Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2018 - 13:10:44
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Elektronik aletler, vs. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 37 38 39 [40]
Author Topic: Elektronik aletler, vs.  (Read 115936 times)
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #585 on: 18 Jan 2015 - 17:02:16 »

sağlam bir headphone arıyorum. pek bilgim yok bu konularda, donanımhabere danışıcam yine ama bi buraya sorayım dedim var mı tavsiye?

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #586 on: 19 Jan 2015 - 00:31:04 »

Sennheiserdan şaşmam diyorum. Ben en son marshall almıştım sesi çok iyi veriyor ama kabloları ve iletimi tırt, 6 ayda bozuldu resmen. Nerden alacağına göre tavsiye verebilirim. Malum Türkiye'de çok pahalı oldukları için fena cep yakıyor.

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #587 on: 19 Jan 2015 - 01:07:57 »

Türkiyeden alacam, şöyle bişey gördüm ilgimi çekti. ilginç bi alet
http://www.hepsiburada.com/liste/sony-nwz-wh303w-4gb-beyaz-kulaklik-mp3-player/productDetails.aspx?productId=bd801255&categoryId=9181
birde şu var nasıl bilmiyorum
www.hepsiburada.com/liste/beats-solo-control-talk-kulakustu-beyaz-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd801086&categoryId=60004548&SKU=BD801086

300-350tlyi pek aşmak istemiyorum

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #588 on: 19 Jan 2015 - 19:42:32 »

dj tarzı bişey arıyosan al bi pioneer hd500 gitsin. her türlü kurtarır. sennheiser hd 25 çok iyi ama fiyatı çok fazla.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #589 on: 28 May 2015 - 11:50:36 »

tv alacağım eve 2000tl yi geçmek istemiyorum. dsmart ile kullanacam, ps4 takılacak genel kullanım böyle. bana kalsa düz boş panel en iyisi smarttvye gerek yok ama sanırım artık baya bir işlevsel olmuş. ben 3 tane kabataslak bakındım; siz ne önerirsiniz?

philips-47pfk6309
samsung-48h6290
lg-49ub830v
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #590 on: 28 May 2015 - 12:06:32 »

LG'nin görüntü tarama hızı gerçek mi yoksa yanlış mı yazmışlar? 900 ne ya?

Ben ilk smartlardan almıştım, oluyor birkaç sene. Genel kanıya nazaran "işlevi değil boyu önemli" diyorum. Çünkü zilyon tane özelliği var ama oturdun da hangisini kullandın dersen hepimizin bildiği işte laptopu bağlamak arada youtube'a girmek dışında bir bok yaptığım yok, belki de keşfetmeye vakit olmadı bilmiyorum. Şimdi Sony yapmış bi makine arabanı satsan peşinatını veremezsin. Var cins cins şeyler. He, ben bunun başında gerekirse ömrümü tüketmeye hazırım, her boku olsun diyosan senin bileceğin iş Sayın Kayraklı, 3D gözlüklerinle mutluluklar Smiley

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #591 on: 28 May 2015 - 13:47:19 »

aynen abi ben odama alırken düz panel bulacam diye anam ağladı. smartı olmayan 3dsi olmayan bir şey bulsam alacam zaten Smiley
3d komple yalan evde oturup gözlükle izlemek eziyet olur bence.

900hz sanırım 4klarla gelen bir şey.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #592 on: 28 May 2015 - 14:57:08 »

LG'nin görüntü tarama hızı gerçek mi yoksa yanlış mı yazmışlar? 900 ne ya?

Ben ilk smartlardan almıştım, oluyor birkaç sene. Genel kanıya nazaran "işlevi değil boyu önemli" diyorum. Çünkü zilyon tane özelliği var ama oturdun da hangisini kullandın dersen hepimizin bildiği işte laptopu bağlamak arada youtube'a girmek dışında bir bok yaptığım yok, belki de keşfetmeye vakit olmadı bilmiyorum. Şimdi Sony yapmış bi makine arabanı satsan peşinatını veremezsin. Var cins cins şeyler. He, ben bunun başında gerekirse ömrümü tüketmeye hazırım, her boku olsun diyosan senin bileceğin iş Sayın Kayraklı, 3D gözlüklerinle mutluluklar Smiley

Abi o 900 yazan sey yanlis hatirlamiyorsam MRI ile hallediliyor(Philipstekinin adi ile karistirabiliyor olabilirim). Yani arabanin motor gucunu ciple arttirmak gibi. Orjinal panel degeri 50 bile olabilir. Programla hizlandiriyorlar onu ama bu cok hareketli ve yuksek Hz isteyen yayinlarda ya da oyunlarda sanal gorsellik yaratabiliyor. Yani goruntuyu otamatik olarak dolduruyor renklerin uyumuna bakarak. Bu da bazi oyunlarda degisik renk gormene sebeb olabilir. Yani o 900 hz falan tamamen goz boyamak icin. Bu yil hic bakmadim ama gecen sene en fazla ulasilabilen orjinal panel degeri 200hz ile Sharplardaydi. Ps4 100hz goruntu verebiliyor yani diger ozellikler keyfi ama kesinlikle  orjinal panel degeri 100hz olan bi tv almani oneririm abi. Adamlara gidip sordugunda bile soylemezler musteri kacirmasinlar diye teknoloji marketlerde ya da onlara bile soylemiyormus bazi firmalar. Nette de goz boyamak icin orjinal panel degerlerini yazmiyorlar. Ben baya arastirmistim, LG icin arkadaki seri nosundan anlasiliyor, Smasungda da bell ibi serinin ustu 100hzdi, ben de Samsung almistim gecen sene. Bi ara bakip soylerim Samsung listesini, LG icin de gidip gormen lazim seri numarasini.

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #593 on: 10 Jun 2015 - 14:43:39 »

Beyler malum yaz geldi çattı, evde klima ihtiyacı oluyo, 25 mt2'lik salon için önereceğiniz klima marka ve modeli mevcutsa alırım bi dal...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #594 on: 13 Jun 2015 - 10:08:00 »

LG 49LF630V buna karar verdim.
3d ihtiyacım yok, webos2 var ve 2015 serisi; fiyatta etkili oldu tabi. 100tl indirim ve 100 chip puan ile 1500e geldi.
« Last Edit: 13 Jun 2015 - 10:09:04 by Kayrakli » Logged
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #595 on: 10 Apr 2018 - 15:59:05 »

Headphones konusunu bir kere daha konusalim mi? Bu sefer kablosuz olanindan. Wink

https://versus.com/en/sennheiser-hd-4-50-btnc-vs-bose-quietcomfort-35-ii

Bose cok cok pahali ama iste maksat versus olsun. Sennheiser seviyesinde bisi olsun. Var mi tavsiyesi olan?

Bilmedigim cok marka var Amazon'da, hangisine guvenecegimi bilemedim.

Pages: 1 ... 37 38 39 [40]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Elektronik aletler, vs. « previous next »
    Jump to: