Welcome, Guest. Please login or register.
9 Dec 2019 - 22:29:47
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New York Knicks  |  Topic: Off-season 2016 : "Who are these people? Do they have 11 championsihps?" 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
Author Topic: Off-season 2016 : "Who are these people? Do they have 11 championsihps?"  (Read 16124 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #75 on: 5 Jul 2016 - 20:52:48 »

iddiaya giriyo musun, bir galibiyet altımızda alırsan bir daha bu foruma yazmamak üzere?

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #76 on: 5 Jul 2016 - 21:49:27 »

ben artırıyorum, bu knicks takımı bu sene celtics'ten 5 maç az kazansın, yine bahsi abay'a veriyorum.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #77 on: 5 Jul 2016 - 22:49:52 »

Abi napacaksınız Salih buraya yazmayınca, elinize ne geçecek. Basketbola kafa yoran adam işte. Sizin gibi düşünmüyor olabilir, doğru da olmayabilir. E bu forum da böyle bir yer işte.

Daha somut bir şeylerine iddiaya girin. Formasına mesela... yemeğine, çayına, çorbasına vs. iddialaşmak böyle daha eğlenceli olur hem. Kaybeden kazananı şehrinde ağırlasın misal. Hepimiz bu ailenin bir ferdiyiz, yoksa değil miyiz?

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #78 on: 5 Jul 2016 - 23:11:01 »

İddianın her durumunda forumun kaybı olur. Salih de Ozan da foruma güzel katkı veriyor bence.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #79 on: 6 Jul 2016 - 01:04:45 »

Hernangomez ile anlaşmış Knix. Galloway hariç Salih'in dediği kadro oluştu böylece.

Bu arada;

http://www.sportando.com/en/usa/nba/205108/knicks-have-reached-a-two-year-deal-with-mindaugas-kuzminskas.html
« Last Edit: 6 Jul 2016 - 01:10:59 by riversking » Logged

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #80 on: 6 Jul 2016 - 01:34:22 »

Ehehe, oyuncağı elinden alınınca ağlayan çocuklar gibi, Durant gelmedi diye, takımın hakkında negatif ama objektif yorumlar yazan adama saldırmak komik oldu.

Lakin iddiaya varım. Bana, yıllardır gösterdiğim üsluba ve taraftarı olduğum organizasyonumun şuursuz patavatsızlığına çok uygun bir hareket olur.

buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #81 on: 6 Jul 2016 - 01:57:50 »

Ainge assetleri Westbrook'a falan dönüştürmeyi becerirse iddia bozulacak mı?
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #82 on: 6 Jul 2016 - 02:04:28 »

Ehehe, oyuncağı elinden alınınca ağlayan çocuklar gibi, Durant gelmedi diye, takımın hakkında negatif ama objektif yorumlar yazan adama saldırmak komik oldu.

Lakin iddiaya varım. Bana, yıllardır gösterdiğim üsluba ve taraftarı olduğum organizasyonumun şuursuz patavatsızlığına çok uygun bir hareket olur.

ilk cümledeki abay giderse eminim forumda elimi öpecek çok insan çıkar. ikinci satırdaki giderse ben de buruk bir sevinç yaşarım.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #83 on: 6 Jul 2016 - 03:10:34 »

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #84 on: 6 Jul 2016 - 05:06:07 »

32 galibiyetle bitiren takım ile iddiaya girmekte iyiymiş.
Aradaki galibiyet farkı hesabından yapılsa daha mantıklı. 2 takımda upgrade oldu ama bu 16 galibiyeti kapatacak kadar büyük fark mı bilmiyorum.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #85 on: 6 Jul 2016 - 08:27:34 »

Inanilmaz derece sakatlik problemleri yasanmazsa tum takimlarda NYK'nin 6.liktan yukariya herhangi bir yerde olabilecegi ihtimalini ben gormuyorum. Ama boyle iddialarla lige normal sezona heyecan gelir Cheesy
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #86 on: 6 Jul 2016 - 15:14:34 »

Bu ne bicim iddia ya, karsisinda hakli ciktiginiz kisinin forumu birakmasini neden istiyorsunuz? Hakli cikmis olmak yetmiyor mu?  thinking

Daha insancil bir sey bulun derim ben de  Wink

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #87 on: 7 Jul 2016 - 14:02:38 »

Galloway hem ortalama savunmacı hem de iyi bir dış şutördü. Üstelik top getirebiliyor ve off-guard oynayabiliyordu. Pellies ile anlaşmak üzereymiş,eksikliği hissedilecektir.

Kuzminskas nerden çıktı hiç anlamadım.Daçka ile anlaşmış-mış ama nasıl olduysa şimdi bizde. Avrupa basketbolundan hep uzak oldum, hangi mevkide oynar, faydalı olur mu bilemiyorum, birileri yeşillendirirse sevinirim.

Noah/Hernangomez
Kris/O'Quin
Melo/Lance Thomas
Lee/Kuzminskas
Rose/Cengiz

Evet, evet, bu takım Doğu'da ilk 4'e girer.
« Last Edit: 7 Jul 2016 - 14:03:40 by abay » Logged

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #88 on: 7 Jul 2016 - 15:41:52 »

İlk 5, Melo dahil senin tabirinle prime döneminden uzak ayrıca hep konuşulan şey Rose sakatlanınca Jennings mi Noah sakatlanınca O'Quin mi süre alacak? Tahminim ise playoff a son sıra mücadelesi verir diyorum.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #89 on: 7 Jul 2016 - 16:18:20 »

Objektif bakmaya çalışıyorum : Melo kariyerinin en yüksek asist ortalaması ile oynadı geçen yıl ki bu takım ligin en az asist yapan takımıydı. Oyunu artık olgunluk çağında ve prime zamanının son senesinde. Noah daha 2 yıl evvel DPOY idi,o da prime zamanının son senesinde diyebiliriz. Lee için de aynı durum geçerli. Rose için bir şey söylenemez. Kris ise daha çok genç. Kısacası öyle çok uzak değiller.

Noah sakatlığında Kris 5 numaraya, Melo 4 numaraya kayar, Lance Thomas ilk 5 başlar. Belki Hernangomez oynar. Belki vet min. ile Seraphin gelir, o başlar. Bir de şu ihtimal var ahali :Rose geçen yılın all star sonrası performansını, Noah dinlenerek geçirdiği sezon sonrası 2 yıl önceki performansı gösterirse ne olacak?

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New York Knicks  |  Topic: Off-season 2016 : "Who are these people? Do they have 11 championsihps?" « previous next »
    Jump to: