Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 13:00:11
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Birbirimizi tanıyalım 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 54
Author Topic: Birbirimizi tanıyalım  (Read 191718 times)
Petsi
Sr. Member

View Profile
« on: 26 Apr 2002 - 05:03:42 »

Beyler aklıma böle bişi geldi.Herkes kendini anlatsın ki birbirimizi daha iyi tanıyalım.Bence faydalı olur.
Ben M.Ü Teknik Eğitim Fakültesi Talaşlı Üretim Öğretmenliği (Yaw gülmeyin bu isme Sad ) bölümünden mezun oldum.İstanbul Kartal'da oturuyorum ve hiçbir işte çalışmıyorum.Seneye master olayına girecem MBA. Ev oğlanı  Cheesy şeklinde hayatımı idame ettiriyorum.Şimdilik bu kadar Wink
blue devil
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #1 on: 26 Apr 2002 - 11:27:24 »

Smiley Petsi kardes gulunmeyecek gibi degilki ama bu senin bolumun ismi, neyse ciddi olalim.

Oncelikle iyi dusunmussun gercekten bu isi, aslinda zaten degisik konular tartisilirken, insanlar kendi hayatlarindan ornekler verirken birbirimizi tanima firsati buluyorduk ama mesela dedemizin yontma tas devrinde mi yoksa cilali tas devrinde mi dogdugunu ogrenemedik mesela, bu topic bu ve bunun gibi seylerin ortaya cikmasini saglayacak umarim  Grin

Ben Alman Lisesi'ni bitirdim simdi de Amerika'da Duke Universitesi'nde okumaktayim. Benim de yillik yazilarimin birinde bir arkadas bu basket isini bir tutkuya donusturdugumu yazmisti. Tam dogru universiteyi sectim yani kendi adima. Anam Erzurumlu babam Malatyali ben ise yarismaya Istanbul'dan katiliyorum ve arkadaslara basarilar diliyorum  Cheesy
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 26 Apr 2002 - 14:45:25 »

hıms ben 1978 rize doğumlu aslen trabzonlu hala istanbulda ikamet eden okulu yüzünden ankarada bulunan bir sefil bilgisayar öğretmeni adayıyım
herşey acıktır ama gene burada da belirtim fanatik olmasada iyi türlüsünden bir ülker taraftarıyım nba'de takım tutmam adam secerim Smiley
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #3 on: 26 Apr 2002 - 16:58:06 »

81 afyon doğumluyum (aslen çorumluyum da gülmeyin diye yazmıycam) peder beyin memuriyeti sebebiyle sürtmediğim memleket kalmadı (istanbul kaldı bi, onu da ben istemiyorum, kocaman şehir ne halt ederim) şimdi antalyada havalimanında bilgi işlemci olarak sürünüyorum (havalimanında da sürünülüyor) windows dan office den çakmasam da tamirat olayında iyi sayılırım, benden bıkmış bi anne bi baba ve bi biladere sahibim. NBA'e 2 senedir acaip merak salmış vaziyetteyim (önceden de severdim NBA'i basketbolu ama kız peşinde koşmaktan ilgilenemedik işte eheh) Allah sonumu hayır etsin diyorum son olarak.
bombalasi
Forum Büyüğü
Veteran
Jr. Member

aslında kaşık yok

View Profile
« Reply #4 on: 26 Apr 2002 - 22:21:51 »

Rakı balık olayını abarttığım bir gece zaten size hayat hikayemi kaptırmışım,şu dövme üzerine olan topicte.eklenecek bişey yok e fırlama bi karım olduğunu ve bir bebek beklediğimizi de favori kitaplarınız topicinde bulabilirsiniz geriye kalıyor burada yazılanlara yorum;
Petsi isteyerek mi girdin o bölüme?O okulun adını tercih listene yazarken elin titremedi mi??Smiley)umarın sevdiğin bi bölümdür ve isteyerek zevkle işini yaparsın.
Blue devil seni boşuna sevmemişim aynı okulun sıralarına ,aradan çağlar geçmiş olmasına rağmen, oturmuşuz.vay be hey gidi günler heyy deutche schule istanbul..herr kahmann ,herr von rehn,herr ritter,ayhan bey ,seza hanım.Madchenturnhalenin dili olsada anlatsa o tutulmaz turnikelerimi, emir turhamın arkasına saklanıp güldüğümüz istiklal marşı seromonilerini,uzaktan uzaktan kestiğimiz esin maraşlıoğlunu...vay be ne kadar uzakta kalmış o günler
Herkes oldukça gençmiş burada ama bi kere daha belitmiştim hepinize helal olsun,hem basketboldan hem adamlıktan bayağı anlıyorsunuz..iki senedir basketbolla ilgilendiğini söyleyenler bile 80 yılından beri nba i takip etmeye çalışan bendenizden daha bilgilisiniz.tebrikler hepinize.

blue devil
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #5 on: 27 Apr 2002 - 00:46:36 »

Cheesy Obaaa, biz hic ayni anda okulda bulunamamisiz ama Seza hanim ikimizi de egitmis valla, onun onur kurulunda bulundum 3 sene, Amerika'ya gelirken ondan almistin recommendation, ahh ahh eski gunler diyorum valla, bir an ben de yasli hissettim kendimi  Undecided
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 27 Apr 2002 - 01:31:54 »

ankara da karum un oralarda oturuom, 82 modelim. Ich kann auch deutsch sprechen cunku almanca egitim weren ankara anadolu lisesi mezunuyum. simdi de bilkent uluslararasi iliskilerde okuyom(aslinda felsefe okumak isterdim ama gercekci olmak da lazim). dun kiz arkadasimdan ayrilmis olmama ragmen gene de turkiye standartlarina gore mukemmele yakin bi hayat surduruom(allah a cok sukur) cok ii bi aile we arkadas cewrem war. bi abim war ama o da 4 senedir amerika da. master ini bitirip oraya yerlesti. aslinda sadece spor diil cogu seyden cakarim, bi suru gereksiz sey bilirim, ogrenmeye merakli sayilirim ama spor en onde gelen ilgi alanim. mesela 13-16 yaslar civari da araba manyagiydim, daha soora bu ilgi baskete soora da nba e dooru kaymaya basladi. soora cok konusurum ama agzimda ii laf yapar yani. blue devil in deyimiyle her turk genci gibi ben de guard oynarim. tarz olarak jwill i andirirm. mac basina 15 top kaybi 2 fantastik assist ortalamalarim wardir  Cheesy

ole iste ya, simdi aklima baska bisii gelmio. soora aklima bisii gelirse ya da birileri bisii sorarsa yazarim gene..

Richard Hammond
bombalasi
Forum Büyüğü
Veteran
Jr. Member

aslında kaşık yok

View Profile
« Reply #7 on: 27 Apr 2002 - 03:42:32 »

Teşekkürler hepinize.Sağlıklı olması tüm dileğimiz hafif heyecan yapıyor insan.doğum yaşlaktıkça elim ayağıma dolanacak herhalde. Göbek adını shawn koyarız:)  erkek olursa ali kız olursa ayça düşünüyoruz.varsa aklınızda güzel isim yazın bakalım belli olmaz belki isim babası olursunuz:))
blue devil benim seza hanımla bi dialoğum vardır ki okulda efsane olmuştur.Diğer arkadaşlar bilmez seza hanım anarmol disiplinli,sert,yüzü gülmeyen,sizli bizli konuşan bi hocamızdır.geldik mi gittik mi nasılız gibi sorular surup beni bunaltırdı.bi gün sözlüye kaldırdı beni ve sordu; murat,çalıştık mı? Hocam sizi bilmem ama ben çalıştım diyip ,sınıfı iptal etmiştim:))

bombalasi
Forum Büyüğü
Veteran
Jr. Member

aslında kaşık yok

View Profile
« Reply #8 on: 27 Apr 2002 - 04:27:16 »

Nets-pacers maçını bekliyorum vakit geçmiyor o yüzden çenem açıldı kusura bakmayın.
jason benimde cenk diye bi arkadaşım vardır ruh hastalığı derecesinde herşeyi bilir.fotografik memori diyolar buna sanırım.adam zaten yıllardır çok okuyor ve hiç bişeyi unutmuyor.Dünya şekeri bi arkadaşımızdır ama ciddi rahatsız herif,her moku biliyor.500 milyar yarışmasında bilmediği soru yok babanın sadece yerli dizi soruyolar ya bazen ne bilim işte ruhsarda kim oynuyor gibi ,onları bilemiyor:) Şimdi size herifin rahatsızlık boyutunu gösteren bi olay anlatacam;
Tatil köylerinden birindeyiz ve gece animasyonda türkler yabancılar bilgi yarışması düzenlediler, cenki kaptığımız gibi atladık olaya..yani bizde boş herifler sayılmayız ama onun yanında tınn tınn ederiz.neyse 10 soru sordular karşılıklı biz daha a demeden cenk hepsini anında cevapladı ama karşı takımda hepsini bildi.bunun üzerine dediler ki şimdi baraj sorularına geçiyoruz size bi şarkı çalıcaz ilk önce kim bilirse o kazanacak şampanyayı. bi müzik tıngırdamaya başladı ama daha evvel duymak bi kenara yanından bile geçmemişim hemen bizim herif kaldırdı elini. buyrun dediler söyleyin.cenk cevap verdi; çekoslovakya milli marşı:))))  yuhh hayvan bunu insan nasıl bilir niye bilir diyoruz herife ,olum sizde çok cahilsiniz hiç mi olimpiyat seyretmediniz diye cevap veriyo dürzü:))
Yani jason gereksiz şeyleri bilme sinir bozucu oluyor:))

Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 27 Apr 2002 - 05:15:12 »

Dedecim yapma yaw kıskandırma beni.Şimdi can atardım maçı izlemek için.Antalya'ya mı gitsem acep?Belki de nba tv'si olmayıp ayakta olan tek benim.Saat 3'ü geçiyo.Yarın da arabanın kaza işleri var.Gözüme uyku girmiyo
blue devil
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #10 on: 27 Apr 2002 - 06:20:07 »

Cheesy Saka olmali Seza Hanim'a oyle demek, amanin yani, gozumde yeriniz bin kat daha yukseldi dedecim, vay vay vay.

Cek milli marsini bilen arkadasiniza da yuh diyor baska bir sey demiyoruz. Ne biliyim, Amerikan, Rus, Alman tanirim ben de herhalde ama Cek de yuuuhhh yani.
blue devil
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #11 on: 27 Apr 2002 - 06:26:23 »

Bu arada cok tebrikler dogacak bebek icin  Smiley
Insallah gormeye sevmeye geliriz hepimiz  Cheesy
Isim fikirlerim, diger topic'te.
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 27 Apr 2002 - 10:39:12 »

ya ben daha o kadar psikopat diilim ama sanirim o yoldayim Cheesy ya bi de ole biseyi biliosan solemezsen catlarsin, ya da yani ben catlarim..

Richard Hammond
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #13 on: 28 Apr 2002 - 02:03:11 »

ben kayhan 83 doğumluyum
sakarya üniversitesi inşaat teknikerliği bölümünde okuyorum...
ilkokul 3ten beri basketbolla orta 3ten beride nba ile ilgeliniyorum...
çoğumuzla olduğu gibi benimde arkadaşlarım basketbol olayını abarttığımı söylüyorlar...
aslında o kadarda abartmış değilim sadece hayatım basketbol:))

ama ben halimden memnunum, basketbol sayesinde hem para kazandım daha önemlisi sizin gibi arkadaşlar kazandım!!!

bu arada bebek olayından dolayı kutlarım, jason ın dediği gibi analı babalı büyütsün...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #14 on: 28 Apr 2002 - 13:54:09 »

her yuzyılda bir dahi gelirmis tezini dorularcasına atatürkten tam 100 sene sonra 1981 de dogdum lise de kucukcalık anadolu lisesinden mezunum orda hatta basket takım kaptanıydım(sanki cok matah bisi de) simdi bursa uludag da isletme 3 te okuyom (ona okumak denirse) ulkeri de ligde sıkıca tutar bursada oturdugum icin oyak reno maclarına da hep giderim

haa bu arada ovunmek gibi olmasın die solemicektim ama merak eden olur KAYSERİLİYİM umarım kıskanmassınız hehe Grin

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: [1] 2 3 4 ... 54
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Birbirimizi tanıyalım « previous next »
    Jump to: