Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 06:49:22
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Charlotte Expansion Draft 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
Author Topic: Charlotte Expansion Draft  (Read 30677 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #60 on: 23 Jun 2004 - 04:56:07 »

Seçtikleri içinde en uzun kontratlı Pavlovic ve Jahidi. Onlaraa bayağı bağlandılar. Fizer ve Brezec de bence sürprizdi. Çok beklendiği üzere G. Wallace'ı da seçtiler. Geri kalanlar hemen hemen hep seneye kontratı bitecekler. En baba seçimleri de Jahidi White oldu. Nedense bütün pivotlara iyi para verecekler ve tutacaklar. 3-4 pivot aldılar ve hemen hepsi uzun kontratlı veya yüksek ücretli. Hayırdır inşallah.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #61 on: 23 Jun 2004 - 06:23:23 »

AYAKTAKİLER:GM Bernie,Baxter(Was),Bremer(Cle),Brezec(Ind),M.Carter(NO),Drobnjak(LAC),Ferguson(Por),Fizer(Chi),Frahm(Sea),B.Hunter(Bos)
OTURANLAR:Kapono(Cle),Zaza(Orl),Pavlovic(Uta),Sampson(LAL),Slay(NJ),Smith(Mem),Trepagnier(Den),G.Wallace(Sac),White(Pho),L.Woods(Mia)

pozisyonlara göre:
PG:Bremer-Trepagnier-Carter
SG:Pavlovic-Frahm-Slay
SF:Wallace-Kapono-Smith-Ferguson
PF:Fizer-Hunter-Baxter-Sampson
C:White-Drobnjak-Zaza-Woods-Brezec

ilk 5 de şöyle olur herhalde:
Bremer-Pavlovic-Wallace-Howard(Okafor)-White

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #62 on: 23 Jun 2004 - 07:09:44 »

Arkadaşlar şimdi daha bilgilileriniz lütfen olayı biraz açıklayabilir mi?

1 - ) Restricted (Şunun Okunuşunu Asla Tam Söyleyemeyeceğim, kesinlikle dilim dönmüyor) Free Agent olan adamları Bobcats, serbest bırakıp kendinden de kontratından da kurtulabilir mi?

2 - ) Yazın free-agent'lara sulanıp herhangi birini transfer edebilir mi ki cap boşluğu da bir hayli olacak herhalde

3 - ) Bu aldığı adamları başka takımlara takas etme şansı var mı?

4 - ) 29 milyon dolar şansı varken sadece 13 milyonunu doldurdular. Bu kalan 16 milyon doları ne halt edecekler? Onların tüm ilk yıl cap'leri 29 milyon da kalan 16'yı free-agent'ları ayartmak için mi kullanacaklar?

5 - ) Bunlar harbiden ilk yılların yıldızı olarak Jahidi White'ı mı düşünüyorlar ciddi ciddi?

6 - ) Ne halt yiycekler de bu kadar çok pivot aldılar ki çoğunun ücreti ve kontratı yüksek? Ben o işten kıllandım.

7 - ) Gerald Wallace, keçi sakallıya inat çıkıp 15-20 sayı ortalamayla oynar mı, oynarsa Adelman'ın 3 kuruş kalan değeri sıfırlanır mı?

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar?
« Last Edit: 23 Jun 2004 - 07:15:15 by Tspark » Logged

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #63 on: 23 Jun 2004 - 10:35:37 »

Benim tek bildiğim bu kadronun lottery'nin en büyük adayı olduğudur. Bizi utandıran Jazz'de Bucks'ta Heat'te bile birileri vardı, ı ıh aklım almıyo bu takımın bişey yapabileceğini falan..
blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #64 on: 23 Jun 2004 - 11:01:56 »

wallacei  iyi  seçim yapamamışlar (bu kadar cimrilik yaparlarsa böyle olur)
seçtikleri 13 adamın kontratları bedava gibi ve seneye seçtiklerinden sadece drobnjak,wallace ,brezec, pavlovic'in dışında kimse kalmıyor

gerçekten lottery oynarlar

birde benim bildigim sectikleri sınırlı serbest adamlar FA oluyor
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #65 on: 23 Jun 2004 - 11:41:01 »

1. restiriktıd firii eycınt olsun yada son senelik kontratı olsun Bobcats waive edebilir diye biliyorum ...
2. FA sulanır tabi de kim var ki bu takıma gelecek?
3. Zaten Pavlovic'i Cavs'a gönderiyorlar bile...
4. Hemen hemen onun gibi bişiy, salary'yi şişirmeyip 2-3 sene lottery pick ve FA sağlam adamlara göz koymaları zaten daha akılcı bi yaklaşım.. (Ben de NBA Live Dynasty de böyle yapıyodum zati)
5. elbette hayır... daha kadro çok değişir hatta %80'i değişir desem  olur.
6. Pivot yokluğunda cilalayıp pazarlamak da olur, yetiştirip kullanmak da.. zaten Peja'yı takas ederler..
7. Gerald skorer adam eğer takımda 30-40 dakika ort. oynarsa çok rahat tutturur gibi. tabi takımın alacağı şekil önemli kimler gelecek kimler daha gidecek... vs...

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #66 on: 23 Jun 2004 - 11:50:50 »

Restricted free agentlar otomatik olarak FA oldu. Onlari kadroya dahil etmeyin.

Bobcats'in kadro söyle oldu su an:

Brezec,Drobnijac,B.Hunter,Kapano,Zaza,Sampson,Smith,G.Wallace,J.White

Bunlardan hangilerini waive edecegi de önemli tabi. Waive edecegi oyuncular payroll'una yansimiycak (paralarini ödeyecek ama)

Bu kadroya Howard ya da Okafor eklense bile Gökhan'in dedigi gibi bu sene icin lotaryaci olur gibi.. Payrollu düsük tutmalari da bu sene ya da daha mantiklisi önümüzdeki sene için FA piyasasini zorlamak istemeleri manasina geliyor..

Form a Fuckin\\\' Wall
madskillz
Full Member

View Profile
« Reply #67 on: 23 Jun 2004 - 11:53:33 »

Bence şu anda eldeki en iyi adam ama franchise player'ları aynı pozisyon olacak? Bu çok kötü işte... Paculia, Wallace, Frahm patlama yapabilir. Bremer ve pavlovic'da öyle. Pavlovic takımda tutulsa ben çok daha iyi olurdu ışık verdi bence, bu sene. İzlediğim bir kaç maçta güzel şeyler gördüm diyebilirim. Hele hele bu adamı doğudan play-off'a girme ihtimali kuvvetli bi takıma vermek, 15'ten önce seçim yapamamak?! aklıma yatmadı pek
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #68 on: 23 Jun 2004 - 11:59:29 »

Ve lotaryacı bi takımdan Rookie of the year çıkar gibi gözüküyor diğerlerinin kadrosuna bakarak konuşacak olursak. Ya da Gerald MIP olabilir.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #69 on: 23 Jun 2004 - 12:17:57 »

Bu Bobcats, Nash, Martin gibi FA'lere eşşek yüküyle para vererek onları bu yaz kontrat yapmaya ikna edebilir mi? Hem sıkı bir çaylak gelecek, hem çok şey beklenmeyen zayıf gruptaki bir Doğu takımında yıldız olacaklar ki takım 2-3 senede müthiş atılım yapabilir. Kimseyi ikna etme şansları yok mu?

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 23 Jun 2004 - 13:20:20 »

Skinner'i secmemelerinin sebebi Skinner'in oyuncu opsiyonunun olmasi yani Skinner'i secselerdi Skinnercan, ben oynamiyorum gidiyorum kardesim diyebilirdi. Bu riski almadilar.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #71 on: 23 Jun 2004 - 14:44:57 »

bu sectikleri adamlardan en cok t.smith e guveniyolarmıs en cok o heyecan yaratıyomus (!) hadi bakalım iisallah yanlız aklıma bisi takıldı siz charlotte lu olsanız kimin formasını alırsınız Cheesy (zaza drobnjak seslerini duyar gibiyim ehehehe  Grin Grin )

Son Turnuva Şampiyonu
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #72 on: 23 Jun 2004 - 15:09:58 »

Seçtikleri içinde en uzun kontratlı Pavlovic ve Jahidi. Onlaraa bayağı bağlandılar.

pavlovic sanırım cavs'a gidiyor.Jahidi'nin kontratıda 1 yıllık ve sanırım serbets bırakacaklar.Bunu karşılığı suns'dan draft pick ve cash aldılar galiba.Payroll'larında yansımaycak.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Parma
Newbie
*

Sihirle bakıyım evladım

View Profile WWW
« Reply #73 on: 23 Jun 2004 - 16:21:19 »

adamlar en güzelini yapmışlar.. Eddie Jones, Allan Houston gibi 15 milyonluk kontratlara sahip mantarları alacaklarına böyle bir takım kurlamaları çok daha mantıklı..en pahalı adam 5.5 milyonluk Jahidi White.. bu sene sürpriz yapmaya çalışacaklar bu adamlarla ama 4-5 sene içinde iyi bir organizasyonla iyi bir yere gelebilirler..bence akıllı bi GMleri var.. takımların serbest bıraktığı yüksek kontratlı mantarlara atlamadılar.. böylece ileride oyuncu alabilme opsiyonları hayli geniş olacak..

gordon
Forum Libor+1'i
Sr. Member

Ben forumu seviyorum da o da beni seviyor mu?

View Profile WWW
« Reply #74 on: 23 Jun 2004 - 18:03:14 »

15 galibiyet...Hiç sanmam bu yıl için...Free-agent için hazırlanılıyor diyorsunuz da böyle bşr takıma kim gelip de looser olmayı baştan kabullenir ki? İlk 5 çıkacak adamlar başka bir takımın bench i için bile yetersizler...

Ol maşuk ki gezer yar peşinde diyar diyar

Maşukluk olma ise içte har, neyleyim yarı  hardır bana kar
Pages: 1 2 3 4 [5] 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Charlotte Expansion Draft « previous next »
    Jump to: