Welcome, Guest. Please login or register.
17 Oct 2019 - 01:50:38
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2015 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (1) Golden State Warriors vs. (5) Memphis Grizzlies - Batı Yarı Finali 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri?
Warriors 4-0 Grizzlies - 2 (4.5%)
Warriors 4-1 Grizzlies - 12 (27.3%)
Warriors 4-2 Grizzlies - 16 (36.4%)
Warriors 4-3 Grizzlies - 7 (15.9%)
Warriors 3-4 Grizzlies - 4 (9.1%)
Warriors 2-4 Grizzlies - 3 (6.8%)
Warriors 1-4 Grizzlies - 0 (0%)
Warriors 0-4 Grizzlies - 0 (0%)
Total Voters: 44

Pages: 1 2 3 4 [5]  All
Author Topic: (1) Golden State Warriors vs. (5) Memphis Grizzlies - Batı Yarı Finali  (Read 14184 times)
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #60 on: 16 May 2015 - 13:00:59 »

barnes bir önceki sezonda böyleydi aslında ama sonra ne olduysa duruldu, fantasy de elimde patladı. şutunu belli bir seviyeye çekse çok farklı bir oyuncu olabilir.
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #61 on: 16 May 2015 - 17:00:19 »

Iggy geldikten sonra Barnes'i 6. adam olarak kullanmisti Mark Jackson. Tabi haliyle Toney Douglas, Crawford, Blake, Speights rotasyonu ile oyunda olunca verimi dusmustu. Barnes, yaninda Curry ve Bogut gibi tamamlayici faktorler olunca cok faydali.
« Last Edit: 16 May 2015 - 17:13:03 by Reignor » Logged

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #62 on: 16 May 2015 - 18:12:23 »

Seriden önce yazılan farkların tamamı sahaya yansıdı.
2. maçın reaksiyon maçı olması beklenecek birşeydi ama 3. maçta ne takımın ne de koçun birşey yapmaması benim için hayalkırıklığı oldu.Özellikle koçlar için o maçtan sonra paylaşılan bir resmi direk favorilere ekledim(http://i.imgur.com/wy1WeHv.png)Nihayet o maçtan sonra herkes sezon boyunca neler yaptıklarını hatırlamaya başladı.Öyle olunca 3 maç üstüste(üstelik ikisi deplasman) almanın zor olmayacağı bir eşleşmeydi zaten.Yine de hala 3. maç beni bu sezon en çok endişelendiren maç oldu.Bu takımın iki maç üstüste böyle silik oynayacağını hiç düşünmezdim.

Curry MVP ödülünden sonraki türbülansta korkutmadı değil.Keza Klay ve Green'de düşünce bu takımı kurtaracak kimse kalmıyor.Barnes extra skorer olarak harika bir oyuncu ama takım taşıyacak seviyeye çıkamadı ve o kafaya ulaşamayacak gibi de.Zaten ulaşabilse minimumu T.Young'a değil maximumu Durant'e yaklaşır.Bogut yine kaleciliği güzel yaptı.Karşıdaki uzunlar saf olmadığı için toplu işlere giremese de.Bench fena değildi ,en azından katkı beklenen adamlara bakınca.Ama Iggy için ayrı bir kısım açmak şart: sahada olduğu her anda oyunu yükseltmesini geçtim .480le üçlük attı bu seride.Atlanta maçından sonra yazmıştım Iggy böyle oynasın şampiyonluk şansımız direk ikiye katlanır diye hala aynı şekilde düşünüyorum ,Iggy'de bana katılıyor sanırım.

Memphis potansiyeline en fazla yaklaşan takım bile olabilir ligde ama zayıflıkları çok derin.O zayıflıkları işleyebilen takımlara karşı en fazla bu kadar olur.Son çeyrekte bi ara 3er 3er saydık 4-5 hücum arka arkaya ,çoğunda ikinci hamle veya pasta ön açık hem de.

Dünkü maçın hakemleri de 3. çeyreğin ortasından itibaren pışpışladı Grizzlies'i ama iyi şutla bertaraf ettik.Özellikle 30 numaralı John Goble(thx google) bu dünyada nbade hakem olmaması gereken ilk insan olabilir.Resmen adamın verdiği her karar Warriors aleyhine ve yanlıştı 3. çeyrekten itibaren.Hücum faulüne savunma faulü savunma faulüne hücum faulü verdi gözünün önünde Gasol'den çıkan topu Memphis'e verdi birde ben gördüm diye üsteledi.Eğer şut atamasaydık bu adamla maç kazanılmazdı.Başhakem zaten nbain Cüneyt Çakır'ı dengeleme üstadı Joey Crawford.

Diğer seri başlığında yazmıştım o seriden gelenin bu seriden geleni geçmesinin imkansız olduğunu...dünden beri fikrim değişmedi.Tercihim Flopcity aslında.Geçen sene pota altında kimse olmadan 7. maçta aldıkları seriden sonra onlara koyup geçmek daha bi güzel olur.Özellikle son maçta ana ayaklar nerdeyse kusursuz oynamışken tek çeyrekle yenmemizden sonra daha bi direnç gösterebilirler.Yalnız Memphis gibi klas bir takımdan(https://twitter.com/memgrizz/status/599428802155028480) sonra sahibinden oyuncularına alayının artist olduğu Flopcity sinir bozucu olacak...olursa.
« Last Edit: 16 May 2015 - 18:18:09 by WADE#3 » Logged

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 16 May 2015 - 18:20:31 »

Ehehe, nerde Cüneyt Çakır nerde sabıkalı ve şerefsiz Joey Crawford

Bir de bence rakibiniz olacak Clips'te eğer Paul'ün hamstringi sağlam kalırsa sizi elerler. O zaman bu her başlıkta kin kustuğun-nedense-"Flopcity" lafların ve aşırı kendine güvenli cümlelerinle fena dalga geçilir bilesin.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #64 on: 17 May 2015 - 22:54:04 »

Current playoff plus/minus leaders
1. Draymond Green, Warriors +135.
2. Stephen Curry, Warriors +96.
3. J.R. Smith, Cleveland +78.
4. Klay Thompson, Warriors +77.
5. Paul Millsap, Atlanta +76.
6. Harrison Barnes, Warriors +72.
7. Derrick Rose, Chicago +70.
T8. Mike Dunleavy Jr., Chicago +66.
T8. Pau Gasol, Chicago +66.
10. Kyle Korver, Atlanta +62.

160. James Harden, Houston -20.   Lips Sealed

Pages: 1 2 3 4 [5]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2015 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (1) Golden State Warriors vs. (5) Memphis Grizzlies - Batı Yarı Finali « previous next »
    Jump to: