Welcome, Guest. Please login or register.
24 Aug 2019 - 18:59:57
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Sonuna Kadar Varız 15-16 Sezonu 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3]  All
Author Topic: Sonuna Kadar Varız 15-16 Sezonu  (Read 9279 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #30 on: 4 Apr 2016 - 11:34:03 »

Hakan abi bu kaybettiğin kaçıncı final oluyor?

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #31 on: 4 Apr 2016 - 14:27:02 »

Makus talihimi bir türlü kıramadım. Dur bir sayayım 3 olmuş, bir sürü de üçüncülük arada kaynamış zaten.

2004- Üçüncülük
2005-Palin'e
2007-Üçüncülük
2009-Şarko ile sana
2010-Üçüncülük
2012-Üçüncülük
2014-Dördüncülük
2015- Kerocan'a kaybettiğim ile 3 final kaybettim.

Takımın sahibi ile konuşup sezon sonu kontrat yapmayıp FA piyasasına gireceğim. Decision olayı yapacam artık napayım. Belki Yasin ve Kerem ile bir takımda birleşip Miami modeli yaparız Cheesy

kerocan
Newbie
*

View Profile
« Reply #32 on: 4 Apr 2016 - 16:45:30 »

Takımın sahibi ile konuşup sezon sonu kontrat yapmayıp FA piyasasına gireceğim. Decision olayı yapacam artık napayım. Belki Yasin ve Kerem ile bir takımda birleşip Miami modeli yaparız Cheesy

Ben tekliflere açığım, neden olmasın Cheesy

Bu arada sezon boyu keyifli bir lig oldu bence. Play-off a en iyi derece ile giren ilk 4 takım zaten sezon dereceleri olarak da bir parça sıyrılmışlardı diğer rakiplerinden. Play-off sonunda ilk 4 ün bu takımlardan oluşacağı görülür bir şeydi zaten. Ancak takım dereceleri birbirine çok yakın olduğu için galibiyetleri hep ufak farklar belirledi.

Geçen yıl finalde kaybetmiştim; bu yıl aldığım şampiyonluk o açıdan da bir parça daha değerli oldu.

Herkesin eline sağlık, seneye tekrar daha keyifli bir ligde görüşürüz umarım.
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #33 on: 5 Apr 2016 - 18:16:08 »

kerocan yanlışın var ben (platoon) sezonu lider bitirmeme rağmen play-off ilk turda elendim.

Pages: 1 2 [3]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Sonuna Kadar Varız 15-16 Sezonu « previous next »
    Jump to: