Welcome, Guest. Please login or register.
31 Oct 2020 - 09:10:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2015 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (1) Golden State Warriors vs. (8) New Orleans Pelicans (Batı 1. tur) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri?
Warriors 4 - 0 Pelicans
Warriors 4 - 1 Pelicans
Warriors 4 - 2 Pelicans
Warriors 4 - 3 Pelicans
Warriors 3 - 4 Pelicans
Warriors 2 - 4 Pelicans
Warriors 1 - 4 Pelicans
Warriors 0 - 4 Pelicans

Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: (1) Golden State Warriors vs. (8) New Orleans Pelicans (Batı 1. tur)  (Read 8054 times)
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« on: 17 Apr 2015 - 11:26:42 »

Game 1 - Sat. April 18, New Orleans at Golden State, 3:30 PM, ABC/R
Game 2 - Mon. April 20, New Orleans at Golden State, 10:30 PM , TNT
Game 3 - Thu. April 23, Golden State at New Orleans, 9:30 PM, TNT
Game 4 - Sat. April 25, Golden State at New Orleans, 8:00 PM ,ESPN
Game 5 * - Tue. April 28, New Orleans at Golden State, TBD
Game 6 * - Fri. May 1, Golden State at New Orleans, TBD
Game 7 * - Sun. May 3, New Orleans at Golden State, TBD

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #1 on: 17 Apr 2015 - 11:54:39 »

doğunun eşleşmeleri kolay geliyor, batıdaki eşleşmeleri -bu eşleşme hariç- kestirmek güç.

son maçta yürek koyup şabanı sevindirdi pelicanlar. jrue filan da döndü ama warriors için kolay bir ilk tur olacak.
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 17 Apr 2015 - 14:02:19 »

Pelicans 4-3 Alır.

Ömer - Bogut, Jrue-Curry, Klay-Tyreke/Gordon eşleşmeleri zevkli olacakken Anthony Davis vs. Draymond Green / David Lee / Speights / Iguodala eşleşmeleri hiç komik olmayacak.

Pelicans'ın benchi pasif kalmazsa - ki son maçlarda girdikleri hava inanılmaz, çok formda ve motive başlayacaklar - Golden State tarihinin en şanlı hikayesi olan 2007 Dallas süprizinin bir benzerini yaşatacaklarını tahmin ediyorum.

Seriyi Anthony Davis domine eder, Eric Gordon yüzdeli sokar, seri sonu '' Bogut yerine Mellis olsa turu geçmiştik işte '' mesajları görürsek şaşırmayız.
« Last Edit: 17 Apr 2015 - 14:03:17 by memir » Logged

#memircagan
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #3 on: 17 Apr 2015 - 14:54:56 »

Bence Warriors zorlanmadan ve tabii ev sahibi avantajıyla da 4-1 veya 4-2 alır seriyi.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #4 on: 17 Apr 2015 - 14:55:57 »

Memir sezon içi maçları seni yalanlar nitelikte. Gerçi NO, evindeki 2 maçtan birini uzatmada kaybetmiş, birinde de sezonun son maçlarından birinde rahatlamış GSW'ye karşı geriden gelip maç almış ama deplasmanların birinde 16, diğerinde 27 fark yemiş. yani deplasmandan galibiyet çıkarabileceğine dair emare bile yok ortada NO'ın.
« Last Edit: 17 Apr 2015 - 14:56:20 by Tspark » Logged

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #5 on: 17 Apr 2015 - 16:51:07 »

pelicans su an itibariyle okc'den daha zor bir rakip. okc'nin 1 tik ustunde.
o tik'in hatrina 4 - 1 gsw alir diyorum.
evdeki maclar cok cok buyuk surpriz olmazsa  2 - 0 olur.
NOP sahasindaki maclarda 2 - 0 a gore, jrue nun saglik durumuna gore ve playoff ruhuyla belki jrue ilk 5 baslayip tyreke bench'e donebilir son bir umitle.
2 - 1 e getirebilirlerse , 3 - 1 olur sonraki macta ve 4 - 1 biter seri.
3 - 0 a gelirse seri 4 - 0 biter
« Last Edit: 17 Apr 2015 - 16:52:09 by Reignor » Logged

memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 17 Apr 2015 - 17:01:27 »

Abi dört maçın ikisinde hep önemli birer adamları eksik. Bir maçta ise Davis, Ömer, Gordon, Ryan yok, diğer maçtada kazanmışlar zaten.

http://sports.yahoo.com/nba/teams/gsw/schedule/?season=2007_2

Buradan 2007 GSW-Dallas rekabetini de inceleyebilirsiniz. Orda da normal sezon skoru 3-1'miş, 2 maçı o sezonun kritikleri tarafında 96 Bulls'tan sonra ' gelmiş geçmiş en dominant takım' olarak gösterilen Dallas açık farkla kazanmış.  
« Last Edit: 17 Apr 2015 - 17:04:19 by memir » Logged

#memircagan
Alibet
Newbie
*

View Profile
« Reply #7 on: 17 Apr 2015 - 17:11:17 »

2007 eşleşmesiyle bu seri arasında 1-8 eşleşmesi olması dışında nasıl bir bağ kurdun onu anlamadım ben. Ayrıca Monty williams Don Nelson gibi rakibi şaşırtacak,düzenden çıkaracak hamlelerde bulunacak zekaya ve vizyona  sahip bir koç degil.
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #8 on: 17 Apr 2015 - 19:44:52 »

Heh işte buraya da lazımdı bi tane Ellis diyen sabah şekeri.
Forum iyice çocuk bahçesine döndüğüne göre tuncaboylu'ya hak verme zamanı gelmiş demektir.

Seriye gelirsek; Klay ve Curry yüzdeli üçlük sokar ,Barnes patlayıcılık katar ,Bogut çemberi savunur ,bench ikinci çeyrekte maçı bitirir ,Draymond ölmez sahaya girer...sonrasında gelsin komiklikli şakacıklı forum mesajları.Çok sıkıcı hayatları var bazılarının.
« Last Edit: 18 Apr 2015 - 13:15:36 by WADE#3 » Logged

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 18 Apr 2015 - 17:46:21 »

Bizim keyfimiz yerinde,Mellis fetişi olan sensin.

Tuncaboylu'ya hak veriyorsan da onun yaptığını yapmak düşer sana.
« Last Edit: 18 Apr 2015 - 17:46:59 by abay » Logged

Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #10 on: 18 Apr 2015 - 18:41:19 »

Beklenenden zor geçmesini beklediğim bir seri. New Orleans Anton Davis ile bambaşka bir takım oldu. Golden State'in ligdeki son 10 maçını dikkatlice izledim. Açıkcası playoff için bu turu geçseler bile bir sonraki turda Spurs ve Clippers gelirse eleneceklerini düşünüyorum. Çünkü Stephan Curry dışında zor anlarda sorumluluk alan oyuncu yok. Andre Iguodala'da burada iyiden iyiye sıradan bir oyuncu durumuna döndü. David Lee'de sakatlıktan sonra eski formunu bulamadı. Açıkcası 4-2 şeklinde ben bu serinin biteceğini düşünüyorum. Bir çok maçta 1-2 sayı ile kazanılır.
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #11 on: 18 Apr 2015 - 22:43:40 »

We believe
Just us
Formalari giydik bayraklari aldik sampiyonluk icin kenetlendik

koBi
Newbie
*

View Profile
« Reply #12 on: 19 Apr 2015 - 01:09:01 »

Şaka maka Norris Cole oyunda tutuyor Pelicans'ı .

G.State de yakaladı mı affetmiyo kaşla göz arası 18 oldu
« Last Edit: 19 Apr 2015 - 01:37:12 by koBi » Logged
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #13 on: 19 Apr 2015 - 03:47:14 »

Pondexter'a curry'i savundurmak akillica bir hamle monty adina.
Fakat nop pota alti savunmasi tuaf bir sekilde kotuydu. Perimeter savunmasina saat basip iceriyi calismamislar belliki.
Mac 3. Ceyregin 6. Dakikasinda fark 25e gelince koptu. Gsw lakayit oynadi nop yetisti. Hack a iggy iyi sonuc verdi nop adina. David lee'nin yoklugu, tecrube acisindan hissedildi.

Curry ve bogut boyle oynamaya devam ederlerse bati finaline kadar rahat gideriz. Klay boyle oynarsa bati finalinden ileriye gidemeyiz.
2.mac galibiyetin daha farkli olacagini dusunuyorum.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #14 on: 19 Apr 2015 - 04:02:05 »

Skordan ve gelişiminden bağımsız, maçı izlerken gözümde tek bir şey canlandı, 98 playoffları Spurs-Suns ilk tur maçı. O geliyor... Bir de şu Eric Gordon rehabilitasyona mı giriyor emekli mi oluyor ne yapıyorsa yapsın. Davis'in etrafını donatma düşünceleri vardı takas temelli. İhaleyi büyütüyorum abi, Gordon + Jrue = Rondo bile olur bak. Jrue hadi sakatlıktan döndü bir şey demek istemiyorum ama eline verdiğin her topu olumlu kullanan bir adam varken ısrarla saçma sapan tercihler, dünkü çocuk yapsa sineye çekersin de bu ne ya.
Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2015 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (1) Golden State Warriors vs. (8) New Orleans Pelicans (Batı 1. tur) « previous next »
    Jump to: