Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jul 2019 - 14:46:35
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2015 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4  All
Author Topic: All-Star 2015  (Read 12320 times)
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #15 on: 26 Jan 2015 - 19:58:17 »

Brandon Knight'in da all star olmasi gerektigini dusunuyorum. Cocuk tek basina Bucks'i sirtliyor. Oyunu cok gelsiti. Takim biraz daha iyi olsa cok daha iyi gorunecek.

fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #16 on: 28 Jan 2015 - 21:04:14 »

Giannis Antetokounmpo, Zach LaVine, Victor Oladipo, Mason Plumlee. Smaç yarışmasına katılacak isimler

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 28 Jan 2015 - 22:14:12 »

isimler aşırı sönük kaldı ama keyif verme potansiyeli yüksek adamlar bence. lavine'den ilginç bişeyler bekliyorum, o kadar verticalla yapsın bi zahmet.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #18 on: 28 Jan 2015 - 22:40:33 »

son 15 yılın en kötü seçimleri olabilirler. sadece zach güzel seçim.

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #19 on: 29 Jan 2015 - 11:51:05 »

Valla benide Zach'ten başka heyecanlandıran isim yok. Eğer bariz hatalar yapmazsa ipi rahat göğüsleyecek gibi. Plumlee'den 1-2 ters smaç, Kounmpo'dan da serbest atışın gerisinden smaç bekliyorum. Oladipo, sanırım yarışmaya TFB (team flight brothers) elemanlarının desteğiyle çıkacakmış. Umarım yapabileceği kapasitede güzel 1-2 smaçla düşük beklentiyle gireceği yarışmada iyi bişeyler gösterebilir.

Bu arada TFB'nin söylediğine göre ilk turda 2, final turunda da 2 smaç hakkı olacakmış.

Üçlük yarışması ekibi muazzam duruyo, umarım yarışmaya kadar herhangi bir değişiklik olmaz. Anlık performanslar bu tip yarışmalarda ön plana çıksada katılacak ekip şu an en formda isimler, beklenti büyük, umarım efsane bi yarışma olur.

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 29 Jan 2015 - 12:32:13 »

oyş, üçlük kadrosunu görmemiştim.

curry-klay-korver-redick-matthews-belinelli(son şampiyon) kesin deniyor, bu listeye 2 kişi daha eklenecek. kalanlar da bradley beal ve danny green olursa herkesin favori sayılabileceği efsane bi kadro olur.

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #21 on: 29 Jan 2015 - 13:08:00 »

oladipo nun diğerlerine göre kısa oluşu çok daha estetik görünmesini sağlayabilir ki bir anda hooop 360 koyuyor eleman; garip bir şeyler çıkabilir.
keremin dediği gibi gianniste serbest atış-3lük çizgisi arasından ve panyanın en üstüne filan dokunup bir şeyler yaparsa şaşırmayız heralde Tongue
bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #22 on: 29 Jan 2015 - 18:19:55 »

greek freak şunun bi ileri versiyonunu yapıp gönülleri çalabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=ah3SKD9RvsM
The Hunter
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #23 on: 30 Jan 2015 - 05:10:03 »

Hali hazırda 3 sağlam oyun kurucusu bulunan Doğu karmasına Kyrie Irving'i alıp Nikola Vucevic'i dışarıda bırakmak çok ayıp olmuş.Irving ne yaptı ki All-Star seçiliyor yahu!

Batı'da ise DeMarcus Cousins , sakat Kobe'nin yerine takıma girerse , Damian Lillard dışında "Yazık olmuş" diyebileceğim biri yok.San Antonio Spurs'den ben Kawhi Leonard'ı seçerdim ama bu çok da önemli bir sorun değil.
« Last Edit: 30 Jan 2015 - 05:10:54 by The Hunter » Logged
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #24 on: 30 Jan 2015 - 09:21:22 »

Hali hazırda 3 sağlam oyun kurucusu bulunan Doğu karmasına Kyrie Irving'i alıp Nikola Vucevic'i dışarıda bırakmak çok ayıp olmuş.Irving ne yaptı ki All-Star seçiliyor yahu!

Batı'da ise DeMarcus Cousins , sakat Kobe'nin yerine takıma girerse , Damian Lillard dışında "Yazık olmuş" diyebileceğim biri yok.San Antonio Spurs'den ben Kawhi Leonard'ı seçerdim ama bu çok da önemli bir sorun değil.
bunun cevabini irving dun gece sahada verdi saniyordum.

atlanta hawks'in all-starlari icin abarti bir hype yaratildigini dusunuyorum bu arada. ucu de harika oynuyorlar ama bireysel performanslarini ayirt edemedikce tum takimin all-star'da olmasi gerektigini savunmaya basladi millet; korver'i da dahil ederek. karsi konferansta warriors da en az onlar kadar iyi ve eglenceli top oynuyor. fakat steph ve klay takimin bir boy onunde yer aldigi icin bu kazanan takimi odullendirme muhabbetleri onlara pek vurmuyor. yoksa draymond green'in oynadigi top horford ya da millsap'ten asagi kalir degil. ben vucevic'i tercih ederdim sanirim uzunlardan birinin yerine.

kawhi sezonun buyuk bolumunu kacirdi zaten. oynadigi kisimda da bu kadar yogun adayin arasindan siyrilacak bir sey yapmadi. hatta benzer sebeplerden durant de disarda kalmaliydi bence. demarcus – duncan degisikligi yapardim ayrica.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #25 on: 30 Jan 2015 - 11:00:55 »

Cousins'e haksızlık yaptılar bence, Duncan'ın bireysel olarak Cousins'dan daha iyi bir sezon geçirdiğini falan kimse iddia edemez. Kobe'nin yerine kesinlikle Lillard takıma dahil edilecektir. Başka bir sakatlık durumu olursa da ilk aday Cousins.

Doğu'da ise Atlanta'dan 3 adam almalarını yadırgamamak ve eleştirmemek lazım. Bu yıl Doğu'da açık ara en iyi takıma tabii ki tolerans göstereceklerdi. Irving ise alınmasa büyük haksızlık olurdu bana göre de. Adam belki de en iyi sezonlarından birini geçiriyor ve en son dün maçta yaptıkları tek başına All-Star için yeterdi. Belki Vucevic Bosh yerine alınabilirdi. Wade eğer All-Star'da oynayamayacaksa yerine Vucevic ya da DeRozan alınabilir.
« Last Edit: 30 Jan 2015 - 11:06:30 by Tspark » Logged

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #26 on: 30 Jan 2015 - 23:04:14 »

Tamam Cousins bireysel olarak daha iyi bir yıl geçiriyor. Ama Atlanta'ya tolerans gösterilmesi gerektiğini düşünüyorsun ya, işte aynısını Spurs'e göstermişler. Yoksa istatistiklere bakılcak olsa sadece, bizim herhalde 5 yıldır All-Star'a adam gönderemememiz gerekiyor. E ama bu takım 20 yıldır NBA'de hep tepede?

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #27 on: 31 Jan 2015 - 01:12:07 »

Spurs'un bu yılki durumu ile Atlanta farklılar. Atlantanerdeyse açık ara Doğu'nun zirvesinde ve bu durumda adamları kayırılabilir. Spurs'ün bu yılki gidişatı tam tersine geçmiş yıllara göre kötü. Seçimler maziye göre değil o yıla göre seçiliyorsa Cousins, Duncan'dan daha fazla hak etmektedir.

Bu arada Kobe'nin yerine Lillard'ı değil, Cousins'i kadroya dahil etmişler.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #28 on: 31 Jan 2015 - 02:42:29 »

Duncan'ı bu yıl çoğu kişi gibi bende seçmezdim, hem bireysel performans hem de takım performansı olarak..Cousins bireysel istatistik olarak açık ara daha önde ve gerçekten bu yıl biraz daha olgun..Cousins ve Lillard girmeliydi, net!

Doğu'da da Vucevic ve Korver dışında tartışacağım biri yok gibi neredeyse. Irving herkesin dediği kadar, kesin All-star olmamalıydı. Seçimlere 3-4 maç kala biraz kıpırdan hoopp All-stardasın. Yaklaşım yanlış bence
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #29 on: 31 Jan 2015 - 03:21:57 »

Geçen sene allstar olan Lillard rakamlarını geliştirdi ama koçlar tarafından seçilmediği gibi Kobe'nin yerine de Başkan Silver seçmedi, bence bu tamamen Portland'ın küçük bir pazar olarak NBA!de etkinliğinin olmaması.
4.periyot skorunda 2. idi Lillard en son, üstelik maç kazandıran çok basketi oldu. Portland'ın batıdaki durumu da ortadayken kesinlikle hakkı yendi Lillard'ın. Hawks gibi diğerlerinden çok ayrı değilsen iş performanstan çok şöhrete kalmış.
Pages: 1 [2] 3 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2015 « previous next »
    Jump to: