Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 10:00:39
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Detroit Pistons  |  Topic: Gecenin Maçı 2014 - 2015 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Gecenin Maçı 2014 - 2015  (Read 2706 times)
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« on: 9 Dec 2014 - 11:14:54 »

Ligin en gereksiz kadrolarından birine sahip takımı. Şu ana kadar sadece 3 galibiyet aldılar. Zaten Brandon Cengiz'in topu dağıttığı takımdan hayır beklemek zaten başlıca bir hata. Bu sene bence oturup Lotery için uğraşsınlar. Belki Drafttan iyi birini seçip biraz rahatlarlar. Ama şu Cengiz efendiyi oynatmayın. Bu adam gitsin sokakta basketbol oynasın.
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #1 on: 10 Dec 2014 - 13:56:30 »

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil..   bu sene hiç bir maç seyretmedim seyretmeyi de düşünmüyorum sadece özetlere bakıyorum ve ordan bile herşeh çok net belli.. bize karşı hucmda fazla değil 3 kere top çevirseniz boş atış bulabiliyorsunuz. savunma bu kadar dağınıkki kimse neyi nasıl yapacağını bilmiyor..  takımlar 1-2 top çevirip ya boş şut buluyorlar yada harika bir missmatch yakalıyorlar.  geçen seneler ya dumarsa ya koça sövüp rahatlıyorduk şimdi onu da yapamıyoruz.  yok gm/koçumuza zaman verelim diyoruz ama içimizde patlıyor..

diğer profesyonel takımları iyi giderken detroit seyircisinin de pistonsla ilgilendiğini söylemek de pek mümkün değil..  senelerdir alay mazlzemesi olmuş Lions bile play-off takımı oldu hatta contenderlıığa soyunuyor pistons'ın hali içler acısı.. 

Form a Fuckin\\\' Wall
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #2 on: 10 Dec 2014 - 15:07:32 »

Van Gundy pismanmidir acaba goldan state in halinio gorup,kendi takiminun bu durumunu gorunce.
Ama dogruya dogru bu kadro bir sekilde doguda play off yakalar diyordum ki kadrosu musaitti buna

<br /><br /><br />
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 13 Dec 2014 - 20:29:07 »

Van Gundy'nin "ben bu takim icin cok iyiyim, keske Golden State'e gitseydim" triplerine girmekten ziyade bu sezon ilk kovulan koc olmasi lazim. Josh Smith hucumda Lebron gibi takiliyorsa bu herhalde kocun sucu.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #4 on: 6 Jan 2015 - 00:38:24 »

Smith gittikten sonra 5te 5.Ve ciddi farklarla.
Tamam oynadıkları takımlar zayıftı ama bu takım kendi sahasında Lakers ve 76ers'a bile yenilmiş bir takım.Deplasmanda Spurs'le oynadıklarından seri yarın biter herhalde ama bazen hava değişimi bile yetebiliyor.

koBi
Newbie
*

View Profile
« Reply #5 on: 7 Jan 2015 - 08:27:22 »

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil..

Artık değil.  Smiley

Bu gazla playoff'a bile gidebilir Detroit .
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #6 on: 7 Jan 2015 - 14:34:31 »

Ne Josh Smith'miş arkadaş.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #7 on: 7 Jan 2015 - 16:27:29 »

Valla dün geceki maçı izledim, Spurs bi ara 18 sayı öndeydi ikinci çeyrekte, dedim artık burdan dönmez diye de, adamlar Smith'i gönderince inanılmaz alan paylaşımı yapmaya başlamış, takımın üstüne bir rahatlık gelmiş. Jennings zorlama şut yerine içeriyi zorluyor sürekli; Meeks, Augustin her topu olumlu kullanıyor, dün üçüncü çeyrekte maçı çeviren onlardı. Van Gundy hocam valla tek hamleyle yılın koçu ve GM'i adayı oldu resmen.

Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Detroit Pistons  |  Topic: Gecenin Maçı 2014 - 2015 « previous next »
    Jump to: