Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:25:03
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Durant to Boston? wtf dude??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 9
Author Topic: Durant to Boston? wtf dude???  (Read 17803 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« on: 17 Mar 2016 - 22:02:37 »

dün espn yayınında boston'un durant için en güçlü adaylardan biri olduğunu söylediler, durant de kısa bir vtr'de boston'un taraftarına hayran olduğunu, takıma desteklerinden imrendiğini filan söyledi. örtüşen karakterini düşününce heyecanlanmamak elde değil. kadroda bir yıldız daha getirecek kadar da parça var (cousins?). valla heyecanlandım bir an.
« Last Edit: 24 Mar 2016 - 16:13:50 by OscarRE » Logged

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
sino
Newbie
*

View Profile
« Reply #1 on: 18 Mar 2016 - 00:29:22 »

Nacizane bir Lakers taraftarı olarak, benim de Cousins-Durant hayalim var.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 18 Mar 2016 - 00:58:53 »

Boston'in elinde Cousins'i takas edecek parcalar var ama Durant geldikten sonra Cousins'le o atmosferi bozmazdim.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 18 Mar 2016 - 01:59:15 »

Durant neden gelsin ki bir başka superstar gelse dahi takımın içi boşalıyor. Spurs ya da Warriors'un dışında hiç bir takım daha yüksek şampiyonluk ihtimali sağlamıyor Durant'e

Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4 on: 18 Mar 2016 - 03:16:35 »

sadece celtics özelinde konuşmuyorum da, bal gibi de fark eder doğu'ya gelirse. lebron gelmiş 32 yaşına, oyunundaki düşüşü görüyoruz. cavs öyle elenmeyecek bir takım değil. batıda warriors varken (ve clippers, spurs gibi sağlam takımlar, rockets toplayabilir vs.) doğudan nba finaline gitmek çok daha gerçekçi bir hedef olur durant için. bir de celtics'in elinde çok ciddi draft pickleri var. yani çekirdekten bütün parçaları falan vermelerine gerek yok cousins'ı almak için. nets pickleri tek başına ağız sulandırır.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #5 on: 18 Mar 2016 - 03:33:12 »

durant hayatı boyunca 2. olmaktan bıktığını söylemişti. kolejde de nba'de de (bi ara) 2.'ydi, en iyi olamadı bi türlü. o yüzden nba finalini artık başarı olarak göreceğini sanmıyorum. doğuda cidden takım yok. cleveland'ın da hakkaten bi numarası yok ve ben james'in artık en iyi 2. oyuncu olduğunu dahi düşünmüyorum -ki 2015-2016 sezonu başlayana kadar açık ara en iyi oyuncuydu-. play-off'ta vites yükseltirse o ayrı. neyse dediğim gibi bu yüzden direk şampiyonluk ve liderliğini üstleneceği bi takımı seçeceğini düşünüyorum. o yüzden gsw'yi de seçmez. işi zor adamın.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #6 on: 18 Mar 2016 - 12:36:08 »

Acikcasi liderligini ustlenecegi takim Celtics olabilir..su haliyle bile gayet ii olan kadrosu Durant'ten sonra zaten Dogu'dan her yil sampiyon cikacaktir, ustune drafttan gelecek genc elemanlarla efsane bir kadro kurulabilir..okadar genc yetenegin arasinda bulunmakta Durant'e iyi gelecektir hem de cani gonulden kabul edecektir
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #7 on: 18 Mar 2016 - 13:01:08 »

Eğer bir şekilde cousins ı alabilrse celtics uçarak gelir
Bu sene belirler zaten bence kalmasını veya gitmesini.Sonuçta hala kaya gibi takım okc ve şampiyon olma şansı az değil
Eğer vasat bir perfonmans sergilerler se kesin ayrılır diğer türlü gene şans verir belki lebron gibi kısa bir kontrata girer

<br /><br /><br />
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 19 Mar 2016 - 00:04:45 »

sadece celtics özelinde konuşmuyorum da, bal gibi de fark eder doğu'ya gelirse. lebron gelmiş 32 yaşına, oyunundaki düşüşü görüyoruz. cavs öyle elenmeyecek bir takım değil. batıda warriors varken (ve clippers, spurs gibi sağlam takımlar, rockets toplayabilir vs.) doğudan nba finaline gitmek çok daha gerçekçi bir hedef olur durant için. bir de celtics'in elinde çok ciddi draft pickleri var. yani çekirdekten bütün parçaları falan vermelerine gerek yok cousins'ı almak için. nets pickleri tek başına ağız sulandırır.

Celtics özelinde ve hayallerinde konuşuyorsun. Bir kere ligin en iyi pivotunu Nets pickleri ile alamazsın. Hep söylüyorum, 4 tanesini birleştirdiniz, 10.sıra hakkını alamadınız. İkincisi, NBA Finali yapmak yetmiyor, finalde karşıdan kim gelirse gelsin best of four seride tokatlar.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #9 on: 19 Mar 2016 - 00:41:19 »

Demek ki Golden State ve biraz da lütfediliyor San Antonio dışındaki diğer takımlar fuzuli yere bu ligdeler. Kalan 340 oyuncu ya bu takımlara dahil olur, ya da sittin sene şampiyonluk falan göremezler. Final falan da başarı değil zaten nedir ki final oynamak Allah aşkına. Cleveland bile final oynuyor şu takımla. Lebron zaten bitmiş, bir fiziği vardı o da gitti. Uyan Silver Baba, NBA bitti.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #10 on: 19 Mar 2016 - 01:26:58 »

abi ne ilgisi var boşuna oynamak falan? ha şampiyonluk için diyorsan evet öyle. sadece doğuda cavs mantıklı. şu an gerçekten gsw ve spurs dışındaki takımların bi numarası yok. ileride elbet çıkacaktır iyi takım ama şimdi böyle bi durum söz konusu değil. final da durant gibi efsane olmak isteyen biri için evet başarı olmamalı. tarihin en iyi 10 oyuncusu olabilecek potansiyele sahip. cleveland'a gelirsek takımda kimya yok ruh yok koç yok love uyumsuz. james play-off'ta vites yükseltip göt edebilir ama şu an için çaylak yılı dışındaki kariyerinin en kötü performansını sergiliyor. muhtemelen üçlüğünün birden böyle düşmesinden ötürü.  
« Last Edit: 19 Mar 2016 - 01:27:15 by Ilkkan » Logged

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 19 Mar 2016 - 04:08:06 »

durant ve cousins'ı aynı anda alabilirse celtics sezona en ciddi 3 şampiyonluk adayından biri olarak girer ki bu bile durant için upgrade olur. şu okc'den bi bok olmayacağını hepimiz biliyoruz. cavs de finalde warriors'a takarsa hiç şaşırmam.
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #12 on: 19 Mar 2016 - 04:19:26 »

abi ne ilgisi var boşuna oynamak falan? ha şampiyonluk için diyorsan evet öyle. sadece doğuda cavs mantıklı. şu an gerçekten gsw ve spurs dışındaki takımların bi numarası yok. ileride elbet çıkacaktır iyi takım ama şimdi böyle bi durum söz konusu değil. final da durant gibi efsane olmak isteyen biri için evet başarı olmamalı. tarihin en iyi 10 oyuncusu olabilecek potansiyele sahip. cleveland'a gelirsek takımda kimya yok ruh yok koç yok love uyumsuz. james play-off'ta vites yükseltip göt edebilir ama şu an için çaylak yılı dışındaki kariyerinin en kötü performansını sergiliyor. muhtemelen üçlüğünün birden böyle düşmesinden ötürü.  

kinaye hocam kinaye..

olay dondu dolasti yine Cousins'e geldi. Gemileri yakmazsa zaten bir yere gidecegi yok, ha Kings'in mal office'nin nelere yapacagi her zamn muamma gerci ama dunya uzerinde kimsenin o derece mal olabilecegini sanmiorum. Ha yakarsa sezon da gerek bu sitede gerekse medyada Cousins icin neler onerildigini cogumuz okumustur zaten. Onlarin ustune Nets'in draft pickleriyle bisi alamazsin demekte bana cok akil kari gelmedi..

Celtics'in de acelesi yok bana kalirsa, bastan asagi coach'u ile oyunculari ile genc bir kadrosu var, yan parcalari da zaten tamam ustune 1 frachise oyuncu gerek 2 gelirse de krema olur. Bu durumda da zaten Dogu icin degil Sampiyonluk icin contender olurlar.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #13 on: 19 Mar 2016 - 05:12:59 »

uzun zamandır sıkı bir takipçi değilim, bu sebeple yazmadan önce kontrol ettim.

şu anda 2016 draft'ında 3 (brooklyn top 5), 2017'de büyük ihtimal 1 (ki bunun top 5 olma ihtimali var), 2018'de ise 3 (brooklyn'in bütün pickleri saçtığını düşünürsek burda da bir top 5) ilk tur picki var. bunun yanında bu sezonki performanslarını düşünürsek thomas, bradley, smart, turner, olynyk ve sully de belli başlı takaslarda ciddi asset olabilecek isimler. durant free agent olarak gelirse boston'ın kesinlikle contender olamayacağını düşünen arkadaşlardan, başka takımların gücü dışında bir argüman duymak lazım. yoksa çok dikkate almaya gerek yok.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 21 Mar 2016 - 00:23:57 »

Hemen açıklayalım : Zeller, Sully ve Turner'ın kontratları bitiyor. Buna rağmen eldeki payroll 51 milyon dolar. Cap beklendiği gibi 80 milyon dolar seviyesinde olursa Durant yıllığı 30 milyondan başlayan kontrat alacak yaklaşık olarak. Cap bitiyor bu durumda ve ilave ekleme yapmak mümkün değil.

Cousins'i takas edebilmek için sadece Nets picklerinin yeterli olduğunu sananlar hayallerde yaşıyorlar. Bunu Vivek bile yapmaz. Nets pickini ve kendi pickinizi ve hatta kendi pickinizin yerine diğer Nets pickini vereceksiniz üstüne de Crowder ve/ve ya Bradley verirseniz ancak olabilir. Bu durumda da takımın içi boşalıyor. Bu senaryo içinde Durant 'in konumu, Thunder' da mevcut olan durumu aynen devam etse bile daha kötü.

Başka komik senaryolar yazıp rasyonalize etmeye çalışanları dikkate almaya gerek yok.

Aklınca alegori yapan arkadaşların zeka seviyelerinin daha iyi olduğunu umuyorum. Biraz daha özen lütfen. Durant için değil, herkes için nihai hedef şampiyonluktur. Bunun için gereken herşeyi yaparsın ama başaramayabilirsin, o zaman sorun değil. Ama Thunder kadrosu Ibaka gibi iki yönlü bir uzuna, Durant ile beraber ligin en iyi 5 oyuncusundan ikisine sahip. Bu halde bile Bostan'da olabileceğinin daha fazlasına sahip. Ki üstüne tümletilecek parçaları, Enes Adams gibi uzunları, gençleri mevcut.
« Last Edit: 21 Mar 2016 - 00:26:49 by abay » Logged

Pages: [1] 2 3 4 ... 9
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Durant to Boston? wtf dude??? « previous next »
    Jump to: