Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:28:59
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 108
Author Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar...  (Read 292962 times)
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« on: 11 Sep 2002 - 02:30:28 »

Arkadaslar sitede cikan yazilar hakkinda solemek istediklerinizi ve cevaplarinizi bu topic'e yazabilirsiniz...
« Last Edit: 25 Jun 2005 - 22:57:31 by BabyShaq » Logged

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 11 Sep 2002 - 02:37:55 »

1-"Mid-level exception'ın tamamı yahut bir kısmı kullanılarak Scott Wiliams'ın takıma kazandırılması. Fakat elemanı Phoenix kaptı. Williams savunmacı ve ribaundçu özellikleri ile içerde bize büyük katkı sağlardı. Haydi o olmadı, Gatling alınabilirdi. "

demis sevgili bulls 6.adami, valla Scott Williams, mid-level'in hepsi harcanacak bir adam degil, ki artik kariyerinin sonunda bence alinmamasi daha iyi olmus..

2-"Mesela Baker'ı Battie'nin yerine center başlatmak veya Walker point guard'a kayarken Baker'ı uzun forvet başlatmak"

seklinde buyurmus sevgili umitcan'cigimiz, Walker PG oynarsa o takimdan ne koy olur ne kasaba, herif getirdigi tum toplari o muhtesem yuzdesiyle potaya sallar.

3- Umut abi, aslinda bu topic'i senin icin actim. iki miki bu da denver'in "tski" esprisine burdan gonul rahatligiyla cevap verebilirsin  Grin Grin

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #2 on: 11 Sep 2002 - 02:44:45 »

Yiyin birbirinizi abi ben 6. değil 7. adamım, bizde 6 Corliss abimiz olur, Corliss babaya yamuk olmaz bu alemde...  Grin

Ben buraya çok yazarım Alim ayağınızı denk alın.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #3 on: 11 Sep 2002 - 02:55:39 »

bu jordan olsa olsa alimdir.yazımın arkasından salladığına göre.allahtan kayıt olmuşuum dün yoksa göremeyecektik bu yazılanları.
bana kalsa walkerı sf oynatırım ama  orada beyan ettiğim olabilecekler arasından sadece birisi ki eleman pg oynamak için herşeye sahip.Bir defa sahayı cassell dallamasından çok daha iyi görüyor.Yine cassell dallamasından daha fazla lider özelliklerine sahip ve en az onun kadar top hakimiyetine sahip.Demekki oynamaması için hiç bir sebep yok.Tek sorun gibi gözüken fazla şut atma problemi,pg a geçince kendiliğinden azalacaktır

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 11 Sep 2002 - 12:35:22 »

valla bence boyle bir cilginliga kalkismayin kesinlikle, sonunuz husran olur...

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #5 on: 11 Sep 2002 - 22:04:22 »

heheh böle bir deliliği anca Dream Team in başında ki eleman yapar...

bu topic iyi olmuş, orkun yandın olm...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #6 on: 12 Sep 2002 - 01:24:22 »

Lam kafayı yiyecem adam şimdi de çıkmış "Bu takım NBA'in 2. sınıf bi takımıydı, olimpiyatlarda böyle birşey olmayacak, NBA bitmedi" demiş.

Manyak mısın? Hasta mısın? İnsan takımına 2. sınıf (öyle olsalar bile) der mi? Sen hangi zihniyetin ürünüsün? 2. sınıf dediğin adamlardan kaç tanesi senin takımında? Sende 2. sınıf oyuncu bile (Ray Allen'ı tenzih ederim) yok. Senin oyun anlayışında TT 1. sınıf oyuncuysa ne halt etmeye çağırmadın?

Katil olacam ya!
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 12 Sep 2002 - 01:30:51 »

Pistoncan, bu lafi bizim karl solediyse ben oturup aglicam, ulan tum deliler beni mi bulur ya  Cry
gel de basari bekle bu sene bu heriften, her maglubiyet sonrasi tum takimi siradan gecirir, nerdeyse big dog'a bile hak vericem...

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 12 Sep 2002 - 01:37:21 »

sırf o değil, bi de sanırım bu herif yıllık sam cassell den daha fazla kazanıyo Tongue

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #9 on: 12 Sep 2002 - 01:39:55 »

Sizin eblek söylemiş, bi internet sitesinde gördüydüm başlığı, ilgilenmedim pek bugün gazetede okudum kafayı yedim ya. Alim sen bu sene kafayı yemezsen bi daha hiç yemezsin.
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #10 on: 12 Sep 2002 - 12:22:05 »

heheheh ben cevabı yazımda vericem alim Smiley,
eğer sansürlenirse burada yazarım tabii ki Wink
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #11 on: 13 Sep 2002 - 04:29:30 »

Bu foruma girenlerin bazıları 6.adamlardan. Ben yaklaşmış olmama rağmen henüz yazı yazmadım ama 6.adamlara şunu söylemek isterim. Yazıların içeriklerinde mesela trade'lerde veya oyuncuların sözleşmelerinden bahsederken yazılan bir sürü adamın yıllık ne kadar alacağı, ne kadar açık olduğu, yok level-exception şudur budur gibi rakamsal kalabalığı olan yazılar beni çok sıkıyor. Böyle yazılara daha başlamadan okumaktan vazgeçiyorum. Yazılar daha ilgi çekici, rakamlara, ayrıntılara boğmadan daha anlaşılır olursa benim daha çok ilgimi çekiyor ve tabii yazıların içinde espriler ve değişik anlatım tarzları da yazının okunurluğunu arttırıyor.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 13 Sep 2002 - 13:48:00 »

yalniz o kontratlar yillari falan NBA'i yakindan takip eden kisi icin cok onemli, bence yazida mutlaka yer almalılar. Ayrica herkesin bir uslupu vardir, matrak yazan cok yazar var ama bir o kadar da ciddi uslup kullananlar da var. Bence ikisinin de tadı ayrı, iki tip yaziyi da zevkle okuyorum...

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 13 Sep 2002 - 13:57:33 »

Kontrat yazmayı ve okumayı pek sevmesem de anlaşılır bir şekilde yazıyorum, NBA ile çok sıkı ilgilenen insanlar merak ediyor, kısa ama öz bir şekilde yazmaya çalışıyorum.

Özel olarak matrak yazmaya çalışmasam da bazen komik şeyler çıkıyor ortaya. Alim'in, Lakers yazarlarının bu konuda iyi yazıları var. Benim de sevmediğim şey aşırı istatistik dolu yazılar. Bir yere kadar iyi ama sonra yazının başı sonu karışıyor.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 13 Sep 2002 - 14:07:18 »

mesela bende tek tek maclarin skorlari istatistikleri olan yazilari sevmiyorum. once bende oyle yaziyordum ama baktim ki olucak gibi degil, hem beni hem okuyani bayiyo. Genel degerlendirme yapmaya basladim o hafta ile ilgili, daha guzel oldu valla...

Pages: [1] 2 3 4 ... 108
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... « previous next »
    Jump to: