Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 2017 - 03:51:16
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Offseason 2014 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Offseason 2014  (Read 4233 times)
Shamrock
Newbie
*

Jesus Shuttlesworthless

View Profile
« Reply #15 on: 10 Dec 2014 - 22:29:19 »

Böyle bir takas yapılırsa Hornets, Michael Jordan, Rich Cho vb. yıllarca milletin dilinden düşmez herhalde. Lance'in yanına Marvin Williams ve Gerald Henderson'ı iteleseler bile olmaz, yaş farkı kurtarmaz.

Joe 2010 yazında 6 yıllık imzalamıştı. Seneye capfiller. Lance bence gidebilir çünkü şu an iyiden iyiye o kontrat Jordan'ın gözünde ağır bir külfete dönmeye başlamıştır.

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil.. 
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #16 on: 11 Dec 2014 - 01:32:17 »

Joe Johnson +Teletovic <> Eric Gordon+Anderson+Rivers takasını yapardım galiba ben ya, JJ her türlü Gordon'a upgrade olur. Baktık playoff olmuyor, seneye yine postalarız olmadı biten kontrat ayağına.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 11 Dec 2014 - 02:20:44 »

hehe monroe size geldi de siz kabul etmiyorsunuz Cheesy
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 11 Dec 2014 - 06:11:14 »

Joe Johnson'i biten kontrat ayagina da yollamak zor cunku seneye 25 milyon dolar kazanacak. Misal Charlotte'un takas edebilmesi icin 4 veya 5 oyuncu vermesi gerek. Takimin yarisini Joe Johnson icin degistirecek takim bulmak zor yeniden yapilananlar haric.

kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 11 Dec 2014 - 12:20:52 »

Joe Johnson +Teletovic <> Eric Gordon+Anderson+Rivers takasını yapardım galiba ben ya, JJ her türlü Gordon'a upgrade olur. Baktık playoff olmuyor, seneye yine postalarız olmadı biten kontrat ayağına.

kadronuzda iki numara o kadar bosaldi ki yakinda senin kapini bile calabilirler abi. her mac farkli bir sey deneniyor orayi kotarabilmek icin. finansal durumlari goz onune almadan benim de hosuma gitti bu takas.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 11 Dec 2014 - 16:23:19 »

hehe monroe size geldi de siz kabul etmiyorsunuz Cheesy

Monroe'nun piyasası nedir kendi dahil kimse bilmiyor.Ben zaten Monroe'nun kafamdaki noktaya gelemediğini ve kendimce vizyonuma uygun olmadığını vurgulamak istemiştim ama yeri gelmişken söyleyim : basarsın max. kontrat,gelir elbet,neden gelmesin? Kalan kaldı işte.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 12 Dec 2014 - 11:19:19 »

biz garanti atlayacağız ona bu sene sonunda, plumlee patladı bi uzun lazım
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 12 Dec 2014 - 12:20:13 »

Len var ya abi, çocuğa bi şans verin bi 20-30 maç başlasın

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 12 Dec 2014 - 16:50:43 »

Monroe sizin sisteme hiç uygun değil bence.Bir kere pnr uzunu değil,ayakları yavaş,dış şutu istikrarsız ve çember savunculuğu da yetersiz.

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #24 on: 12 Dec 2014 - 17:10:14 »

Joe 2010 yazında 6 yıllık imzalamıştı. Seneye capfiller. Lance bence gidebilir çünkü şu an iyiden iyiye o kontrat Jordan'ın gözünde ağır bir külfete dönmeye başlamıştır.
Joe'nun kontratının 3 yılı kaldığını zannediyordum ama yine de Lance alt tarafı 9 alıyor Joe 20 üstü alırken. Bence Lance'in kontratı kötü değil tabii Jordan'a batıyorsa ayrı.

Bu arada gerçekten Len biraz daha fazla süre alsa keşke. Plumlee'yi fantasy'de seçmek gibi bir hata yaptım, adamı bırakamıyorum da belki süreleri artıp kendine gelir diye.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 13 Dec 2014 - 19:13:54 »

Monroe Knicks'i begenmez deniyor da Phoenix'in de elle tutulur bir cap space'i kalmadi ki. Ozellikle Morris kardesler ve PJ Tucker'a cok gereksiz kontratlar verildi. Ne bu gorev adami tweener meraki anlayabilesek. Batida playoff zor bu iskeletle.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 14 Dec 2014 - 14:23:39 »

morris kardeşlerin adığı para makul ama pj tucker'a biraz fazla bayıldığımız doğru. diğer taraftan yeni yayın anlaşması..vs ile birlikte artacak cap'i düşünürsek yine iyi durumda sayılırız.
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Offseason 2014 « previous next »
    Jump to: