Welcome, Guest. Please login or register.
24 Aug 2019 - 18:07:38
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2018 - 2019  |  Topic: batug.com Yahoo Fantasy Basketball - Inenler & Cikanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: batug.com Yahoo Fantasy Basketball - Inenler & Cikanlar  (Read 2626 times)
buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #30 on: 28 Feb 2019 - 04:09:54 »

Bir önerim daha olacak. Kadro kurmayı bırakan olursa. O takımı atıl bırakmak yerine isteyen birine verelim. Bu tarz takımlar genelde düşme tehlikesinde oluyor. Yeni gelen menajer takımı düşmekten kurtarırsa seneye devam etsin. Düşerse de bir alt ligden devam etsin. Oynadığım diğer ligde kadro kurmayan kişiyi atmıştım ligden bir ekşiye sorayım dedim oynamak isteyen var mı diye çok yazan oldu. İşi bilen birine gitti takım sezonun ortasında. Bu değişiklik yapılırsa işin en güzel tarafı oyunu ortada bırakan adamı anında cezalandırmış oluyoruz. Bir sene beklemekten iyidir her türlü.

Yeni gelen birini yukarıdan başlatmak alt liglerde boğuşanlara büyük haksızlık olmaz mı?
Champ
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #31 on: 1 Mar 2019 - 12:51:51 »

Olur doğru ama benim bunca senedir gördüğüm takım gümlemişse bırakoyor bırakanlar. Muhtemelen küme düşecek bir takım alacak yeni gelen.

Bir kişi bile oynamayı bıraksa ligin kalitesi gerçekten bozuluyor. En azından benim havam kaçıyor. Daha önce sonuncu da olduğum oldu ama bir üst sıraya çıkmak için didimdim her zaman. Ne yazık ki herkes böyle değil. Oyundan aldığı zevk tamamen başarı odaklı olan kişiler oluyor. Bunlara anında ceza verilmesi ve lige heyecan gelmesi adına böyle bir önerim oldu ama alt liglerdekikere adaletsizlik argümanına bir şey diyemem, haklısınız.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #32 on: 4 Apr 2019 - 18:23:39 »

Oyuncu sayısını azaltma güzel fikir +1
Waiver konusu da değerlendirilebilir ama IL kalmalı
Gurk
Newbie
*

View Profile
« Reply #33 on: 6 Apr 2019 - 17:35:00 »

Çoğunluk gibi ben de oyuncu sayısını daraltmaktan tarafım. FA havuzunun genişlemesi oyundan keyif almayı artırır diye düşünüyorum. Ayrıca continuous waiver FAAB gelecek sezon başlamadan oylamaya sunarız. Zaten okuduklarımdan burada çoğunluğun çağatayın önerisine katılır diye düşünüyorum.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #34 on: 22 Apr 2019 - 19:36:58 »

C'nin 1'e düşürülmesi çok mantıklı, Util ile değiştirebiliriz o kısmı.

Çağatay'ın Util seçeneği adam sayısını 13 ya da 14'e düşürürsek daha etkili olacaktır, 12'ye düşürmekle FA zaten adam kaynıyor olacak.
Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2018 - 2019  |  Topic: batug.com Yahoo Fantasy Basketball - Inenler & Cikanlar « previous next »
    Jump to: