Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 00:27:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2014 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (3) L.A. Clippers vs. (6) Golden State Warriors (Batı 1. tur) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Seri?
Clippers 4 - 0 Warriors
Clippers 4 - 1 Warriors
Clippers 4 - 2 Warriors
Clippers 4 - 3 Warriors
Clippers 3 - 4 Warriors
Clippers 2 - 4 Warriors
Clippers 1 - 4 Warriors
Clippers 0 - 4 Warriors

Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: (3) L.A. Clippers vs. (6) Golden State Warriors (Batı 1. tur)  (Read 13540 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #45 on: 30 Apr 2014 - 13:23:20 »

abi magic'le ilgili izlediğim bi belgesel vardı bloomberg veya cnn türk'te. adamın yatırımcı kimliğini anlatan bişeydi ve orada anlatılanlara göre magic de billionaire listesine girmiştir çoktan. majority owner olacak parası var gibi duruyor magic'in, saha dışı yatırımları sonucunda.

Edit: oha adamlar dodgers'ı 2 milyar $'a almış, clippers ne ki, nba'de ancak lakers-knicks-bulls o seviyelere yaklaşabilir.

http://www.celebritynetworth.com/articles/celebrity/magic-johnson-buys-dodgers-2-billion/

forbes'a göre clippers'ın değeri 575 milyon $, en yüksek değer 1.4 milyar $'la knicks.

http://www.forbes.com/teams/los-angeles-clippers/
« Last Edit: 30 Apr 2014 - 13:30:53 by Kensai » Logged
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #46 on: 30 Apr 2014 - 13:32:06 »

Bir suru yatirimi var, haklisin. ozellikle emlak piyasasi bati yakasinda cok farkli. oradan buyuk paralar vuranlar oldu. Jerry Buss onderliginde Magic bence de iyi nokta atislari yapti. Yine de majority owner olmak hakikaten zor. O kadar fazla ekstra harcaman var ki. Clippers icin baska bir spor dalinda takim sahibi birinin on plana cikmasini bekliyorum ben ama ilk oylama ve onun devaminda olusacak sureci takip etmek lazim.

tek bildigim aceleye bile gelse takimlarin degerlerinin neredeyse hep ustunde satildigi ozellikle de buyuk sehir takimlari

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #47 on: 30 Apr 2014 - 23:49:30 »

Bucks 575 milyon dolara gitti yanlış hatırlamıyorsam.Clips'in 1.5 milyar dolar civarı etmesi lazım serbest piyasada.Knicks ve Lakers da 2 milyar doları bulur.Buna yönelik Grantland'de ya Simmons ya da Lowe'un bir yazısı vardı.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #48 on: 1 May 2014 - 20:17:02 »

magic talip olduğunu açıklamış. bence 1 milyarı kesinlikle bulmaz, o noktayı geçecek nba'de sadece lakers, knicks, bulls, celtics ve belki bi de şu anki durumuyla heat var.

http://basketball.realgm.com/wiretap/233192/Magic-Johnson-Publicly-Admits-Interest-In-Purchasing-Clippers

bu arada daha Sterling cephesinden bi kontra gelmedi, ben adamın bekleyip olası sonuçları iyice gözden geçirdikten sonra hukuki savaşa başlayacağını düşünüyorum. eğer sterling her şeyden vazgeçip tamam kardeşim alın takımınızı, verin benim paramı demezse bu satışın da en az 1-2 sene uzayacağı fikrindeyim.
« Last Edit: 1 May 2014 - 20:19:34 by Kensai » Logged
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #49 on: 1 May 2014 - 21:57:33 »

Ates olmayan yerden duman cıkmıyormus demek kı
Evet Magıc  ıcın dedıklerım hala gecerlı .Midemi kaldiriyor tavir vurun abaliya tavri o kadar yapay ki
Aslinda soyle ozetlemek lazim"Dilin verdigi zarari hicbirsey vermiyor ädama

<br /><br /><br />
bullsarda
Veteran
Pro. Member

The more I see the less I know for sure

View Profile
« Reply #50 on: 3 May 2014 - 00:31:39 »

bir diger mr unreliable/s griffin ve dj ikilisi. bir onceki macta harika oynamissiniz, moraliniz fln her sey yerinde. rakibin en buyuk pota alti silahi zaten yok, jo da macta sakatlanmis. vurup gecmen gereken macta sezonun en dusuk pota alti sayisi olan 24'le cikiyorsun. cp3 icin ise artik diyecek laf kalmadi. en buyuk hayal kirikligidir nazarimda. her mac bir oncekinden daha kotu, inanamiyorum.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 3 May 2014 - 00:49:27 »

Yalnız 3. periyotta öyle bir savunma yaptı ki Warriors,izlerken nefesim daraldı ve molada cam açıp temiz hava almak ihtiyacı hissettim.Durant'in bile ne hallere düşebildiğini gördük,Blake için ağır bir eleştirim yok bu yüzden,Curry bile insan üstü savunma yapıyordu.Ama Paul'ü tanıyamıyorum ya da kafamdaki Paul imajı yanlış.Galiba bir play-off looserı Paul.

WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #52 on: 3 May 2014 - 01:39:27 »

Bu kadar kötü attığımız ,uzun namına şuta elleri kalkmayan Speights'in olduğu ,hakemlerin serinin tamamı gibi bize Clips'ten kolay çaldığı kısacası maç ile ilgili bizim açımızdan tek olumlu yönün savunma (özellikle Griffin.ilk defa bu kadar fazla ikili sıkıştırma kullandık) olduğu bir maçı kazanıyorsak kesinlikle daha karakterli takımız ,kesinlikle daha iyi takımız.7. maçı kaybetsekte bu böyle.

Maçla ilgili konuşulması gereken ilk adam Draymond yine.Savunmada kimle eşleşirse(1-5) savunabiliyor ,oyunun her iki tarafında da o an ne yapılması gerekiyorsa en doğru kararı veriyor hep.Maçı izlediğim Clips tv elemanları bile her seferinde hakkını verdi.Onun dışında sayılabilecek bir performansta yok açıkçası.Sadece Blake'ten tamamen umudu kesip Crawford'a top kullandırtmamız beklenmedik birşeydi.O da idare etti.

7. maçta bu savunmayı yine yapmamız çok önemli.Özellikle Griffin'e.Draymond'dan şüphem yok ama proje Griffin'e karşı olunca düdük ağzında bekleyenlere güvenmiyorum.Onun dışında pota altını yine Jordan'a vereceğiz büyük ihtimalle.Jo da gitti.Kesinlikle oynayacağım diyor ama ne kadar oynayabilir.Ezeli 5dk bile oynasa hayat öpücüğü olur.Iggy ,Klay ,Curry zaten oynamak zorunda.Extra isim çıkar mı diye bakıyorum Blake'i görünce bakmaya bile gerek duymuyorum.Sadece Barnes böyle maçlarda nerdeyse bir veteran gibi daha güçlü durduğu için oynamasını bekliyorum.Onun yapacakları da yukarıdakile olmayınca pek anlamlı olmaz.

Son olarak kaybetsek bile her seferinde olduğu gibi beklentileri aştık.Son maçta da yine sonuna kadar kovalayacağız.Yeter ki bizi döven elemanlar bu sefer iki tarafı da dövsün.

Cörmeyn abimizden gelsin; bacağım kırılsa oynayacağım.
http://www.usatoday.com/story/sports/nba/playoffs/2014/05/02/jermaine-oneal-knee-injury-glen-davis-big-baby-golden-state-warriors-vs-los-angeles-clippers-game-6-score/8596943/
« Last Edit: 3 May 2014 - 02:20:17 by WADE#3 » Logged

judas
Moderator
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #53 on: 3 May 2014 - 15:36:47 »

paul kötü oynuyor ama özellikle omuz sakatlığının ve taktığı o zımbırtının şutunu etkilediğini düşünüyorum. orta mesafelerde çok rahat görünmedi bana, şutuna güvenmediği için de hücum da etkinliği düşük.

her sene play-off'ta bir sakatlık bahanesi oluyor diyenleri de anlarım. hakikaten şöyle sapasağlam girdiği bir play-off hatırlamıyorum. spurs'e 4-3 elendikleri bir seri vardı paul'ün aklımda kalan tek play-off performansı o sene.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #54 on: 4 May 2014 - 10:33:42 »

Şu son anlarda Jordan ve Griffin'in yaptıklarını görünce iyi bir uzun olmadan olmaz diyor mudur GSW?

30san kalmış, Jordan'a faul yapmak yerine lob yiyorsun, sonra Reddick'in faul atışlarına kalıyorsun. Böyle salak savunma olur mu yahu?
« Last Edit: 4 May 2014 - 10:41:38 by riversking » Logged

nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #55 on: 4 May 2014 - 13:24:33 »

GSW daha ne yapsın, büyük karakter koydular seri boyunca. Uzun pozisyonda eksiklerine rağmen Draymond Green çok büyük oynadı seriyi.
Cllipersın seriyi daha rahat kazanmasını bekliyordum, Cpau unl hamsting sıkıntısı nedeniyle tam verimli oynayamadı seride.
Okc serisinde de Gsw serisinde olduğu gibi yedek uzun sıkıntısı çekmeyecekleri bir seri olucak.Barnes ın Duranti ne kadar durdurabileceği merak konusu keza Cpaul de muhtemelen wbrook u savunmada almamaya çalışacak reddick oyunda olduğunda ona kalsa da bu seride iş collisona kalıcak gibi.
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #56 on: 4 May 2014 - 13:43:37 »

Draymond Green diye başlamak lazım herhalde,serinin tartışmasız yıldızı bizim adımıza.Bu kadar sıkıntı varken inanılmaz karakter koydu ve çok çok özel bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösterdi,izlerken ben yoruldum Blake karşısında bu kadar durabilmesi,muazzam.Splash bros da fena iş çıkarmadı onları elde tutabilmek çok önemli,takımın geri kalanına sallanabilir özellikle Barnes-Lee-S.Blake bir parça hayal kırıklığı yarattı,tabi bu kullanımlarda koç faktörü de pas geçilemez.Daralan rotasyonla çıkabilecek maksimum iş bu olsa da şu son maç bir iki salak hatadan kaçınca sakin kalmak zorlaşıyor.

LAC açısından Barnes-Crawford-DeAndre mükemmel iş çıkardı seri genelinde,özellikle DeAndre bazen başka boyutlara çıkıyor izlemesi acayip keyif oluyor.CP3 ve Griffin biraz vites yükseltirse bence OKC'yi geçebilir Clippers,çünkü yine büyük bir coaching farkı olacak.Doc Rivers şu duygu yoğunluğu yüksek ortamda bazen kontrolünü yitirse de,takımın rotasyonunu çok iyi ayarladı seri boyunca.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #57 on: 4 May 2014 - 17:28:33 »

Şu son anlarda Jordan ve Griffin'in yaptıklarını görünce iyi bir uzun olmadan olmaz diyor mudur GSW?

Demiyordur.
Bizim çooookkkk kaliteli bir uzunumuz var zaten: Hz. Bogut.Aşağıda da formasıyla beraber görevinin başında.Diğerlerinden farklı bir forma ve görev alanı olsa da inanılmaz faydalı.Öyle böyle değil.

Ayrıca Curry'ye yapılan öldürme girişimine bile flagrant vermeyen ,seri boyunca(belki de lig boyunca) Griffin'e hücum faul verilemez kuralını başarıyla uygulayan hakemlere de kafam girsin.Elimizden en fazla bu kadarı geliyor bu şartlarda yoksa o düdüklerini yerlerine sokmasını da bilirdik ama neyse.

Clips iyi bir takım sonuçta.Her ne kadar C.Paul seri öncesi korktuğum kadar olmasa da Griffin bu sene basketbolcu olmaya başladı.Böyle devam ederse zıpzıplıktan gerçekten iyi bir oyuncuya dönüşecek.Benim gözümde yine projedir ,kollanandır ama hakkını vermek lazım.Onun dışında Jordan'ın gösterişi bizden kaynaklıydı tamamen.OKC'yi geçebilirler ama bunun için Redick'in sakatlıktan önceki adam olması ilk şart.

Offseason başlığına geçelim artık

« Last Edit: 4 May 2014 - 17:43:06 by WADE#3 » Logged

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 4 May 2014 - 21:04:23 »

Boguttan ziyade Green'in şu gelişimini görünce acaba Ezeli bu sene oynasa ne duruma gelirdi diye düşünmeden edemiyor insan,ben Boguttan pek bişi beklemiyordum zaten bana göre eksik Ezeli'nin olmaması.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #59 on: 5 May 2014 - 05:12:14 »

Buyuk bir uzuntu icinde 7. macin kaybedilisine sahit oldum. GSW turu atlayamadi ama 2 senedir eksik-sakat saygi duyulacak playoff performanslari sergiledi.
Curry gecen sene ayak bilegi problemi ile bogusurken playoflarda harikalar yaratti. Bu senede ufak sakatliklara ve rakibin double-teamlerine ragmen iyiydi. Curry'nin ne kadar iyi oldugunu CP3 yi izleyince anladim.
Draymond Green buyuk bir kazanc. Bunun yaninda Jordan Crawford'da takimda tutulmali. Draft hakkinin olmadigi bir off-seasonda takaslarla takimi takviye etmek gerekebilir.
Clippers'a gelince;
Clippers'in OKC'den 2 mactan fazla alacagini dusunmuyorum. Tahmini olarak OKC 4-1 alacak diyorum.
« Last Edit: 5 May 2014 - 05:13:21 by Reignor » Logged

Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2014 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: (3) L.A. Clippers vs. (6) Golden State Warriors (Batı 1. tur) « previous next »
    Jump to: