Welcome, Guest. Please login or register.
9 Jul 2020 - 20:08:48
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 108
Author Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar...  (Read 324209 times)
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 26 Sep 2002 - 21:25:36 »

umut abi'nin ovunce attigi gol forumun bozuk oldugundan arada kaynadi. ovunc, oturdun mu asagi guzelim  Grin

bu arada pistoncan'ın son yazisi cok guzeldi.Begenerek okudum ellerine saglik gokhan'cım...

bu arada;

15 sene oldu
Senin süren doldu
Yeter artık Dumars
Haydi istifa, haydi istifa!

tezaruhatının son satırı artık istifa, artik istifa olacak duzletir,saygilar sunarim Grin seba'yi ozledim bu arada ya  Embarassed

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #31 on: 27 Sep 2002 - 13:57:59 »

saol abi, artık yazıları kendimi kızdırıp yazıcam, daha guzel oluyomus boyle. tezahuratı da ogrendim sonradan ama gec kaldım. aslında white'ı gönderdiği için dumars'ı tebrik etmek lazım, ya da yazımı okuyup aklı başına geldi  Grin
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #32 on: 27 Sep 2002 - 15:07:29 »

Da Piston kardeşim yazın güzeldi yani eline sağlık.

Ben Joe Amcama güveniyorum. Bence ne yaptığını iyi biliyor. White takası da bunu kanıtlıyor zaten. Bu sene Doğu finali oynayamayız belki ama seneye 3 1.tur hakkının 1'i bile takıma girse Doğu'nun tozunu atarız.

Form a Fuckin\\\' Wall
rocket_3
Guest
« Reply #33 on: 27 Sep 2002 - 21:19:08 »

valla benim asıl merakımı cezbeden neden hale bir houston rockets yazılmadığı...  Roll Eyes
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 27 Sep 2002 - 21:37:00 »

batug abi yazmis ozgure mail listte, yazacaksan yaz die, heralde gelir 1-2 gune kadar

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #35 on: 8 Oct 2002 - 23:55:31 »

İkincisi; Denver bu adamı almak için hem Bateer gibi kalıplı bir pivotu, hem Detroit seçimi olan Don Reid'i (1995 olması lâzım), hem de 2003'de kullanılmak üzere birinci tur draft hakkı verdi. Tabii Denver'ın bu sene sürüneceğini varsayarsak, seneye draft hakkı olarak kullanacağımız bu hak, süper ultra hiper mega birşey olur. Hazır Cliff Dede emekliye ayrılmak için kendini yırtıyorken, böyle bir hakla süper bir forvet pivot alabiliriz.

demis pistoncan ama o denverin hakki saniyorum baska takimdan aldiklari bir hak. yani denverin orjinal 1.tur hakki degil...

kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #36 on: 9 Oct 2002 - 00:41:57 »

bu takasa cevabımı bilahare takasla ilgili söylentiler topicinde yanıt vericem sevgili kardeşlerim Smiley
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #37 on: 9 Oct 2002 - 01:18:15 »

abi bence noolursa olsun pistons hic kullanamayacagi bi adama(white) karsilik bi first round pick iki tane de pota alti icin adam almis oldu(ki bi de bateer i bi 2nd round pick e donusturduler) daha noolsun..

Richard Hammond
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #38 on: 9 Oct 2002 - 01:34:51 »

abi zannetmesinner ki cvp vermiorum fln ama batug abi yazıda yolumu kapamış cvba:)zaten ben ali umut abiden böle bi cvp istio bekliodum.Çakarla şengülün kapışmalar gibi ossun istedim zaten:)
Ayrıca cvp vermicem yazıda ama burda söliim önemli olan tüm erkek kardeşlerimin bildigi gibi boyu degil işlevidir.İşlevi de lig başlıyınca görücez:)Yine 20 galibiyet alırlarsa bırak 7-0 ı isterse 19 luk tskileri olsa işe yaramaz:)
Ona bakarsak yani e-5 kenarında gece yarısı otostop çeken bi sürü arkadaşta tski nin posteri var ama onnarın posterlerin işlevi yok:)
olayın bide bu yönü var.Her boyutu büyük olan nesneden korkmıcan yani:)

kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #39 on: 9 Oct 2002 - 02:19:05 »

ilahi övünç ihtisas mı yaptın bu konuda Smiley
yine de hepimizi aydınlatmaya çalıştığın için teşekkürler Wink
ama bence büyük, her zaman büyüktür ve iyidir Grin
neyse kapatalım bu konuyu ve ligi bekleyelim Smiley
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #40 on: 9 Oct 2002 - 12:30:41 »

Valla kaynaklar Denver's first round pick diyordu, kaynak kıçım diyemiyeceğim için öyle yazdım, aslında hatalıyım araştırıp yazmam da lazımdı. Ayrıca toplamda 8 tane draft hakkımız var, 4 birinci 4 de ikinci round olmak üzere. Bu demektir ki seneye manyak bir takas bizi bekliyor, ayrıca Cliff efendinin ağır kontratından seneye kurtulma şansımız var (her ne kadar kendisi hazırlık maçlarında bir taraflarını da yırtsa) ol sebepten canavar bir oyuncu takas edebilir (diğer forumlarda webber'ın adı geçiyor) kadroyu şampiyon olabilecek bir hale getirebiliriz.

Bateer'i gönderen zihniyeti de tekrar kınıyorum.
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #41 on: 9 Oct 2002 - 15:49:36 »

demis pistoncan ama o denverin hakki saniyorum baska takimdan aldiklari bir hak. yani denverin orjinal 1.tur hakki degil...

doğru söylüyorsun o hak Denver'ın değil sizin yani Bucks'ın.  Yalnız o hak için istisnalar var. Bu seneki istisna eğer 18.yada daha önceki sıradan olursa Detroit alamıyor. Seneye yani 2004 draftında da bu hakkı alabilmesi için 15.sıradan sonra olması lazım. 2005'de de eğer lottery olursa(13 yada daha önce) yine bu hak Bucks'da kalıyor. 2006  da ise istisna yok. Zaten Detroit eğer bu hakkı 19 veya daha üst sıralardan alırsa Atlanta'ya verecek. 97'deki Stack takasında dolayı borcu var (Sixers üzerinden)

Form a Fuckin\\\' Wall
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #42 on: 9 Oct 2002 - 18:35:39 »

uf iyice kafam karıştı Tongue o hak clippers'ın değil miydi, daha doğrusu clippers bu  bu pick'i magic'e vericekti.
ama piston'r nin yazdığı gibi olay ''borcum borc ama nah alırsın'' seklini aldığı icin clippers 'senden gelecek hayır Allah'tan gelsin' diyerekten bu hakkı denver'a gönderdiydi diye bisiler hatırlıyorum. birisi el atsa suna Smiley

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #43 on: 9 Oct 2002 - 19:04:29 »

valla Denver'ın Clippers'dan gelen başka bir pick'i var mı yok mu bilmiyorum ama bize verdikleri pick Bucks'tan aldıkları  ondan eminim.

Form a Fuckin\\\' Wall
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #44 on: 9 Oct 2002 - 19:07:30 »

Detroit'in RealGm forumunda şu yazı var;

we have in upwards of 3 first round picks, and 3 second round picks next year. fyi, we have ours which we will give to sac, we could get sac for cleaves trade, we have memphis if not number one, we have milw if not higher then 18, we have our second rounder, maimi's and spurs

Bu demek oluyor ki Denver'dan aldığımız hak Milwaukee'nin, Milwaukee'nin 18den daha aşağıda bir seçim hakkı olursa alıyoruz, (zor ya hayırlısı...) Memphis lottery'e düşüp 1. sıra hakkını almazsa Memphis'den alıyoruz (2 de olur canım) bir de Sacramento'ya verip Mateen Cleaves yerine aldığımız kendi hakkımız var. Karışık biraz.
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 108
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... « previous next »
    Jump to: