Welcome, Guest. Please login or register.
29 Nov 2020 - 21:12:45
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: League Pass Broadband 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 34 35 36 [37]
Author Topic: League Pass Broadband  (Read 134838 times)
Gurk
Newbie
*

View Profile
« Reply #540 on: 25 Jul 2015 - 01:12:20 »

4 sene bir fiil lp alıyorum. Son 2 sene hiç dokunmadım karttan otomatik çektirmesine izin verdim. Geçen sene %100 zam yapınca bırakmayı düşündüm ama hadi bi sene daha alıyım dedim. Bu sene almayı düşünmüyorum. Sanal kart da kullanmıyorum. İptali için üyelik kısmında kart numarasını veya son kullanım tarihi gibi bilgileri değiştirip update etmek yeterli olacak mıdır? Ya da başka bi yolu var mı bilmediğim

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #541 on: 7 Sep 2015 - 19:39:36 »

Bu seneki fiyatları açıklanmış, Aylık 53 TL diyor. 2 sene önce aylık 10-15 dolarken çok uygun fiyata denk geliyordu, bu sene 15 dolar dediğin 50 TL yapıyor işte zaten, iyi para.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #542 on: 9 Sep 2015 - 12:45:50 »

SportsTV yayınlar mı acaba yine haftada 3-5 maç, zaten daha fazlasını takip edemiyorum ben.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #543 on: 9 Sep 2015 - 16:10:01 »

SportsTV yayınlar mı acaba yine haftada 3-5 maç, zaten daha fazlasını takip edemiyorum ben.

Şimdiye kadar gelen haberler Digiturk'ün NBA yayınlarını alma konusunda istekli oduğu ve girişimde bulunduğu yönünde, daha sezonun başlamasına 1,5 ay var, bu süre zarfında Digiturk NBA yayınlarını alacaktır diye tahmin ediyorum, içinde spor geçen nerdeyse herşeyi aldılar zaten bu sene. Muhtemelen de Sporextra paketine koyacaklardır.

NBA TV'nin yayın hakları ise bildiğim kadarıyla sezon sonuna kadar D-Smart'ta olacak.

Sports TV Play-off'larda bi denedi ama pek kar ettiklerini sanmıyorum o işten, yeniden yayın alacaklarını sanmıyorum.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #544 on: 16 Sep 2015 - 23:14:23 »

Ulan bunlar 8 Eylül'de otomatik yenileyip, parayı da kredi kartından kesmişler.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #545 on: 22 Jan 2016 - 18:34:36 »

Leaguepass'den bugün mail geldi. Deneme sürümünü kabul etmişim 26sına kadar da iptal etmezsem karttan çekecekmiş bi yıllık ücretini. Yalnız ben öyle bişey yapmadım ve Leaguepass'e girip subscription kısmına bakınca deneme sürümü falan da gözükmüyor ama ben yine de kredi kartını sileyim dedim. Ancak bi türlü silemedim kart bilgilerini, var mıdır bilen nasıl yapacağımızı?

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #546 on: 22 Jan 2016 - 18:43:08 »

Ben böyle durumlar için sanal kartı tanımlıyorum. Para aktarmayınca sorun olmuyor. Kartı silemiyorsan sanal kart bilgisi ile değiştir derim. Böylelikle zamanı gelince çekemesinler.

teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #547 on: 22 Jan 2016 - 21:20:15 »

Ben böyle durumlar için sanal kartı tanımlıyorum. Para aktarmayınca sorun olmuyor. Kartı silemiyorsan sanal kart bilgisi ile değiştir derim. Böylelikle zamanı gelince çekemesinler.
ya ben bu sanal kartı tanımladım ama adres hatası veriyor bir türlü beceremedim var mı bir tavsiyesi olan?
sino
Newbie
*

View Profile
« Reply #548 on: 22 Jan 2016 - 22:20:58 »

Selamlar. Askerden geldiğimden çok uzak kaldım.

Geçen sene 3 4 kişi lp alabilme (daha ucuza) imkanı vardı, bu sene de var mı o? Allstar zamanı veya sonrasında fiyatı düşer mi sizce? İnanılmaz artmış fiyatı.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #549 on: 23 Jan 2016 - 01:59:21 »

Ooo 3-4 kişi olursa danaya girerim Smiley

Bu arada mail atmışlar bana özür dileyerek. Yanlışlıkla yolladık, merak etmeyin para çekmeyeceğiz diyorlar. İlginç vallahi...

Pages: 1 ... 34 35 36 [37]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: League Pass Broadband « previous next »
    Jump to: