Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jun 2019 - 23:40:51
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2016 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (4) LA Clippers vs. (5) Portland Trail Blazers (Batı 1. tur) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri?
Clippers 4-0 Blazers - 0 (0%)
Clippers 4-1 Blazers - 11 (30.6%)
Clippers 4-2 Blazers - 14 (38.9%)
Clippers 4-3 Blazers - 6 (16.7%)
Clippers 3-4 Blazers - 3 (8.3%)
Clippers 2-4 Blazers - 2 (5.6%)
Clippers 1-4 Blazers - 0 (0%)
Clippers 0-4 Blazers - 0 (0%)
Total Voters: 36

Pages: 1 [2] 3  All
Author Topic: (4) LA Clippers vs. (5) Portland Trail Blazers (Batı 1. tur)  (Read 5730 times)
Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #15 on: 26 Apr 2016 - 12:03:22 »

Bunu bekliyordum da Aminu yu durduramadılar enteresan,staples da J.C nin büyük oynamasının vakti geldi.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #16 on: 26 Apr 2016 - 13:27:02 »

valla 2 mac almalarini bekliyordum da Paul ve Griffin sakatliklariyla bir anda favori durumuna bile gecebilirler arkalarina aldiklari ruzgarla..Griffin 5.maci kaciracak deniyor, Paul'da da elde kirik varmis saniyorum
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #17 on: 26 Apr 2016 - 13:45:10 »

Chris Paul son çeyrekte değil 3. çeyreğin ortasında sakatlandı bu arada onu belirtelim, son çeyrekte Griffin sakatlandı. Clippers normal şartlarda maçı alabilirdi yani.

Curry'nin laneti mi, paralel yapı mı bilmiyorum ama bir taraf daha yalan oldu 2016 playoff'unda. Doğu'da işler güzel gidiyor, bizim Oklahoma serisi de güzel olur diye umuyorum. Eldekilerle idare edecez artık.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 26 Apr 2016 - 20:31:36 »

Ben surekli Portland'la ilgili abartili seyler okuyorum, dun de ESPN'in NBA sayfasinda bir yaz icinde rebuildingi tamamladilar tarzi bir yazi vardi. Bir yandan cok ciddiye almamak lazim, malum isin dogasi gereyi dikkat cekici seyler yazmak zorundalar ama Portland'in -ozellikle bu seriyi olaganustu sartlarda gecerlerse- gaza gelip rebuilding yokmus gibi davranmasi cok buyuk hata olur. Su an ilk bes cikan Mo Harkless'tan tut  Allan Crabbe, Gerald Henderson falan normal kosullarde filler parcalar. Ha keza Mason Plumlee bir takimin esas pota alti oyuncusu olacak capta degil. Ed Davis zaten Ed Davis. Lillard'in liderlik etmesi, Mccallum'in cikisi falan sempatik seyler de Portland'in hala rebuildingi adam gibi tamamlamasi gerekiyor. Yazin salary cap acmak yerine tutup Meyers Leonard'a falan kontrat verirlerse tavani New Orleans benzeri bir takim olusur.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 27 Apr 2016 - 02:17:53 »

Paul şut elindeki kırık parmaktan ameliyat olmuş, 4-6 hafta arası yok. Blake de sezonu kapatmış. Seri Portland'a hayırlı olsun.

Clips'e gerçekten çok yazık oldu. Bir türlü eşiği aşamayan çok iyi takımlar mezarlığında görkemli bir yerleri oldu böylece. Yazın Paul ve DeAndre takasları bekliyorum. Blake kesinlikle bir takımı sırtına alıp taşıyacak kapasitede bir oyuncu ve yaşı da gözönüne alınırsa kalıcı parça olması en mantıklısı. Halihazırda takas değeri düşük, oysa Jordan'ın değeri Nirvana'da.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #20 on: 27 Apr 2016 - 02:22:00 »

Şu çekirdeğin baştan sona bir tane adam gibi serisi var o da geçen sene bize denk geldi. Zeki Müren nedense hep bize denk geliyor anasını satiyim. Ne diyelim Clips'e geçmiş olsun, Blazers'a hayırlı olsun. Yahu ne garip oyun şu basketbol ilk postta da söyledim, adamlara lottary muhabbeti yaptılar, ikinci tura çıkacaklar.
Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #21 on: 27 Apr 2016 - 02:26:47 »

asıl faydayı yine gsw sağladı. curry 2 hafta yok ve clippers sağlıklı tam kadro gelse baya zorlardı. şimdi portland'ı her türlü geçerler.
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #22 on: 27 Apr 2016 - 03:55:05 »

Crawford falan bir yere kadar vurabilirler ama Portland alacakgibi gozukuyor buradan..GSW icinde cok hayirli oldu, zaten olasi en az 6 maca gitmesi beklenen SAS-OKC serisi boyunca Curry'de saglikli geri doner finale.

Valla sezon sonunda elimizden apar topar kacirdiklari DeAndre'yi takas ederler mi bilmiyorum ama iclerinde patlasin hepsinin. Doc Rivers 2 senedir israrla bu takima guveniyorum, bu takim sampiyon olacaktir sadece bekleyin tarzi saplantilarindan ben bu yilda kurtulacagini pek dusunmuyorum ama Paul'un bir sonraki yil free agent olacak olmasi belki uyandirabilir onu. Ne teklifler gelecek acaba?

Plumlee konusuna da katilmiyorum ben acikcasi, daha once de burada biraz konusulmustu saniyorum. Yasi, atletizmi, ribaund yetenegi ve en onemlisi pozisyonuna gore inanilmaz pas yetenegi ile ben her turlu ustune yatirimi yapardim. Hatta su andaki sistemiyle GSW'de cuk olur.
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 27 Apr 2016 - 06:01:21 »

Niye takas arasınlar ki, sonuçta sakatlıklardan dolayı istenen seviyeye gelememiş bir takımdan bahsediyoruz. Takım iyi olmadığı için sonuca varamıyor değil. Al GSW'den Curry ve Draymond'u dışarı, onlar da tur atlayamayabilir pekala.
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #24 on: 27 Apr 2016 - 12:46:20 »

GSW gene dezavantaj olacak şey birden lehine döndü.Currysiz portlanda 1 maç verirler clippersa onu da vermezler
Takımı oyuncuları sevmem o ayrı ama ne olursa olsun potansiyeli olan bir takım Clippers. Jordan için o kadar senarat döktükten sonra isterse rebuildingin hası olsun yollamazlar bu sene
Seneye tekrardan şans denenir baktın olmuyo,sen sağ ben selamet.

<br /><br /><br />
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 27 Apr 2016 - 18:31:32 »

Paul'ün prime zamanı bitmek üzere ve hayvan gibi payroll var elde. Takımı geliştirme şansı yok harcanan draft hakları ve takaslar yüzünden. Rivers kendi bile bu sezonun son şansları olduğunu söylediğini de hatırlatırım. Hazır takas değeri yüksekken takas edilir ve max asset elde edilirse, Blake'in prime zamanı bitmeden tekrar başa güreşebilirler.

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 28 Apr 2016 - 03:37:21 »

Amerikan medyası 2 günde nerden nereye döndü, curry sakatlanınca bizim seriyi direk yok sayıp clippers için wcf yolu açıldı haberleri. şimdi de direk portland çıktı haberleri yapılıyor, olası bi clippers turu geçme olayı için sindirella hikayesine zemin hazırlıyorlar.  çok gaza gelmemek lazım bu tip haberlerde.

Seri hakkında konuşursak açıkçası 3. maçı izledikten sonra bu serinin 7. maça gitme olasılığının yüksek olduğunu düşünmüştüm. 3. ve 4. maçlarda hiç kontrolü bırakmadık hani bazen öyle maçlar olur maç hep yakındır ama önde olan takım maçı kontrol ediyordur aynı öyle oldu. forumun box score camiası direk tabi oo maçlar yakın gitmiş olarak düşünebilir, bu iki maçta 96 dakikada clippers sadece 2 dakika önde götürebildi. bu açıklayıcı olmuştur umarım. 2 maçta da bariz üstündük hatta 4. maçta %34 ile şut atmamıza rağmen öndeydik paul sakatlanmadan önce. normal şartlarda 7. maça gitmesine garanti gözüyle bakıyordum bu serinin, öyle clippers koydu götürdü bi ortam yoktu ilk maç hariç, bunu bi açıklığa kavuşturalım. beklenmedik şekilde galibiyet demek son 3 maçı izleyince çok absürt kalıyor. Bu durum da clippers açısından yukarıda konuşulanlara paralel olarak son şans girilen playoff için pek hoş görünmüyordu, zaten re-building iması verdi bu takım tüm sezon, bu ilk 4 maçda bunu destekledi bence. yaptıkları savunma epey ritmimizi bozdu ama not düşelim.

Kalan 3 maç için clippers büyük bir handikap içerisinde ama, 5. maçta bu takımdan bi reaksiyon bekliyorum. Kalan 3 maçta 2sini kazanırız bence ama 5. maçta kazanmamız çok olası gelmiyor bana. Yine ilk paragrafa dönersek  medyanın abarttığı gibi garanti 4-2 bitirir portland diye bakmıyorum olaya. kendilerine hikaye kazandırmak için yaptıklarını düşünüyorum. umarım bizim çocuklar beni yanıltır.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #27 on: 28 Apr 2016 - 09:26:01 »

Portland'ın gençleri kan kokusunu aldı ,ikinci yari isi bitirdiler.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #28 on: 28 Apr 2016 - 14:29:22 »

Şampiyonluk çıkartabilecekleri kadrodan ilk tur hüsranı alıp oturacaklar. Müthiş kızıyorum şu Clips camiasına.

Aldrich'in bloğu ile ilgili de nbatv instagramda bir vide yayınlamış Cheesy Blok uzaya gidiyor şeklinde  Grin
« Last Edit: 29 Apr 2016 - 18:20:14 by riversking » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #29 on: 29 Apr 2016 - 05:09:32 »

Ya bırakın biz yaptık C.Paul takasını iptal ettiler üstüne kondular. Beter olsunlar yürü be Portland zaten Ahmet'i de severim Arda Beyazıd'ın aksine

Pages: 1 [2] 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2016 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (4) LA Clippers vs. (5) Portland Trail Blazers (Batı 1. tur) « previous next »
    Jump to: