Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:17:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2016 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (2) Toronto Raptors vs. (3) Miami Heat (Doğu 2. Tur) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: (2) Toronto Raptors vs. (3) Miami Heat (Doğu 2. Tur)  (Read 6662 times)
tricktir
Pro. Member

View Profile
« on: 4 May 2016 - 02:16:31 »

Eğer Lowry ve DeRozan bu seride de dağılırsa Toronto çekirdeğinin bu yaz tamamen dağılmasına fatura olacaktır. Cavs ile eşleşmesi daha keyifli olacağı için Miami elesin istiyorum,mantığım da o şekilde diyor. Miami in 6.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 4 May 2016 - 03:16:01 »

Masai odunu bir onceki yaz Carrol'a parayi gomdugu icin Derozan giderse yerini dolduracak bosluk yok. Cok kotu oynasa bile -ki cok kotu oynuyor- Derozan'a maksimum verecekler gibime geliyor. Seneye de ayni kontrati Lowry'ye caktilar mi islem tamamdir. Al sana Brooklyn Nets.

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 4 May 2016 - 04:25:55 »

powell bugün ilk beş başlıyormuş.. iyi bir seri geçirsin de derozan'a sözleşmeyi uzatmadan önce iki kez düşünürler belki..

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 4 May 2016 - 08:04:12 »

Toronto Derozan'i sallayip yerine Nick Young'i takas etse ayni hesap. Yok boyle bir salaklik her mac her pozisyon.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #4 on: 4 May 2016 - 08:36:53 »

Small ball'da eslesmek icin Patterson'i cekti Casey ama dedigim gibi Miami'nin silahlari cok daha fazla.

Lowry yine rezalet bir play-off geciriyor ve bu artik duzenli bir hal aldi. Keza Derozan'da oyle. Hani Pacers'i elemeleri onlari Clippers durumuna getirmekten kurtardi belki ama her yil ulasabilecekleri top nokta cok sinirli bu sekilde devam ettikleri surece.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 4 May 2016 - 11:46:02 »

lowry ve derozan playoff tarihinin 250 fg üstü en düşük şut yüzdesine sahip 2 ismiymiş. 2side aynı takımda aynı anda. ve bu rakamın düzelme ihtimali de pek gözükmüyor. bu arada lowrynin ayağı çizgideydi uzatmaya götüren 3lük öncesi, ben daha ilk topu elinden kaçırdığında çıktı demiştim ama hakemler acıdı heralde nası olsa atamaz maç bitsin dediler, ters tepti.

mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #6 on: 4 May 2016 - 14:44:37 »

Bastan sona saka gibi bir mac oldu. Sunu belirtmek lazim, macin ilk yarisini bundan 10 sene sonra herhangi birine izletseler preseason maci zanneder. Iki taraf da playoffun gerektirdigi konsantrasyondan inanilmaz derecede uzakti, gozlerime inanamadim. Her iki takimin da 7 maclik serilerden cikmis olmasina veriyorum. Nitekim ikinci yarida biraz daha toparlandi oyun.

Raptors beni ciddi sekilde sasirtti, olumsuz anlamda tabii. Lowry'nin ozguveninin yerlerde olmasi bir yana, onun ve DeRozan'in potaya gitmekten bu kadar cekinmelerini hic beklemiyordum. Uzak mesafe sutlara hep razi oldular. Seri boyle devam ederse isimize gelir, penetre savunmasiyla ugrasmayacaksak Dragic'i uzun sureler sahada tutabiliriz. Ki dun de 41 dakika sure aldi ve onun sahada oldugu bolumlerde net ustunluk sagladik. Raptors cephesinde uzun bir sure isleyen tek disli Valanciunas'ti, ona karsi da ayni ilk turda Jefferson'a karsi oldugu gibi Haslem jokerini kullandi Spo ve etkili de oldu.

Bizim oyun planimiz net gorunuyor, bir seyleri degistirmesi gereken taraf Raptors. Ozellikle Miami'ye donuldugunde bu kadar cekingen oynamaya devam ederlerse isleri zor. Ikinci mactaki reaksiyonu merak ediyorum.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 5 May 2016 - 01:05:47 »

Bence yapılması gereken Ross'u ilk 5'e çekip, Carroll'ı 4 numaraya kaydırıp small-ball oynamak. Tepeden DeRozan ve Lowry sürekli pnr oynayacak Jonas ile, basacaklar gaza. Tempoya cevap vermeyebilir Heat.
« Last Edit: 5 May 2016 - 01:06:27 by abay » Logged

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 6 May 2016 - 02:47:51 »

Şu an play-off playback Toronto - Miami ilk maçını izliyorum. Yıllardır bu kadar sağlam mazoşistlik yapmamıştım. Yani şu takımların biri regular seasonı 2.sırada bitirdi Doğu'da, diğeri de Doğu Finali oynayacak büyük ihtimalle ve o kadar tiksinç hücum performansı var ki sahada, midem bulandı. Hele Jonas, Lowry, DeRozan gibi adamlardan bu kadar kötü performans nasıl alınır ya Rabbim?

Bunları görünce umutlandım ben. Mesele üçgen değil, savunma ve rotasyondaydı sezon boyu. Bilhassa 1 numara ve guard savunması yüzünden giremedik play-offa. Bir kaç doğru hamle ve Kris'in doğal gelişimi ile uzakta değiliz buralardan. Yani bu kadar kötü rakipler varken uzak olmamalı.

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #9 on: 6 May 2016 - 03:02:34 »

hoca sizin meloyu bi şekilde gönderip kristaps etrafında farklı bi yapılanmaya girmeniz lazım.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 6 May 2016 - 13:58:47 »

Deplasmandaki ikinci maci da almaya bu kadar yaklasmisken yazik oldu, isi Miami'de bitirebilirdik. Ilk ceyrekteki top kayiplari ve son ceyrekte verilen hucum ribaundlari cok canimizi yakti. Macin basindaki 11 top kaybini aciklamak zor, 5'i Wade'den geldi zaten. Rehavete bagliyorum, ama bu seviyelerde boyle firsatlar yakalamisken tepmemek lazim. Son bolumdeki Lowry-Jonas PnR'larina cozum icin J-Rich denenebilirdi. Hucum ribaundlarinda da Jonas'i bir sekilde durdurmak gerekiyor, Hassan'a karsi hem birebir oyunda hem de hucum ribaundlarinda cok can yakiyor. Kolay kolay cozulecek bir problem gibi de durmuyor, bakalim...

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 7 May 2016 - 00:28:18 »

Lakers picki takas etmek istiyormuş. Russel +pick karşılığında veririm şahsen.

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 7 May 2016 - 06:05:01 »

Lakers picki takas etmek istiyormuş. Russel +pick karşılığında veririm şahsen.
Anlamadim. 2. pick+Russell mi mesela?

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #13 on: 7 May 2016 - 16:35:46 »

Daha da ilginci Russell + 2.pick for Melo mu?
Joker
Guest
« Reply #14 on: 7 May 2016 - 17:14:08 »

Nick young a  porzingis + first pick verirsen düşünürüz.
Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2016 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (2) Toronto Raptors vs. (3) Miami Heat (Doğu 2. Tur) « previous next »
    Jump to: