Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Gecenin Maçý 2018-2019
Welcome, Guest. Please login or register.
22 Oct 2021 - 21:44:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Portland Trailblazers  |  Topic: Gecenin Maçý 2018-2019 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Gecenin Maçý 2018-2019  (Read 4594 times)
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« on: 19 Oct 2018 - 03:07:01 »

Takýmýn sahibi Paul Allen'ýn vefatý ile farklý bir sezona giriyoruz.

Baþarýlý geçen sezonun ardýndan hayal kýrýklýðýyla sonlanan playoflardan sonra yaz döneminde de katký almayan takýmýn playofa giremeyeceði iddia edilse de Portland'ýn en sevdiðim yönlerinden biri þaþýrtýcý performans göstermesidir. Kaan abiyi utandýrýp bu sene de playofa rahat kalan bir takým görürsek þaþýrmayacaðým. Z.Collins ve Swanigan'ýn yanýsýra özellikle çaylak sezonundan beri beðendiðim ve beklentimin olduðu J.Layman'dan çýkýþ bekliyorum.

Bu gece LeBron'un batý konferansýna merhaba diyeceði maçta Lakers'a karþý galibiyet serimizin devam edeceðini umuyorum.
« Last Edit: 23 Oct 2018 - 04:14:15 by BLAZERSEVER » Logged
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1 on: 14 Apr 2019 - 05:21:49 »

Köklü bir deðiþiklik yapmayýnca playofflarda süpürüldükten sonra, kimse bu sene playoffu beklemezken yine beklentilerin üzerinde bitirilen sezonda bu sefer Nurkiç'i kaybedince, saha avantajýna raðmen favori gösterilmediðimiz bir seride Thunder'a karþý yine þaþkýnlýk yaratmamýzý bekliyorum, özellikle Kaan abiyi  Smiley)
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2 on: 25 Apr 2019 - 03:25:24 »

Plase þampiyonluk adayýný 4-1 ile geçip, tarihi bir maç ile çoðu otoriteyi þaþkýna çevirdikten sonra sýradaki gelsin diyorum sadece Smiley

Dame Time!!!
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 13 May 2019 - 03:40:44 »

Evet bir kez daha Blazers'ý yakýndan takip etmeyenleri yanýlttýk, yýllar yýllar sonra geldi batý finali. Pippen'lý Blazers, Kobe ve Shaq'lý Lakers karþýsýnda ne kadar favori ise bugün de Warriors karþýsýnda o kadar favoriyiz.

Nurkiç'ten sonra Nuggets serisinde önemli iþ yapan Hood'u da kaybetmiþ olabiliriz, bakalým görücez, Thunder eþleþmesi farklý, Nuggets farklýydý, Warriors se çok daha tecrübeli bir takým ama þunu kesin söyleyebilirim; Lillard Warriors'a karþý daha yüksek sayý ortalamasý ile oynayacak, þutu kimin daha iyi atacaðýný ise görücez.

Go Blazers!!!!
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4 on: 19 May 2019 - 03:23:33 »

Bu gece Lillard'dan gaza basmasýný bekliyorum. Ýnþallah kazanacaðýz.
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Portland Trailblazers  |  Topic: Gecenin Maçý 2018-2019 « previous next »
    Jump to: