Welcome, Guest. Please login or register.
17 Nov 2019 - 05:45:39
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: batug.com 15. yıl şenlikleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
Author Topic: batug.com 15. yıl şenlikleri  (Read 11434 times)
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #45 on: 25 May 2016 - 13:20:33 »

sizi bu davanızda yalnız bırakır mıyım sanıyordunuz :adabazar:
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #46 on: 26 May 2016 - 02:47:38 »

Ya Kayhan olm bugün finale çıktık. Final maçına gelirsen seviniriz kanka. Serdar da yok cuma son maçımıza çıkalım bir daha oynamayız zaten.

Bu arada ne oldu oluşum sohbet beyler yazın hele

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #47 on: 26 May 2016 - 04:49:41 »

valla arayı o kadar açmışız ki, orada bulunduğumuz 4 saat boyunca kapatmakla uğraştık. gelen herkesin teker teker ayaklarına sağlık. uzun zamandır böyle tatmin edici bir gece geçirmemiştim.

gecenin anısı, güzel foto oldu:

« Last Edit: 26 May 2016 - 04:51:08 by OscarRE » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #48 on: 26 May 2016 - 05:11:09 »

Ozan yaz buluşması için bir konuşma yaptınız mı abi? Buluşalım adabazar ekibiyle geliriz inşallah

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #49 on: 26 May 2016 - 06:40:54 »

abi turnuvayla ilgili etraflıca bişey konuşulmadı. ama bir oylama yapıcaz. basketli bir buluşma mı olsun, yoksa daha alternatif bişeyler mi deneyelim, mesela bir kamp alanında takılmaz, kelebek vadisine gitme filan olabilir. basket oynanacaksa, atıyorum 8 takım kurulup bunları eleme usülü oynatıp en az sayıda maç yapmak da fikirlerden biriydi. istanbul olursa ben elimi taşın altına sokarım, ancak genel fikir yine turnuvanın başka bi şehirde olması yönünde, çoğunluk da bilecik dedi.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #50 on: 26 May 2016 - 07:48:42 »

ulan yasin hiç yaşlanmamış herif hala 19 yaşında

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #51 on: 26 May 2016 - 11:19:30 »

ozan eline sağlık başlangıç olarak topladın ekibi en azından. baya eksik olmasına rağmen 16 kişi var, süper Smiley
barış ın önünde olan arkadaşı çıkaramadım ?? arda başkan bildiğin john lennon havasına bürünmüş, cem saçları bırakmış Tongue oytun kaptan da yorgun gözüküyor.
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #52 on: 26 May 2016 - 11:36:30 »

baris'in onundeki cagri (turhan). turnuvaya gelmemisti galiba hic. Smiley

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #53 on: 26 May 2016 - 12:55:52 »

Eger bizler gibi Anadoludan katılım isteniyorsa İstanbulda olması şart gibi zira haftasonu uçakla gelinip gidilebiecel tek yer İstanbul. Basket olarak da benim için çok önemli değil açıkcası maksat muhabbet edip sarılıp kucaklaşmak...
Bir de bu yaz yapılması dusubuluyorsa lütfen tarih önceden belli olsun ona göre programımızı , uçak biletmizi ayarlayalım

Son Turnuva Şampiyonu
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #54 on: 26 May 2016 - 15:17:19 »

Resmi görünce gelemediğime bir kat daha üzüldüm. Bundan sonraki organizasyon ne şekilde olursa olsun, tarihi önceden belli olur inşallah. Buluşma-organizasyon fitilini ateşleyen Ozan'a da teşekkürler sappi
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #55 on: 26 May 2016 - 16:00:45 »

5-29 temmuz arası türkiye'deyim beyler bu tarihler arasında turnuva-organizasyon ne olursa nerede olursa gelirim; ama gökhan ve yavuz'un da dediği gibi tarih ve yer konusunu çabuk netleştirilirse daha güzel olur bende dahil olmak üzere bazı arkadaşlarımız gelip gelemeyeceğimizi biliriz, sizler hazır buluşmuşken ve herşey sıcak iken vakit kaybetmeden bence yer-zaman fikirlerini masaya koyalım oylamasını yapalım. Hepinizi özledim resmi'de görünce imrendim umarım bir dahaki organizasyona denk düşerim.
« Last Edit: 26 May 2016 - 16:04:03 by ai#3 » Logged

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #56 on: 27 May 2016 - 15:35:50 »

Basket oynanacaksa ve İstanbul olursa İTÜ salonları için görüşebilirim not olarak dursun, İstanbul olursa her türlü yardıma hazırım geçen iş dolayısıyla katılamadım turnuva vb. bişi olursa oradayım.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #57 on: 29 May 2016 - 00:45:24 »

Vay arkadas ne burayı ne de Facebook'u görmemişim. Görseydim de bebek yüzünden gelmem zordu ama şartları zorlardım en azından. Turnuva falan olursa harika olur, özledim bende herkesi

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #58 on: 29 May 2016 - 21:42:45 »

Şef bebeği arada annesine ver de o da baksın alışsın Smiley))

Son Turnuva Şampiyonu
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #59 on: 29 May 2016 - 22:17:43 »

Şef bebeği arada annesine ver de o da baksın alışsın Smiley))
abi henüz 2 aylık olmadı daha ufaklık,bende  henüz dış hayata adapte olamadım. işten  eve gelince atıyor üzerime çocuğu hanım.Kayseri'de hayat böyle değilse oraya taşınalım
« Last Edit: 29 May 2016 - 22:18:56 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: batug.com 15. yıl şenlikleri « previous next »
    Jump to: