Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Gecenin Maçý 2014 - 2015
Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2021 - 11:52:55
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Detroit Pistons  |  Topic: Gecenin Maçý 2014 - 2015 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Gecenin Maçý 2014 - 2015  (Read 3912 times)
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« on: 9 Dec 2014 - 11:14:54 »

Ligin en gereksiz kadrolarýndan birine sahip takýmý. Þu ana kadar sadece 3 galibiyet aldýlar. Zaten Brandon Cengiz'in topu daðýttýðý takýmdan hayýr beklemek zaten baþlýca bir hata. Bu sene bence oturup Lotery için uðraþsýnlar. Belki Drafttan iyi birini seçip biraz rahatlarlar. Ama þu Cengiz efendiyi oynatmayýn. Bu adam gitsin sokakta basketbol oynasýn.
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #1 on: 10 Dec 2014 - 13:56:30 »

bu sene bu topiði açmak piksel israfýndan baþka biþey deðil..   bu sene hiç bir maç seyretmedim seyretmeyi de düþünmüyorum sadece özetlere bakýyorum ve ordan bile herþeh çok net belli.. bize karþý hucmda fazla deðil 3 kere top çevirseniz boþ atýþ bulabiliyorsunuz. savunma bu kadar daðýnýkki kimse neyi nasýl yapacaðýný bilmiyor..  takýmlar 1-2 top çevirip ya boþ þut buluyorlar yada harika bir missmatch yakalýyorlar.  geçen seneler ya dumarsa ya koça sövüp rahatlýyorduk þimdi onu da yapamýyoruz.  yok gm/koçumuza zaman verelim diyoruz ama içimizde patlýyor..

diðer profesyonel takýmlarý iyi giderken detroit seyircisinin de pistonsla ilgilendiðini söylemek de pek mümkün deðil..  senelerdir alay mazlzemesi olmuþ Lions bile play-off takýmý oldu hatta contenderlýýða soyunuyor pistons'ýn hali içler acýsý.. 

Form a Fuckin\\\' Wall
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #2 on: 10 Dec 2014 - 15:07:32 »

Van Gundy pismanmidir acaba goldan state in halinio gorup,kendi takiminun bu durumunu gorunce.
Ama dogruya dogru bu kadro bir sekilde doguda play off yakalar diyordum ki kadrosu musaitti buna

<br /><br /><br />
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 13 Dec 2014 - 20:29:07 »

Van Gundy'nin "ben bu takim icin cok iyiyim, keske Golden State'e gitseydim" triplerine girmekten ziyade bu sezon ilk kovulan koc olmasi lazim. Josh Smith hucumda Lebron gibi takiliyorsa bu herhalde kocun sucu.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #4 on: 6 Jan 2015 - 00:38:24 »

Smith gittikten sonra 5te 5.Ve ciddi farklarla.
Tamam oynadýklarý takýmlar zayýftý ama bu takým kendi sahasýnda Lakers ve 76ers'a bile yenilmiþ bir takým.Deplasmanda Spurs'le oynadýklarýndan seri yarýn biter herhalde ama bazen hava deðiþimi bile yetebiliyor.

koBi
Newbie
*

View Profile
« Reply #5 on: 7 Jan 2015 - 08:27:22 »

bu sene bu topiði açmak piksel israfýndan baþka biþey deðil..

Artýk deðil.  Smiley

Bu gazla playoff'a bile gidebilir Detroit .
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #6 on: 7 Jan 2015 - 14:34:31 »

Ne Josh Smith'miþ arkadaþ.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow

View Profile WWW
« Reply #7 on: 7 Jan 2015 - 16:27:29 »

Valla dün geceki maçý izledim, Spurs bi ara 18 sayý öndeydi ikinci çeyrekte, dedim artýk burdan dönmez diye de, adamlar Smith'i gönderince inanýlmaz alan paylaþýmý yapmaya baþlamýþ, takýmýn üstüne bir rahatlýk gelmiþ. Jennings zorlama þut yerine içeriyi zorluyor sürekli; Meeks, Augustin her topu olumlu kullanýyor, dün üçüncü çeyrekte maçý çeviren onlardý. Van Gundy hocam valla tek hamleyle yýlýn koçu ve GM'i adayý oldu resmen.

Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Detroit Pistons  |  Topic: Gecenin Maçý 2014 - 2015 « previous next »
    Jump to: