Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 00:47:17
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Portland Trailblazers  |  Topic: Gecenin Maçı 2018-2019 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Gecenin Maçı 2018-2019  (Read 1241 times)
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« on: 19 Oct 2018 - 03:07:01 »

Takımın sahibi Paul Allen'ın vefatı ile farklı bir sezona giriyoruz.

Başarılı geçen sezonun ardından hayal kırıklığıyla sonlanan playoflardan sonra yaz döneminde de katkı almayan takımın playofa giremeyeceği iddia edilse de Portland'ın en sevdiğim yönlerinden biri şaşırtıcı performans göstermesidir. Kaan abiyi utandırıp bu sene de playofa rahat kalan bir takım görürsek şaşırmayacağım. Z.Collins ve Swanigan'ın yanısıra özellikle çaylak sezonundan beri beğendiğim ve beklentimin olduğu J.Layman'dan çıkış bekliyorum.

Bu gece LeBron'un batı konferansına merhaba diyeceği maçta Lakers'a karşı galibiyet serimizin devam edeceğini umuyorum.
« Last Edit: 23 Oct 2018 - 04:14:15 by BLAZERSEVER » Logged
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1 on: 14 Apr 2019 - 05:21:49 »

Köklü bir değişiklik yapmayınca playofflarda süpürüldükten sonra, kimse bu sene playoffu beklemezken yine beklentilerin üzerinde bitirilen sezonda bu sefer Nurkiç'i kaybedince, saha avantajına rağmen favori gösterilmediğimiz bir seride Thunder'a karşı yine şaşkınlık yaratmamızı bekliyorum, özellikle Kaan abiyi  Smiley)
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2 on: 25 Apr 2019 - 03:25:24 »

Plase şampiyonluk adayını 4-1 ile geçip, tarihi bir maç ile çoğu otoriteyi şaşkına çevirdikten sonra sıradaki gelsin diyorum sadece Smiley

Dame Time!!!
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 13 May 2019 - 03:40:44 »

Evet bir kez daha Blazers'ı yakından takip etmeyenleri yanılttık, yıllar yıllar sonra geldi batı finali. Pippen'lı Blazers, Kobe ve Shaq'lı Lakers karşısında ne kadar favori ise bugün de Warriors karşısında o kadar favoriyiz.

Nurkiç'ten sonra Nuggets serisinde önemli iş yapan Hood'u da kaybetmiş olabiliriz, bakalım görücez, Thunder eşleşmesi farklı, Nuggets farklıydı, Warriors se çok daha tecrübeli bir takım ama şunu kesin söyleyebilirim; Lillard Warriors'a karşı daha yüksek sayı ortalaması ile oynayacak, şutu kimin daha iyi atacağını ise görücez.

Go Blazers!!!!
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4 on: 19 May 2019 - 03:23:33 »

Bu gece Lillard'dan gaza basmasını bekliyorum. İnşallah kazanacağız.
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Portland Trailblazers  |  Topic: Gecenin Maçı 2018-2019 « previous next »
    Jump to: