Welcome, Guest. Please login or register.
7 Jun 2020 - 13:52:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Elektronik aletler, vs. 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 40
Author Topic: Elektronik aletler, vs.  (Read 143485 times)
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« on: 3 Apr 2004 - 11:02:54 »

Bu tip konuları yazarken bilgisayar topici çok abuk bir yer oluyor, o yüzden buraya yeni topic açıyom. Elektronik eşya, haberler vs. burada konuşulsun...

Kafamdaki ilk soruyu da soruyorum,
Piyasada Cdye ve dvdye kayıt yapan kameralar türedi, bir de minidvler var..
Bunlardan birini kullananınız var mı? Hangisi daha kullanışlı?

bir de Digiturkteki technology channel'ın web sitesi var mı? bilen varsa yazsın lütfen, orada oyunları tanıttıkları bir program var, onun içeriğini aramaktayım..

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #1 on: 3 Apr 2004 - 14:04:28 »

http://www.techtv.com/techtv/index.html/
buyrun tech tv 'nin yabancı sitesi.. türkçesini bilmiyorum...
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 3 Apr 2004 - 14:46:56 »

http://www.technologychannel.tv/
mehmet
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 4 Apr 2004 - 13:22:04 »

bu konu iyi oldu. bir kameraya ihtiyacım var. Gittiğim yerlerin görüntülerini çekip arşivlemek istiyorum.
bu konuda (kamera) önerisi olan var mı?

Hedo-Memo finale
HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #4 on: 27 Sep 2004 - 15:12:08 »

yeni çıkan elektronik ürünleri vs. takip edebileceğim iyi bir site bilen var mı?

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #5 on: 28 Sep 2004 - 20:20:11 »

yeni çıkan elektronik ürünleri vs. takip edebileceğim iyi bir site bilen var mı?
http://www.donanimhaber.com var biraz pc ağırlıklı ama incelemeri gerçekten çok iyi.

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #6 on: 1 Oct 2004 - 00:16:18 »

http://www.donanimhaber.com var biraz pc ağırlıklı ama incelemeri gerçekten çok iyi.
sağol ama burası tamamen pc...

hadi millet yaaa, bişeyler biliyosunuzdur, ingilizce de olabilir...

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #7 on: 3 Dec 2004 - 16:56:48 »

lazım oldu bir arkadaşın kamerasını aldım.
Sony DCR-TRV355E

Yalnız kaseti taktığım anda alet tekrar kaseti dışarı çıkarıyor, ayrıca ekranı üzerinde kare içinde damlaya benzer bi işaret yanıp, sönüyor bi de sağ üst köşede C:21:00 diye bişiy yanıp sönüyor. Bu sorunu nasıl çözüp, kaseti nasıl takarım?
« Last Edit: 3 Dec 2004 - 17:02:07 by HaliTT » Logged

_TheANSWER_
Jr. Member
**

Göztepe

View Profile
« Reply #8 on: 11 Dec 2004 - 17:49:07 »

Bir Mp3 player almayı düşünüyorum. Max. 250 YTL ayırabilirim bu işe.
Ne önerirsiniz? Varsa kullandığınız Mp3 player markası nedir ve memnunmusunuz?

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı, bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali..
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #9 on: 11 Dec 2004 - 17:52:27 »

bu ayki pcworld de cok detaylı bi arastırma var bence onu okumadan mp3 player alma

Son Turnuva Şampiyonu
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #10 on: 11 Dec 2004 - 23:18:40 »

Teknoloji siteleri daha cok bilgisayar agirlikli teknolojilerde daha yeniyi daha cabuk veriyor. O yuzden diger dijital urunlerde siteleri tek tek gezmek daha mantıklı gibi, en azından şu anlık. Özellikle dijital kameralar ve video aygitlari icin kendi siteleri daha guncel ve daha geni$ kapsamli $uphesiz. Geçenlerde bir arkadaşa kamera bakıyorduk, hiç bir site tam olarak hizmet veremedi bize. Tek tek bütün büyük elektronik firmalarinin sitelerini gezmek durumunda kaldık. Tabi bu bir de sitelerde gördüğünüz her ürünün ülkede olup olmayacağı sorununu beraberinde getiriyor. Bazı elektronik firmalarının siteleri her ne kadar türkiye uzantısı olsa da sayfada verdiği ürünleri satmıyor türkiye'de. O da işin bir diğer boyutu.

Batug Member Since 2002
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #11 on: 11 Dec 2004 - 23:21:52 »

walla deneyimlerim sonucu (ki denemesem ne farkeder) kamera f.makinesi discman vs gibi elektronik urun alıyosun ya hic almıcan ya da sony pilipis nikon gibi bildik markalardan alacan (tecrube ile sabittire mi yazsaydım ne )

Son Turnuva Şampiyonu
Deli_Kadir
Newbie
*

sKoL mAn

View Profile
« Reply #12 on: 11 Dec 2004 - 23:40:42 »

walla deneyimlerim sonucu (ki denemesem ne farkeder) kamera f.makinesi discman vs gibi elektronik urun alıyosun ya hic almıcan ya da sony pilipis nikon gibi bildik markalardan alacan (tecrube ile sabittire mi yazsaydım ne )

çok doğru bir tespit,örneğin ben üzerinize afiyet "chicony" marka bir dijital fotoğraf makinesi aldım...çekiyor çok şükür bir bozukluk fln yok ta, kalite olarak sony,fuji gibi babaların yanına bile yaklaşamıyor. fiyata göre hizmet tabi.

Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #13 on: 12 Dec 2004 - 00:25:50 »

Markadan vazgeçmemenin birçok avantajı oldugu gibi birçok dezavantajı da var. Ama bana soracak olursanız ben de gila gibi markadan şaşmamak lazım derim. Her şart ve durumda avantajları dezavantajlarından daha fazla.

Batug Member Since 2002
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #14 on: 21 Dec 2004 - 04:29:44 »

dijital fotograf makinesinde CASIO ve SAMSUNG nasıldır ?? (canon nikon sony'e gore )

Son Turnuva Şampiyonu
Pages: [1] 2 3 4 ... 40
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Elektronik aletler, vs. « previous next »
    Jump to: