Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 00:29:53
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2014 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (1) Indiana Pacers - (5) Washington Wizards - Doğu Yarı Finali 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: (1) Indiana Pacers - (5) Washington Wizards - Doğu Yarı Finali  (Read 3174 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« on: 5 May 2014 - 15:44:05 »

Game 1 - Mon, May 5, Washington at Indiana, 7 p.m. ET, TNT
Game 2 - Wed, May 7, Washington at Indiana, 7 p.m. ET, TNT
Game 3 - Fri, May 9, Indiana at Washington, 8 p.m. ET, ESPN
Game 4 - Sun, May 11, Indiana at Washington, 8 p.m. ET, TNT
Game 5 * Tue, May 13, Washington at Indiana, TBD, TNT
Game 6 * Thu, May 15, Indiana at Washington, TBD, ESPN
Game 7 * Sun, May 18, Washington at Indiana, TBD, TBD
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #1 on: 6 May 2014 - 00:42:51 »

Bu seriye istim üstünde ve dinlenmiş şekilde giren Washington Wizards gözüküyor. Ancak ben İndiana'nın Atlanta serisinden dersini aldığını ve işi çok daha sıkı tutacağını düşünüyorum. İndiana zaten evinde maçı kaybeder ise Washington deplasmanında maç kazanmaları çok zorlaşır.4-2 İndiana alır diye düşünüyorum.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 6 May 2014 - 06:44:19 »

0 sayı 0 ribaund biten bi maç daha hibbert için. indiana'da herkes 'yine mi maç amk' havasında. wizards 4-1 alır

Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #3 on: 6 May 2014 - 06:56:01 »

Parkeye 2metre 18 santimlik bir odun koysalar yine çarpar tutar bir sayı veya ribaunt yapar. Nasıl bir oyuncu bu Hibbert. Erkenden faul problemine giriyor.
ocean
Newbie
*

View Profile
« Reply #4 on: 6 May 2014 - 07:27:58 »

evinde bu kadar rahat playoff maçı kaybeder mi abi bir takım. her şey turner takasıyla başladı.

wizards doğu finali yapacak Smiley neyse atlanta'dan iyi takım yine de.
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #5 on: 6 May 2014 - 11:08:44 »

bizim seri 6. maça uzarsa verizon center'daki lady gaga konseri ile kesişiyor. 6. maça gerek kalmadan bitirmemiz lazım seriyi.

nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #6 on: 6 May 2014 - 19:02:49 »

Islak odunla dövecen bu Hibbertı eşşek herif ya 0 sayı 0 reb nedir kaçıncı bu böyle maçın.Trip atıyo, ruhsuz, bilerek oynamıyo desem o da değil  çocuk gibi seviniyo basketlerde.
Topu alacağına gidiyo adamı ittiriyo aklı başından gitmiş adamın.
Trevor ariza bu playoffta harika oynuyor ama 6/6 üçlük isabeti çok canımızı yaktı.Son çeyrekte de ilk 3  çeyrek iyi kontrol ettiğimiz Beal sahneye çıktı üst üste sayılar buldu farkın kapanmasına izin vermedi.
Wall ve nispeten pota altı oyuncularını bi gooden hariç iyi kontrol ettiğimiz bir maçı kaybetmek kötü oldu bu gidişle bu seride de 7.maçı görücez heralde.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #7 on: 6 May 2014 - 22:33:40 »

Yalnız Ariza ne gelişmiş yaa. MIP'yi şöyle 2-3 yıla yaysalar Paul George'dan sonraki adayım o olurdu herhalde. Bu sene müthiş şut performansları ve akıllı hücumları ile dolu. Valla Lakers'lılığımdan mıdır bilmem ama Kobe ve Phil sanki ona baya bi zeka aşılamış gibi. Çok tecrübeli bi oyuncu gibi doğru oyunlar oynuyor.
Şu kadronun patlayıcılığına ve gençliğine de hayran olmamak elde değil. Yıllardır beklenilen wizards performansı bu jenarasyonla geliyor gibi ama he rşey yine takım sahibine bakacak. Ariza ve Gortat'ın kontrat sezonları, ne kadar çok isterler ne kadarını match ederler bir sene sonrası için bence büyük önem taşıyor. Beal geliştikçe gelişiyor, Wall için ne kadar çok eleştiri olsa da bi şekilde kendini o da üst seviyede tutuyor.
Vallahi bi takım için ben heyecan duyuyorum, en azından Pacers'daki gibi ruhsuz bi 5 yok.

teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #8 on: 8 May 2014 - 06:24:06 »

Burada tartışması olmuştu John Wall maximum kontratı hakediyormu diye, bu gece gösterdi ne çapta bi oyuncu olduğunu şaka gibi
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #9 on: 8 May 2014 - 06:35:49 »

Zorda olsa 1-1 e getirdik.Hibberta eleştiriler işe yaramış 28 sayı 9 rib. 2 blok  takım da bütün maç onu oyun içinde kalması için topu hep ona indirdi.
3 çeyrek stephenson baltalasa son çeyrek biraz toparladı.
Washington bugun de hücum ribaundlarıyla etkili oldu üçlük isabeti bulmakta zorlansalar da 2.şanslarda ve pota altında etkili oldular.
John wall maç sonunda kahraman olucam diye kötü oynadığı maçı berbat bitirdi, onu devreye sokmamamız ve sadece 1 fast break sayısna izin vermemiş bizim adımıza olumlu gelmişmeler ne kadar sete sete bırakırsak ibre o kadar bize döner.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #10 on: 10 May 2014 - 07:07:45 »

Wizards 3. çeyrekte resmen şalter indirdi. Bu takımın hiç şansı yok elbette.

Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2014 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (1) Indiana Pacers - (5) Washington Wizards - Doğu Yarı Finali « previous next »
    Jump to: