Welcome, Guest. Please login or register.
17 Aug 2018 - 10:27:27
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2018 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: All-Star 2018  (Read 2327 times)
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #15 on: 7 Feb 2018 - 02:38:18 »

seker  sappi sappi sappi

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #16 on: 8 Feb 2018 - 01:23:25 »

seker  sappi sappi sappi

Forum bilinçlensin amcoğlu bu ülke hepimizin Smiley

Bir tek Yavuz'a henüz asist yapamadım onu da bir gün başaracağım.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #17 on: 15 Feb 2018 - 13:48:55 »

Organizasyon hangi kanallarda olacak? Ben bu kanallari 'akilli' televizyonda izleyebilir miyim? Su andaki evde tv yayini yok, bilgisayar da yatiyor bi aydir hdd problemi yuzunden.

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #18 on: 15 Feb 2018 - 15:48:47 »

kanalları bilmiyorum barış, uzun süre oldu TV'den nba karşılaşması izlemediğim ama reddit'de gani gani yüksek çözünürlüklü online ya da acestream linki oluyor. 520-720-1080 seçenekleriyle. mobil - ps - xbox gibi uyumlulukları da belirtiliyor link ile beraber ama akıllı tv ile ilgili bir ibare görmedim hiç, açılır mı bilmem. denenebilir yine de başka çözüm bulamazsan.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #19 on: 15 Feb 2018 - 16:31:50 »

Tot-Juve icin bilgisayarda guzel calisan bi siteyi -live365.com, live247.com gibi bisi- denedim ama yayin sayfasina kadar gelip orada takildim. Oynat'a basinca hic bir sey olmadi. Reddit'e bakayim ama, mantikli. Daha detaylidir orada.

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 19 Feb 2018 - 09:15:45 »

Cuma gecesi Bogdanovic sayesinde güzeldi, ama bu maçın ciddiyet seviyesini yükseltmek çok kolay değil.
Cumartesi Dinwiddie'nin kazanmasına çok sevindim fantazi basket kadromda da barındırdığım kardeşimin performansı hoş oldu, adam bir de çok farklı karakter hakikaten. Devin Booker göz pası sildi 3lük yarışmasında, tarihin en iyi performansıydı bu adamın şut mekaniği hakikaten sanat Phoenix'ten acil kurtulmalı. Smaç yarışması bence fena değildi sadece taklit smaçlarına sıcak bakamıyorum (Carter,Nance replikaları). Smith Jr'ın smacı gecenin en iyi smacıydı, ama en orijinali Nance Jr'ın double tip smacıydı. Kazanan Mitchell da iyi smaçlar yaptı, sempatik adam ama bu tarzıyla devam ederse ileride ben de Nate Robinson iticiliği yaratabilir.
Allstar maçı herhalde MJ vedası yapılan allstar sonrası en güzel maçtı. Biraz rekabet olunca bu maçın tadı ayrı oluyor, manşetleri de ayrı oluyor. Lebron'un takımı geriden gelip harika kazandı. İki tane skandal detay var, biri hakemler bu maçta bile hata yapıyorsa hakikaten büyük saçmalık var bu işte. Bir diğeri de Butler galiba önceki gece zum olduğu için maçta dnp oldu, rezalet bir iş detaylarına tam bakamadım ama sosyal medyada party hard yorumları baskındı.
Fena bir hafta olmadı kanaatindeyim yıllar sonra en makul allstar hafta sonuydu, Los Angeles'ın atmosferi de etkiliydi herhalde.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #21 on: 19 Feb 2018 - 15:48:19 »

evet, herkesin görüşüne katılıyorum, geçen senelere göre daha iyi bir maç oldu ama 3pt contest'e dönünce ben 3. periyodun başında uyuyakaldım arkadaş. alan attı, alan attı... orta sahadan 3'lük denediler arkadaş. 1, 2, 3, 4 tamam da bütün maç böyle mi geçmeli yani? "madem savunma istiyoğğğnuz nah size smaç al paso 3'lük" der gibi.

bir kaç alley-oop yapıldı tabi onlar güzeldi. yani aslında insanlar ne kastediyordu bilmiyorum ama benim kastım oyunun tekdüze olmasıydı bugüne kadar. savunmasız, herkesin dan dun smaç basıp turnike attığı vesaire. savunma eklenip, smacın 3'lük ile değişmiş olması bana bir şey ifade etmedi.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #22 on: 20 Feb 2018 - 09:56:47 »

Adam Silver Expects To Televise Next Year's All-Star Game Draft

böyle bir şansı kaçırmamaları lazım acayip goygoy olur. twitter'ın yerinde olsam şimdiden bir yol bulur tvden değil buradan yapalım gibisinden. büyük ihtimalle gelmiş geçmiş en büyük etkileşimler oluşur.
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #23 on: 20 Feb 2018 - 10:19:08 »

Cousins'a çok çok üzüldüm.. Oyuncular tanıtılırkenki bereli ve sakallı imajı ile yüz ifadesini birisine göstersen herhalde köprü altında yaşayan evsiz biri zannederdi..

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #24 on: 20 Feb 2018 - 12:37:17 »

evet, herkesin görüşüne katılıyorum, geçen senelere göre daha iyi bir maç oldu ama 3pt contest'e dönünce ben 3. periyodun başında uyuyakaldım arkadaş. alan attı, alan attı... orta sahadan 3'lük denediler arkadaş. 1, 2, 3, 4 tamam da bütün maç böyle mi geçmeli yani? "madem savunma istiyoğğğnuz nah size smaç al paso 3'lük" der gibi.

bir kaç alley-oop yapıldı tabi onlar güzeldi. yani aslında insanlar ne kastediyordu bilmiyorum ama benim kastım oyunun tekdüze olmasıydı bugüne kadar. savunmasız, herkesin dan dun smaç basıp turnike attığı vesaire. savunma eklenip, smacın 3'lük ile değişmiş olması bana bir şey ifade etmedi.

Abi NBA zaten 3-4 yıldır bu şekilde oynuyor. Dün maçın tekrarını belki bir değişim olmuştur die seyredeyim dedim. Nispeten geçen maçlara göre daha istekli oynandığını söylememiz gerekiyor. Ama yarım saniye boşluğu görenin şut attığı ve setin anlamsızlaştığı günümüz NBA sınını seyredenler mutlu ayrılmışlardır.

Bir diğer konuda Lebron gibi bir yıldızın son demlerini izliyor olmamız garibime gitti. Daha dün NBA'nın gelecek yıldızı adayıydı nereden nereye..

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #25 on: 21 Feb 2018 - 06:36:56 »

Abi NBA zaten 3-4 yıldır bu şekilde oynuyor. Dün maçın tekrarını belki bir değişim olmuştur die seyredeyim dedim. Nispeten geçen maçlara göre daha istekli oynandığını söylememiz gerekiyor. Ama yarım saniye boşluğu görenin şut attığı ve setin anlamsızlaştığı günümüz NBA sınını seyredenler mutlu ayrılmışlardır.

Bir diğer konuda Lebron gibi bir yıldızın son demlerini izliyor olmamız garibime gitti. Daha dün NBA'nın gelecek yıldızı adayıydı nereden nereye..

2003 all-star'ı herhalde izlediğim en son, hakkını veren all-star'dı. şahsi kanaat tabi bu.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #26 on: 21 Feb 2018 - 11:54:09 »

Son 3-4 dakikası, hatta son pozisyonu bile yeterdi All-Star maçının. En son böyle bir All-Star maçında heyecanlandığımı Jermaine O'neal'in son saniyede üçlüğe faul yapıp Jordan'ın son saniye basketini sabote ettiği senesi yaşamıştım. Kaç tane böyle kafa kafaya ve herkesin play-off maçı sonu gibi son oynadığı All-Star maçı izleyebiliyoruz ki?

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #27 on: 21 Feb 2018 - 19:36:34 »

O degil james'in ilk all-star mvp'si oldugu 2006 yilindaki oyunculardan bir tanesi bile 2018 all-star'da sahada yoktu. İnanilmaz bir detay. Adamdaki devamliliga bakar misin? Butun yildizlar gitmis yerine baskalari gelmis ve bu adam hala mvp oluyor. 15. Sezonu olmasina ragmen hala ligin en iyi oyuncusu. Bunu basarabilen herhangi bi oyuncu hatirlamiyorum.

Su sistem 2009 gibi gelmeliymis. Cok guzel bir team james vs team kobe izlerdik. Ustelik kobe de bu seneki james gobi takimina savunma yaptirtirdi.

Smac yarismasi kotuydu. Donovan mitchell sanirim adam silver'in yigeni falan. Yoksa baska turlu aciklayamiyorum bu torpili. Dennis smith jr'in da agir hakki yendi.

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2018 « previous next »
    Jump to: