Welcome, Guest. Please login or register.
19 Jul 2019 - 17:00:12
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Başarılarımız... (Alçakgönüllü Olmayınız..) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 16
Author Topic: Başarılarımız... (Alçakgönüllü Olmayınız..)  (Read 49700 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #15 on: 30 Jun 2004 - 18:18:34 »

uefa şampiyonu olduğumuzda yalın ayak, 2. kattaki ewimizin camından aşşağı atlayıp sewinç kutlamarına katıldım

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #16 on: 30 Jun 2004 - 18:24:32 »

3.sene üstüste Calculus'tan kalarak hat-trick yaptım. AllahbelanıversinGürayAkdoğan

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #17 on: 30 Jun 2004 - 18:28:37 »

Zenci yapılı olduğumdan yüzme olayım biraz dandiktir, bir boğulma anında denizde 10 anafor gücünde oluyorum, böyle bir anda 3 kişiyi içime çekerek gebertmeyi başarıyordum az kalsın ancak Sahil Güvenlik (Pamela) son anda yetişerek bizi tekneye çıkarttı.

Bu başarısızlık hikayesi oldu ya neyse
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #18 on: 30 Jun 2004 - 18:38:10 »

Lise 2. sınıfta doğu karadeniz bölgesi genelinde düzenlenen badminton turnuvasinda 2. oldum. 1. olan elemana 1 sayı farkla verdim 2 seti de. Yine aynı sene içinde Ordu'nun perşembe ilçesinde düzenlenen B Genç Milli Takım Kampına çağrıldım.

İlkokul ve orta okul'da okul birincisi, lise'de okul ikincisiydim satrançta. Orta üçteyken Trabzon'daki ortaokullar genelinde düzenlenen turnuvada 3. oldum.

7-8 metre yükseklikten 2 metre derinlikteki suya baliklama atladım. Kafamdaki kumları temizleyebilmek için saçlarımı kazıtmam gerekti. Boynum da 1 hafta boyunca ağrımıştı.

Batug Member Since 2002
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #19 on: 30 Jun 2004 - 23:32:55 »

lisede okulun hentbol, basketbol, voleybol ve atletizm takımlarındaydım. masa tenisinde de çeyrek finalde elendim. yarı finale kalabilseydim onda da okul takımına girecektim. jordan da lisedeyken 4 ayrı takımdaymış ya.

ben hatta hentbolde profesyonellik teklifi almıştım 1. lig takımından hey gidi günler hey!

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 1 Jul 2004 - 00:31:31 »

3,4,5. sınıflarda GS'de yüzme takımındaydım.Sağlık problemlerinden bıraktım.3.sınıftan Lise 1 e kadar okuduğum dönemde beni hep okul takımına çağırdılar basketbolda ama sağlık problemlerinden düzgün oynayamadım hiç bir zaman.Satrançta okul takımını 2 sene üst üste başarılı bir şekilde temsil ettim ama sıkıldığım için bıraktım aynı şey masa tenisi için de geçerli.Tabi bnlar spor dalları başka şeyler de vardı da şimdi aklıma gelmiyor.

philly fan
Forum Answer'ı
Jr. Member
**

come fly with me

View Profile WWW
« Reply #21 on: 1 Jul 2004 - 04:37:29 »

ortaokuldayken bçekmece çapında düzenlenen basketbol turnuvasında(10 takım civarı var idi)bizim takım şampiyon olmuştu bir altın madalya vermişlerdi ama şu zamanda sarı boyası çıkıp demire döndü Grin
ortaokulda okul takımında iken 4.periyotta müthiş comeback yapışımızda(25 sayı gerideydik son periyota girerken)üstüste 5 hücümda 4 üçlük atmıştım ama maçı 5 sayı ile kaybetmiştik Cry
bu sene  okul turnuvalarına 3 gün kala menisküsünü yırtan ender insanlardan biriyimdir.
geçen sene arkadaşlar arasında yaptığımız günlük mutad maçlarda 30-35 maç bulunduğum takım hiç yenilmedi hatta bana bu winner lığımdan dolayı bodiroga dedikleri bile oluyodu..

A.I mvp4ever
Basketbol
Dr. James
Veteran
Full Member

View Profile
« Reply #22 on: 1 Jul 2004 - 04:47:04 »

ilkokulda sınavda en iyi yapıp kitap hediyesi almıştım.
« Last Edit: 10 Aug 2006 - 06:09:16 by Basketbol » Logged
gordon
Forum Libor+1'i
Sr. Member

Ben forumu seviyorum da o da beni seviyor mu?

View Profile WWW
« Reply #23 on: 1 Jul 2004 - 04:51:51 »

türkiye münazara turnuvasında 31. en iyi konuşmacı seçildim...Ohhayırcenabetfalandeğildimısraretmeyin

Ol maşuk ki gezer yar peşinde diyar diyar

Maşukluk olma ise içte har, neyleyim yarı  hardır bana kar
Cousy14
Newbie
*

Cooz

View Profile
« Reply #24 on: 1 Jul 2004 - 11:55:52 »

7-8 metre yükseklikten 2 metre derinlikteki suya baliklama atladım. Kafamdaki kumları temizleyebilmek için saçlarımı kazıtmam gerekti. Boynum da 1 hafta boyunca ağrımıştı.
ehehe aynısını geçen hafta 1,45 lik havuza 90 derecelik açıyla dalarak bende yaşadım. Kafam hala acıyo.

"Basketball is like war in that offensive weapons are developed first, and it always takes a while for the defense to catch up."
Red Auerbach
ozzy
Forum Sacramento'lusu
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #25 on: 2 Jul 2004 - 03:21:57 »

bu seneki ilk ozdebir de antalya 1.oldum turkiye 23.oldum fakat oss de beklediğimi alamadım
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #26 on: 2 Jul 2004 - 03:35:49 »

dershanedeyken haftaiçi döneminin en iyi sınıfına düştüm ama kızlardan beklediğim verimi alamadım.

Stafler
Guest
« Reply #27 on: 2 Jul 2004 - 03:36:51 »

17 yaşındayım..
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #28 on: 2 Jul 2004 - 03:42:11 »

oh emsi daha onyedi onyedi oyendi...........
oynediymişşşşşş
sin.

Stafler
Guest
« Reply #29 on: 2 Jul 2004 - 03:53:28 »

3 sene yelken (iyik), 3 sene yüzme(heybeliada), 0 madalya..
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Başarılarımız... (Alçakgönüllü Olmayınız..) « previous next »
    Jump to: