Welcome, Guest. Please login or register.
13 Aug 2020 - 21:49:21
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Formula 1  |  Topic: F1 2003 Sezonundan Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 11 12 13 [14]
Author Topic: F1 2003 Sezonundan Haberler  (Read 44096 times)
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #195 on: 4 Aug 2003 - 01:57:58 »

Toyota ayni aciklamada gelecek sene artik yaris kazanmak istediklerini de soyledi..Buyuk ihtimal sampiyonluk olmaz ama en azindan 1 veya 2 yaris kazanmak icin iddiali olduklarini ve bunun icin mucadele edeceklerini eklemeyide ihmal etmediler tabi..Panis'te en azindan 1-2 sene daha gider..

Batug Member Since 2002
Canco
Newbie
*

i Kiss U Babyyyy

View Profile
« Reply #196 on: 12 Aug 2003 - 18:27:33 »

Williams'ın takim emirlerini uygulamasi ' pilotlari arasindaki puan farkinin acilmasi ile dogrudan baglantili
Eger puanlari aynı seviyede olsaydi takim emirleri baglamazdi Williams'ı
Su an F1'de iki pilotu da f1 sampiyonlugu zorluyabilecek ( olabilecek demiyorum  Grin ) tek takim bence Williams. Ralf cenabetliğinden bu seneyide kaybetti.Dolayisiliyla iddia tek pilota indi we takim emirlerinden yararlanilmasi bence kacinilmazdir. Ki bu durumda F1'deki her takim bunu takim emirlerini uygular bence. Sene sonunda takim emirleri denen kavrami kullanmak kadar normal bişi olamaz. Ama sen onu senenin ortasinda Avusturya GP'sinde yaparsan sopayi yersin  Tongue

(Fisico ile ilgili cewap wermiyorum özel chat 'e donmesin burasi hem yeride değil zaten, ama kalbim kırıldı Cry )   Grin

nomad
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #197 on: 21 Aug 2003 - 16:59:34 »

almanyadaki kazadan dolayı rubens ile kimi de ceza alabilirmiş

ayrıca minardi nin patronu takımı ya da takımın bir parçasını (tam olarak bilmiyorum) chelsea yi alan rus zengin abravomiçe satmak istiyomuş    
Serdarex
Guest
« Reply #198 on: 24 Aug 2003 - 00:56:42 »

Bu sabah Hungaroring pistinde yapılan 2. antrenman turlarında bariyerlere çarpan Jordan pilotu Ralph Firman şoka girdi ve hemen hastaneye kaldırıldı. Mekanik bir problemden dolayı aracını kontrol edemeyen Firman hızlı bir şekilde bariyerlere çarparak durabildi. Kırmızı bayrakların sallanmasının ardından seans durduruldu ve Firman hastane kaldırıldı.

Hastaneden yapılan açıklamada Firman' ın kaza nedeniyle geçici olarak şoka girdiği ancak bu hafta sonu yarışamayacağı bildirildi. Firman' ın yerine Jordan takımında 2. sıralama turlarına ve yarışa Macar pilot Zsolt Baumgartner katılacak.

Zsolt Baumgartner Macaristan F3000 serisinde yarışıyordu ve Jordan tarafından AlmanyaGP ve MacaristanGP' test pilotu olarak kullanılmıştı.

Kaynak: turkiyef1.com
Riff
Guest
« Reply #199 on: 9 Sep 2003 - 21:22:22 »

pardon yaw! ne desem şimdi.aslında o haberi ntv'den izelemiştim (ama başını kaçırmıştım Grin) neyse yarısından yakalıadık dedim bi siteleri dolaştık türk sitelerde bişi yok f1racing e gireyim dedim malum ing gecenin bi yarısı (biraz uykuluyum yani) fazla kasmadan biraz okuyayım dedim baştan biraz okudum neyse buna yakın bişi çıktı .milletide yanılttık .
allahtan BabyShaq var o da olmasa millet uyuyo Grin
Serdarex
Guest
« Reply #200 on: 4 Oct 2003 - 01:48:56 »

Fransa Grand Prix'sinin mekanıyla ilgili olan gelişme, tarihi Le Mans 24 Saat yarışlarının yapıldığı Bugatti Pisti'nin bu GP'ye ev sahipliği yapacağına ilişkin. Nevers'deki Magny-Cours Pisti'nin mali sorunlar içersinde olması nedeniyle bu değişikliğin her an açıklanabileceğine değinen Formula 1 otoriteleri, Renault faktörünün ağırlığından dolayı Fransa'nın takvim dışına itilemeyeceğini ve bu nedenle pist değişikliğinin söz konusu olduğunu belirtiyorlar.

Kaynak: Padokf1.com

Eğer gerçekleşirse Formula1-Moto GP ortak pist sayısı 3 den 4 e çıkacak.
« Last Edit: 12 Oct 2003 - 00:55:49 by Serdarrow » Logged
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #201 on: 4 Oct 2003 - 20:55:54 »

Son söylentilere göre maddi açıdan sıkıntı çeken Minardi takımı son  yarışta tasarruf için otomobillere tüp taktıracakmış Grin

nomad
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #202 on: 4 Oct 2003 - 21:47:18 »

sonunda bar, villeneuve ile olan yollarını ayırmış
http://www.pitpass.com/news2/news.cfm?newsid=7657
m.schumacher den sonra en çok parayı villeneuve kazanıyodu ama hiç bir zaman abartıldığı kadar olamadı ve bar istediği arabayı veremeyince başarısızlık geldi
BabyShaq
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #203 on: 7 Oct 2003 - 15:15:48 »

sonunda bar, villeneuve ile olan yollarını ayırmış
http://www.pitpass.com/news2/news.cfm?newsid=7657
m.schumacher den sonra en çok parayı villeneuve kazanıyodu ama hiç bir zaman abartıldığı kadar olamadı ve bar istediği arabayı veremeyince başarısızlık geldi
JV'e o sözleşmeyi verenler düşünsün.Adamlar gözgöre göre Irvine,JV... gibi pilotlara nasıl o kadar para veriyorlar hala anlamış değilim.Bilmiyorlarsa bari bir bilene danışsınlar(burada bilen ben oluyorum Smiley)
Efsane geri döndü :PBAR takımı JV yerine önümüzdeki sezon Takuma Sato ile yarışacağını açıkladı.Honda sonunda amacına ulaştı ve tekrar bir Japon'u F1 koltuğuna oturttu.
RMiller31
Forum Reggie Miller'i
Jr. Member
**

It's Miller Time!!!

View Profile
« Reply #204 on: 14 Oct 2003 - 21:22:15 »

Schumi uzun bi tatile ihtiyacım var gibilerinden bişiler gevelemiş ve bu açıklama ''Acaba bırakıyo mu?'' sorularına neden olmuş.
Ben bırakcana ihtimal vermiyorum(vermek istemiyorum).En azından halihazırda 2006'ya kadar sözleşmesi var.Bu sure dolana kadar Ferrari'nin onu bırakcanı düşünmüyorum.Ayrıca Ferrari Schumi emekli olunca yerine Alonso'yu geçirmeyi planlıyomuş.Bence çok şık bi hareket olur.Alonso hem gelecek vaat eden çok ii bi pilot hem de F1'de Schumi'den sora en sevdiim pilot(Barichello dahil).

MJ'i durdumak imkansız olduğundan bir kenara koyarsak Miller bence dünyada durdurulması en zor,tutulması en fazla acı veren oyuncu.Pota altında yukarı aşağı koşarken onun peşinde koşmaktan her seferinde bitap düşüyorum.Onunla eşleşmek yerine Jordan'a karşı hiçbirşey yapmamayı tercih ederim
Pages: 1 ... 11 12 13 [14]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Formula 1  |  Topic: F1 2003 Sezonundan Haberler « previous next »
    Jump to: