Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jun 2019 - 05:02:15
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 105 106 107 [108]
Author Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar...  (Read 289222 times)
FliPtiKal3
Guest
« Reply #1605 on: 14 Feb 2011 - 00:11:36 »

surekli yazı olayı bence cesitli faktorlerden sekteye ugruyor... en onemlisi  surekli yazı yazmaya istekli ve uygun olmak... misal , ben portland 6. adamlıgı yaparken resmen bu takımla yatıp kalkardım. her turlu yazarı ,blogu,  taraftar yorumlarını okur , macları elimden geldigince kacırmadan izlerdim. ama is yazı yazmaya geld mi bu beni sıkar. bu yuzden bu ozelligim olmadıgı icin batug patron dan affı mı isteyip yazarlık olayına noktayı koydum.İlk once muthis bir hevesim vardı. ben sanslıydım... gonul verdigim takımı yazmak istedim ve onunla ilgili yazdım. Ama benzin ,istek bir yere kadar ucurdu bu ucagı...
 surekli yazı yazmaya uygun olmak...is , guc ,aile hayatı bunlarda etken. selim ataz(clippers) kalemi kuvvetli yazar , muths insan. bosuna hz. ataz demedi izmir ekibi ona.Ama su an baska kulvarlarda...
keza oytun (jazz) , anıl celebi ( lakers), gokhan(detroit), cagatay(bulls)...
Bence eskiler jeton atıp surekli bastan baslamamalı , yerlerine ac , istekli yeni adamlar yazı yazmalı.Benim gordugum budur.Bu halledilmedigi surece bu kopukluklar hep olacak sahsi grusum.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1606 on: 14 Feb 2011 - 00:42:25 »

zaten o eski jenerasyon yazmadan bu online dergi işleri yapıldı. 2011 preview'da yazı yazıp sonradan site ilk açılırken de yazı yollayan ya da kubi'ye yazı yollayacağını söyleyen adamlarla zaten 20'yi buluyoruz. eski yazarların artık başka hayatları vardır, bunu anlıyorum. ancak forumdaki tartışmalara yeri gelip sayfa sayfa yazı yazıp da siteye 1 sayfa bişey yazmamak bence biraz çelişiyor. bu durumda olan en az 4-5 üye var. mesela sen de rahatlıkla 2 ayda bir portland yazabilirsin, zaten foruma portlandla ilgili attığın postların bi kaç tanesini alt alta koysak ve imla kontrol yapıp cümleleri bağlasak düzgün bi yazı çıkar. bunu seni yazmamakla suçlamak için söylemiyorum, o kadar da çok uğraşmadan yapabileceğini göstermek için söylüyorum.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #1607 on: 14 Feb 2011 - 00:53:50 »

Duzenli yazmak ve forumda yazmak farklı seyler. forumda belirli bir sablonda yazma zorunlulugun yok en basitinden .İstedigin yerde konuya dahil olup , istedigin yerden cıkıyorsun.Noktalamalara kafayı takan biri degilim goruldugu uzere... ve en onemlisi sorumlulugun yok... Ama duzenli yazı yazmak  cok farklı.

Dedigim gibi portland ı en yogun takip ettigimde bile duzenli yazı yazmak beni sıkıyordu. bu yetenek diyelim,  bende yok.O yuzden hicbir zaman yazarlıga geri donmeyecegim. Bunun dısında fikirlerimi forum ortamında paylasırım.
Pages: 1 ... 105 106 107 [108]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... « previous next »
    Jump to: