Welcome, Guest. Please login or register.
15 Apr 2021 - 18:41:11
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2014 - 2015  |  Topic: batug.com Süper Amatör 2014 - 2015 (IV) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18 19
Author Topic: batug.com Süper Amatör 2014 - 2015 (IV)  (Read 48724 times)
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #225 on: 16 Mar 2015 - 13:10:49 »

Son gün ancak 2-7 ye getirebildim ve Jonywaytın da 7-2 kazanmasıyla 0.5 maç farkla playoffun dışında kaldım.
Draftta istediğim bir takım kurmuştum ama uzunlardan çok düşük katkı aldım A.Jefferson-Hibbert-R.lopez 3 güvendiğim uzunda çok kötü sezon geçirdi Lopez sakatlandıktan sonra waive ettim zaten.
Takımı ayakta tutan isimler Turner,Gay,Lillard ve Motejunas oldu buraya kadar getirebildiler ancak playoffa giren arkadaşlara başarılar.
The Hunter
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #226 on: 16 Mar 2015 - 14:00:46 »

1 Puanla küme düştüm.Dokunsalar ağlayacak durumdayım. Sad
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #227 on: 16 Mar 2015 - 14:01:42 »

David Lee tercihim adeta götümde patladı ya. Son 3-4 hafta berbat mağlubiyetler ile 5. sıradan 11. sıraya kadar düştüm ve sezonu kapadım. Seneye görüşmek üzere diyelim.

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #228 on: 16 Mar 2015 - 14:34:48 »

Valla son anda (2-3 hafta üst üste galibiyetler alınca) son hafta bir play-off ihtimali belirdi. Draft'i kaçırıp, bir ara küme düşme potasında dolanıp oraya gelebilmek ve diğer takımlara nazaran biraz daha az hasarlı sakatlık (kobe ve amar'e verdiğim takasın tam zamanına denk gelmesi sayesinde oldu bu tabi) atlatmam sebebiyle daha yukarılara tırmadım fakat olmadı. 1 win daha alsam ki haftanın 5 gününü 7-2 geçirdim, play-off yapma ihtimalim vardı. Gene de ihtimal olarak kalacakmış, diğer maçların skorlarına bakınca 7-2'nin de kurtarmadığını gördüm. 8-1 ya da 9-0 ise zor bir ihtimaldi zaten. Göt zoruyla takımı 7-2 / 6-3 zorlayacak kıvama getirdim.

Bunun için reignor'a teşekkür etmem lazım. Boktan ve sıkıcı bir sezonu takas sohbetleriyle keyifli hale getirmiş olduk. Sıkı pazarlıklar çevirdik, bir kaç tanesini yaptık, bazıları olmadı ama zevkliydi. Kadro güncelleyip 1 hafta uğramamaktan daha zevkli bir hale gelmiş oldu. Tabi ki bunu hafif sitemkâr bir havada yazıyorum. Düşmeli lig oluşumuna girmeden önce oyun daha zevkliydi zannımca. Yapılan tek hırs, play-off ve şampiyonluk hırsıydı. Bunun üstüne lig düşme de eklenince bir yandan format olarak fantasy zevklenmiş olsa da oynanabilirlik zevki iyice kaçtı. Kişisel bir eleştiri elbet, katılmak ya da aynı/benzer şekilde düşünmek zorunda değil kimse.

Sonuç olarak ligde kaldık. Seneye draft'i kaçırmamaya çalışıp bir şeyler yapacağız artık.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
ilkerdalgıç
Veteran
Jr. Member

View Profile WWW
« Reply #229 on: 16 Mar 2015 - 16:40:18 »

Ben bu görüşe katılmıyorum. Küme düşme olmasa, play-off a kalamayacağı belli olan takımlar daha sezonun yarısında oyunu bırakıyorlar ve bu oyuna devam eden diğerleri için bir adaletsizliğe yol açıyor. Bu şekilde en azından 16 kişinin fln sezonun son haftasına kadar bir amacı oluyor.

Bu arada nowitzki41 sağolsun beni final adayı göstermiş ama daha ilk haftadan gümlemem gayet olası. Rakibimde Hulk'a dönüşen Westbrook'un ve saçma sapan oynayan Middleton'ın 4'er maçının olduğu haftada, Atlanta Horford'u dinlendirerek başlıyorum. Çok ekstra performans lazım turu geçmem için. Şaban %60 favori bana göre.

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #230 on: 16 Mar 2015 - 19:03:49 »

Takip edenlere teşekkürler, playoff'a kalanlara başarılar. Bence de Şaban şampi diyebiliriz.

Kendime adıma konuşursak, iyi bir draft geçirmedim. Draft odasının getirdiği heyecanla olsa gerek saçma seçimler yaptım, bazı adamları erken seçtim, steal olmasını beklediğim birkaç isim de bust oldu. Takaslar ve fa hamleleri ile son haftaya kadar playoff kovaladım ama olmadı.
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #231 on: 16 Mar 2015 - 19:48:41 »

Şaban kesin şampiyon olucak ya. SİKE SİKE alıyor her galibiyeti : (

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #232 on: 16 Mar 2015 - 21:31:05 »

Yok valla abi bence Reignor daha şanslı, adam bütün sezon didindi, çalıştı, uğraştı istediği kadroyu kurdu sonunda. Ben İlker'de Davis'ten çekiniyorum en çok Sad

jonywayt
Newbie
*

View Profile
« Reply #233 on: 16 Mar 2015 - 21:52:05 »

Uzun süre ilk 3 de goturdugum yarışta once howardın sakatlanması sonra jennings in sezonu kapatması ve tekrar howardın neredeyse 2 ay patates olması belimi büksede son saniyede 8. Oldum Smiley zor ama reignor sayesinde bir o kadarda güzel bir sezon oldu. Tebrikler herkese. Bakalım turu geçebilecekmiyim Smiley
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #234 on: 16 Mar 2015 - 22:50:12 »

basta mcgiven, seko, jonywayt, mtarikc olmak uzere butun GM'lere takas ve forum sohbetlerinden dolayi tesekkur ederim.
takas teklifleriyle basini agrittigim kisilerden de ozur dilerim. eger ; "gitsede kurtulsak" dedirttiysem, 3.lige cikmam icin fantasy dualarinizi eksik etmeyin Wink

jonywayt
Newbie
*

View Profile
« Reply #235 on: 20 Mar 2015 - 08:49:04 »

Yav revire donduk bu neee rolffff

Howardı zaten süs bitkisi diye tutuyorum ustune Korver, klay simdide omer:S

Pattesss

Edit: jamel  nelsonda gitti double pattes
« Last Edit: 20 Mar 2015 - 23:34:32 by jonywayt » Logged
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #236 on: 23 Mar 2015 - 07:46:12 »

Lebron, hayward, gobert, draymond, dwill, JVal, TBurke gibi iyi oyunculardan kurulu Ariel'i yenip yari finale cikan takimimdaki butun oyunculari tebrik ediyorum.

@Ariel ; eline saglik hocam guzel mac oldu
« Last Edit: 23 Mar 2015 - 07:47:39 by Reignor » Logged

ilkerdalgıç
Veteran
Jr. Member

View Profile WWW
« Reply #237 on: 23 Mar 2015 - 12:41:40 »

vay anasını play-offlarda 4 eşleşmenin 3'ünden underdoglar çıkmayı başardı. Şimdi gelecek yıl 4 takım mı üst lige çıkıyor? 3. ligde birinin gelecek sene lige alınmayacağı bahsediliyordu.

buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #238 on: 23 Mar 2015 - 13:04:56 »

O arkadaş düştü zaten, şimdilik 3 kişilik yer var 3'te.
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #239 on: 23 Mar 2015 - 13:23:01 »

o arkadaş düştüyse bizim lige düştüğü için bizim lige 4 takım alınacak o halde. gelecek sene alınmayacağı kesin bir durumsa.

bunun yanı sıra bizim ligden düşen ve kadrosunu sene boyunca güncellememiş arkadaşlar var. onları da bi ara bildirelim.

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
Pages: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18 19
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2014 - 2015  |  Topic: batug.com Süper Amatör 2014 - 2015 (IV) « previous next »
    Jump to: