Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jul 2019 - 00:02:11
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: Los Angeles Lakers 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 34
Author Topic: Los Angeles Lakers  (Read 82768 times)
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #270 on: 25 May 2004 - 15:37:03 »

seri lal için kan davasına döndü be.. hele shaq in dediği "I think I play excellent when I'm angry, and I'm angry," .. eyvah eyvah..
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #271 on: 25 May 2004 - 20:27:49 »

seri lal için kan davasına döndü be.. hele shaq in dediği "I think I play excellent when I'm angry, and I'm angry," .. eyvah eyvah..
Sadece bu seri değil bütün sezon onlar için kan davası oldu çünkü onlar herkesten fazla bi hırsla yola çıktılar..
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #272 on: 27 May 2004 - 19:28:47 »

bizim koca bebek oynamak istediğinde kimse onu tutamaz
onun için ben kimseden korkmuorum bu sene kim gelirse durduramaz bi korktuğum garnett wardı o da öle pek bişi gösteremdi(ama daha seri bitmiş değil umarım bi numara yapmaz bize)
doğu zate alt lig gibi bişi (doğuyu seven arklar kızmasın ama bu gitgide daha fazla belli oluo)İnş bu sene yüzüklere döneceğiz los angelesa...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #273 on: 27 May 2004 - 19:56:13 »

doğu zate alt lig gibi bişi (doğuyu seven arklar kızmasın ama bu gitgide daha fazla belli oluo)İnş bu sene yüzüklere döneceğiz los angelesa...

ben ona katılmıyorum. tamam doğu hala batıdan düşük seviyede ama bu kadar yerden yere vuracak kadar da değil. ayrıca bu sene fark açılmadı bence.tamam sezon başlarken öyle düşünüyordum ama yanıldım. fark bence açılmadı biraz kapandı. bunu finallerde daha net şekilde göreceğimizi umut ediyorum her basketbolsever olarak. 

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #274 on: 29 May 2004 - 01:42:00 »

kobe nin dava durumunda, ömür boyu hapis deniodu, şimdi de 4 sene ya da 20 yıl gözetim deniyo.. ben mi yanlış hatırlıom yoksa bişeyler mi değişti de böyle oldu  Huh Huh
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #275 on: 29 May 2004 - 23:57:21 »

sonunda lakers official site nda bi değişiklik yaptı da biraz daha bişeye benzedi.. şampiyonluğa hazırlık sitesimi ne  Wink
cemoftheweek
Guest
« Reply #276 on: 30 May 2004 - 02:14:16 »

Yılda bir anket değiştiren ve iki video koyan sitemizde böyle bir değişim hayırlı değildir. Kötü birşey gelmez başımıza inşallah.
phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #277 on: 30 May 2004 - 02:31:06 »

video koymak demişken wolvesun sitesi bu konuda cok doyurucu, genelde her mactan sonra 2-3 video ve 8-10 foto ekliyolar..

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #278 on: 30 May 2004 - 14:32:09 »

Lakers'ı kaç senedir izliyorum, çok fazlaca kritik maç oynadılar, yenildikleri oldu, çokça yendikleri oldu ama hiçbir zaman vazgeçmedikleri şey pes etmek. Fark ne olursa, süre ne olursa olsun pes etmek yok, ölecekleri belli de olsa can çekişiyorlar, çekişiyorlar ve o azimle pekçoğunu da çeviriyorlar. Dün geceki maçta da böyledi. Son 1,5 dakikaya 13 sayı geride girmelerine rağmen o sürede tam 16 sayı bulup farkı 2'ye indirdiler ki bi 1-2 dakika daha olsa öne bile geçebilirlerdi. Herhalde onları bu kadar çok şampiyon yapan bu. Lakers'ı sevmediğim doğru ama bu yönlerini her zaman takdir ediyorum.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #279 on: 31 May 2004 - 01:33:16 »

Şampiyonun yüreğini asla küçümseme  Tongue  Wink
cemoftheweek
Guest
« Reply #280 on: 16 Jun 2004 - 04:22:54 »

Lakers ve Draft 04

Real Gm in DraftCity sayfasından alınmıştır:

WHO SHOULD THEY DRAFT?
The Lakers should draft best *defensive* talent available, not by position. While some might think they need to draft a scorer to possibly replace Kobe, they are better off addressing their defense. The Lakers should have the 27th pick in the 1st round and the 57th pick in the 2nd round. Unless they trade up (which is unlikely unless they trade one of the 4 starters), the 2nd round pick will be a crapshoot. This means they have to make the best of their 1st round pick. Here is a list of players that fill the Lakers’ needs, in order of preference:

1st Round
Kirk Snyder, University of Nevada, SG – One of the best defenders in the draft, plus solid leadership skills. He may very well be gone by the 27th pick though.

Dorrell Wright, SF – An interesting prospect out of high school. Very athletic and talented, but he is projected to be an early 2nd round pick right now. This is a risk the Lakers should take. He could become a very good player at both ends of the court.

Tony Allen, OK State University, SG/combo guard – A very good defender with a fiery attitude…just what the Lakers need. He’s projected to go early 2nd round.

Romain Sato, Xavier, SG/SF - This guy is going to be one of the hidden gems of the draft. He’s 6’6 with a 7 foot wingspan – a great rebounder, and a very good defender. Very team oriented. He’s one to seriously consider.

Viktor Khryapa, SF – A player from Russia, often compared to Kirlenko for his defensive intensity and energy. He also has a pretty consistent midrange shot.

Jamie Lloreda, LSU, PF – Hard working, physical, aggressive low post player with good defensive ability.

Ryan Gomes, Providence, SF – A big forward with bulk that has a lot of potential. Solid offensive game, might still need some work on the defensive end.

Chris Duhon, Duke, PG – The Lakers will take a hard look at a point guard. Duhon is the best defensive-minded pg that will be remaining at their pick. They will like the fact that he played at Duke. Not necessarily 1st round material, but fills a need.

2nd Round
At this point, finding some good help with the 57th pick in the draft is a bit of a stretch. If Andre Emmett (Texas Tech) or Darius Rice (Miami) are available, the Lakers should be happy.

Kısa bir özet yapayım, Lakers bu draftte Kobe(eğer giderse) nin yerine bir skorer alınmasından çok defansif özellikleriyle yükselen atletik bir oyuncunun alınması vurgulanmış. Mevki belirtmedim çünkü pivot dışında belirttiğim sıfatları bulunduran herhangi bir oyuncu bizim ihtiyaclarımızı karşılayacaktır. Ayrıca geçen draftlarda yapılan ve garanti oyuncu seçme hatası yapılmaması ve artık risk alınması gerektiği düşünülüyor.

Eğer Romain Sato seçilirse bence Lakers a ilaç gibi gelecek, NBA de de ikinci Tayshaun Prince vakası yaşanacak Wink Dorrell Wright ve Jamie Lloreda yıda gözüm kesti(Bold yaptım özetlerini okuyun). Onları bir araştırmak istiyom.

Shaq, Kobe, Pjax ve GP ile komplo teorilerinin gerçekleşebileceği bu yaz draftın ne kadar önemsiz olduğu ortada ama bakmaya da değer Smiley Hele 99 da George, 00 de Madsen (Onun üstünde Jaric ve Redd varmış, şimdi fark ettim)ı seçen bir takım olarak bu sene napacağımız izlemeye değecektir.
« Last Edit: 16 Jun 2004 - 04:24:58 by Dribblin' Machine » Logged
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #281 on: 16 Jun 2004 - 07:42:22 »

Bir kere elinizdeki draft hakkıyla kirk snyder'ı almayı unutun.Zira eleman lottery pick bile olabilir.27. sıraya kalması imkansız
.
Dorrel Wright:Liseli,geleceği gayet parlak fakat boston'ın ona söz verdiği söyleniyor.Danny ainge'in favori oyuncularından.24 veya 25. sıradan seçebiliriz bize kadar kalırsa.Siz beklemeyin bunuda

Tonny Allen:Drafttaki en sağlam def. guard diyebilirim.Dış şutu biraz zayıf ama çok güçlü ve nba'ede hazır.Def. deiysek hücumda mal olduğunu sanmayın.Ofansdada iyi sayılır.Muhtemelen 27. sıraya kalacak ve direk katkı istiyorsanız kaçırmayın illa gard seçecekseniz

Remain Sato:6'6 falan değil.Abartmışlar elemanın boyunu.altı üstü 6'2 ayakkabısız ama wing span 6'11.Bence senin dediğin gibi dertlerinize derman falan olmaz ve 27. sıra için kötü bir seçim olur.

Viktor Khryapa: Bilen biliyor.Lakersın dertlerine deva olacak bir adam değil ama 27. sıra için çokda kötü bir seçim olmaz.

Jamie Lloreda :Fena bi adam değil ama bildiğim kadarıyla kolları biraz kısa.Muhtemelen 2. turun ortalarına kadar kalacak.

Ryan Gomes: Drafttan çekildi.Workoutları çok kötü geçti zira.

Duhonuda salla bence.boyu çok kısa ve şut sıfır.2. turda bahsedilenlerde 57. sıraya kalmaz.daha önce giderler.Kalırlarsa kaçırmayın

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #282 on: 16 Jun 2004 - 21:56:27 »

Kısa bir özet yapayım, Lakers bu draftte Kobe(eğer giderse) nin yerine bir skorer alınmasından çok defansif özellikleriyle yükselen atletik bir oyuncunun alınması vurgulanmış. Mevki belirtmedim çünkü pivot dışında belirttiğim sıfatları bulunduran herhangi bir oyuncu bizim ihtiyaclarımızı karşılayacaktır. Ayrıca geçen draftlarda yapılan ve garanti oyuncu seçme hatası yapılmaması ve artık risk alınması gerektiği düşünülüyor.

Shaq, Kobe, Pjax ve GP ile komplo teorilerinin gerçekleşebileceği bu yaz draftın ne kadar önemsiz olduğu ortada ama bakmaya da değer Smiley Hele 99 da George, 00 de Madsen (Onun üstünde Jaric ve Redd varmış, şimdi fark ettim)ı seçen bir takım olarak bu sene napacağımız izlemeye değecektir.

1.3 ve 4 numaralarınızda kocaman kara delikler var (kobe giderse 2'de de olacak) ve pek fazla cap space'inizin de olmadığını düşünürsek draft ve ordan gelecek oyuncu da gayet önemli bence.

Bir de pivot dışındaki pozisyonlara oyuncu alınması gerektiğine katılmıyorum. Shaq doğal olarak bu sezon da bir önceki seneye göre düşüş yaşayacaktır bu yüzden kesinlikle oyun içinde dinlenmeye ihtiyacı var. Yani bir yedeğe. Medvedenko dışında oyuna etki edebilecek bir pota altı adamınız olmadığıni da düşünürsek pivot seçimi de gayet uygun ve yararlı olabilir.

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #283 on: 17 Jun 2004 - 02:22:13 »

bazı eksikler olduğu gerçekte, bu kadar paniklicek bişi olduğunu da sanmıyorum.. eğer sağlam bi savunmacı draft edeceksek, nerdeyse hiç yapmadığımız bişey olan,  avrupadan oyunculara biraz daha ağırlık verilmesi gerekir..
X
Guest
« Reply #284 on: 19 Jun 2004 - 14:16:34 »

Detroit serisi sonrasi Phil Jackson coachluk kariyerine son verdigini aciklamis.
Zirvede birakmak varken.. Ahh Ah..

Kobede FA olucagini parayi basana gidecegini aciklamis  Cheesy

Arka arkaya mesaj yollamak yerine modify seçeneğini kullanın - BabyShaq
« Last Edit: 20 Jun 2004 - 14:57:05 by BabyShaq » Logged
Pages: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 34
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: Los Angeles Lakers « previous next »
    Jump to: