Welcome, Guest. Please login or register.
26 Jun 2019 - 03:01:28
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 108
Author Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar...  (Read 289752 times)
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 15 Sep 2002 - 03:09:29 »

Bence yaratıcı olanların yazısı daha çok ilgi çekiyor diye düşünüyorum mesela Umut abinin telefon konuşması,Övünç ün geyikleri,gökhan özşahin in bazı başlıkları ve hemen hemen bütün 6th manlerde olan bişiy ben de ARtık yaratıcı olmaya karar verdim

Ayrıca yazıyı geyik ile birleştiren 6th manlerinde yeri ayrı
açıkçası bence geyik yapanın da ciddi yazanında ayrı ayrı güzel yazıları ama benim gözümde yaratıcı 6th manler bir başka Wink
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #16 on: 15 Sep 2002 - 03:57:44 »

serkancım saol begenilerini suunmuşsun ama golden state olarak takımın hali içler acısı olduguundan beni 6th manler bide 3-5 kişi daha takip ediodur heralde onun dışında fazla yazımızı okuyan yok ;DOysa neler kaçırdıklarını biilmiolar nba in en alemci delikanlı ve toschak geçmeyi seven takımı 6. adamı sayesinde golden state Tongue Cool
ali umut abi nin yazısını da merakla bekliorum işallah tez zaamanda gelir biz kardeş takımımız için beste yaptık işallah o da bize marş yazar Smiley

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #17 on: 15 Sep 2002 - 13:02:39 »

Ovünç biladerim ben 6th man olmadan önce de okuyordum seni, valla açık konuşmak gerekirse bi zamanlar en sevdigim yazardın. Özellikle GM'e yükleniş tarzına hastayım biladerim, sizin takım düzlüğe bi çıksın senin de hayran kitlen çoğalır.

Eh biz de pek tanınmıyoz, benim en büyük şanssızlığım Detroit'i Detroit'ten yazan 6th man yerine geçmem oldu, onun kadar çok şey duyup yazamıyorum haliyle.

Batuğ abi de bi yazı yazsa fena olmayacak.
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 15 Sep 2002 - 13:09:55 »

hade ben de yapim espiriyi bu a benim ki iski tski  Tongue
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #19 on: 16 Sep 2002 - 14:10:38 »

Yaw ovunç bende okuyorum senin yazıları gerçi hemen hemen herkesinkini okuyorum ama iyi yazıyosun ha bravo sana. Daha yeni yazan arkadaşlar hemen belli ediyolar kendini yani nebileyim biraz daha derinden yazabilirler ama tecrubeyle durumu ilerde kurtarırlar sanıyorum.
Herşeye rağmen birşeyler yazmaya teşebbus etmek buna cesaret edebilmek yeterlidir sanırım. Yoksa bende gider yazardım bişeler diyen arkadaşlar usendiklerinden belkide yapamadıklarından bu işe girmek istemiyolar.
Butun altıncı adamları tebrik ediyorum helal size beah  ; Cheesy

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 16 Sep 2002 - 17:07:06 »

walla ben bu kontrat degerlerinin istatisliklerin fln isin icine sokulmasini sewiyorum. hani doktorlar arasinda bi dil wardir ya bole bi hastayla ilgili bisiiler konusurlar ama hersey latincedir we siz eblek eblek bakarsiniz iste o tarz bi duruma ortak oldugum hissine kapiliyorum. yani bole komplike yazilar ya da ne biliim trade onerileri fln cok hosuma gidio, kendimi ozel hissetmemi saglio Cool

olm gokhan sen de ballisin yani, artik memo sizin takimda oldugundan cok okunur senin yazilar, ayagini denk al Cheesy

bu arada alimcim sanirim sen yannis adamdan nefret etmissin bunca zaman. sorunlarin kaynagi sanki george karl mis gibi gelmeye basladi bana walla..

Richard Hammond
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 16 Sep 2002 - 17:40:40 »

Jasoncum galba haklisin  Grin George bu sene de playoff'a sokamazsa takımı, postalarlar gibime geliyor hadi bakalim hayırlısı. Bu arada bugun batug abi gelirse yayınlar yeni yazimi. ama bucks ile alakali degil dogudaki takimlarin bu seneki ve ozellikle bir daha ki seneki cap vaziyetleri, overpaid oyuncuları ve 2003 offseasonundaki free agent oyuncuları hakkında. umarim begenirsiniz. batıyı da yazarız 1-2 gune kadar...

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #22 on: 17 Sep 2002 - 18:12:58 »

Evet Jason o konuda haklısın Memo sayesinde prim yapabilirim tabi Batuğ abi bana daha fazla katlanabilirse (her mailde attach'ı unutuyom)

Ha bu arada yeni gazete manşetlerine hazır olun, Memo Webber'ı ağlattı Garnett'ı zırlattı diye  Grin
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #23 on: 18 Sep 2002 - 01:16:35 »

aman olm gökhan kilondan büyük başlıklar atma öle.yukardakinin tokadı yok ama keyci nin war yapıştırır walla

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #24 on: 18 Sep 2002 - 03:58:09 »

yav şu takım yazıları daha sık güncelleşse

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #25 on: 18 Sep 2002 - 15:20:33 »

Ben değil lam yandan saçlı atar öyle başlığı... KG'ye laf söyleyecek kadar armut muyum olm ben?  Tongue
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #26 on: 19 Sep 2002 - 02:55:31 »

taam be olm yanlis anlasilma olmus naapalim yanii  Grin

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 21 Sep 2002 - 00:44:28 »

umut abi yine dokturmus valla, ovunc'e de super giydirmiş  Grin

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 21 Sep 2002 - 04:57:04 »

umut abi denver in gurursun walla, altta kalmadik tskimizle gurur duyuyoz abi eheheheh

Richard Hammond
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #29 on: 21 Sep 2002 - 11:52:45 »

Yargıtay cevap hakkını da engellemiş, Övünçcan burdan cevap verir artık (verecek hal kaldıysa)
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 108
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: 6.Adam Yazıları Üzerine Tartışmalar... « previous next »
    Jump to: