timberwolves taraftarıyım...
http://www.batug.com/min.htm

kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #28 on: 18 Jun 2002 - 13:56:39 »

maç yapalım kadıköylüler...
kadıköyden kaç kişi, ankaraya geliyo?
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #29 on: 18 Jun 2002 - 20:51:10 »

yaw istanbula geldigim zaman saolsun halamda kalıyom
ee bilin halam nerdeoturyo feneryolu sok. tren istasonuna yakın

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 54
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Birbirimizi tanıyalım « previous next »
    Jump to: