Welcome, Guest. Please login or register.
19 Nov 2019 - 01:46:05
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Mucize Çaylaklar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 7
Author Topic: Mucize Çaylaklar  (Read 21530 times)
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #15 on: 29 May 2003 - 23:09:35 »

nba e adım attığı sene gerçekten sıkı statler elde etmiş en son oyuncu bana göre elton brand..
bulls da ilk iki yıl 20-10 yaptı..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #16 on: 30 May 2003 - 01:26:03 »

nba e adım attığı sene gerçekten sıkı statler elde etmiş en son oyuncu bana göre elton brand..
bulls da ilk iki yıl 20-10 yaptı..

Zaten o Brand'in draft edildiği yıl Bulls rebuilding işini abartmıştı,takımda adam gibi adam yoktu yane. Brand'da rahatça yaptı o statları... Ayrıca o sene draft acaip verimlyidi.(1999)O sene ilk üçte seçilen adamlar all-star oldu geçen yıl.
O sene;Baron Davis,Steve Francis,Shawn Marion,Corey Maggeete,Lamar Odom fln seçilmişti...
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #17 on: 30 May 2003 - 18:13:11 »

seko heralde adam yokken oynayıp yapacak o statleri.. utah ta malone un yedeği olup yapacak hali yok..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 30 May 2003 - 19:14:30 »

seko heralde adam yokken oynayıp yapacak o statleri.. utah ta malone un yedeği olup yapacak hali yok..

Tamam yok,ama Brand asla mucize çaylak olamaz bunu belirtmeye çalıştım.
icedhell
Guest
« Reply #19 on: 3 Jun 2003 - 15:38:48 »

hade bakalım hayırlısı.cleveland lebronu seçer herhal . bakalım seneye cavs play-off yapbilecek mi?
Canco
Newbie
*

i Kiss U Babyyyy

View Profile
« Reply #20 on: 3 Jun 2003 - 21:48:35 »

"z"yi takas etmek istediklerini okudum

aslında z  , boozer , davis, lebron , wagner
ilk beşi biraz genç bir beş olur ama gelecek wadeden ilk sen playoff olmasa bile ikinci senesinde rakiplerini supriz dumurlara ugratan bir takım olabilir.
gerci ben wagner yerine daha ii bir pg konabilirmi? tabii konur...

tabii lebron seneye öyle bi anda patlama yapacagını sanmıyorum. yane destur bi alışma donemi filan...

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 4 Jun 2003 - 23:34:39 »

Bence Cavs önümzdeki seneyi bırakın,2-3 yıl sonra bile play-off oynayamaz,çünkü takımdaki herkes kendini kantılamak için kendine oynayacak. Ayrıca LeBron daha hazır değil. Bu sene süper statlar yapamaz,2 sene falan lazım Cavs'a sonra play-offf gelecektir. Rebuilding öyle 1-2 sezonda bitecek bir olay değildir. Mesela Bulls 1998 de başladığı rebuilding i hala bitiremedi.(Bu yaz bitircek herhal)
petrovic
Newbie
*

RIP PETROVIC

View Profile
« Reply #22 on: 6 Jun 2003 - 20:11:13 »

bu adamlar hem takımlarına sınıf atlatıyolar hem de o rookie wall denen şeye toslamıyolar galiba..
yaw şu rookie wall nedir?? biraz ayrıntılı anlatabilir misiniz?? mesela bi örnek veriyim.. iki kişi konuşuyo..
-memo ilk 5 çıksın, cliff le olmaz bu iş..
-olmaz cliff çıksın memo sonradan girsin..
- neden?
- memo durmadan ilk 5 çıkarsa seyahatler fln tempoyu kaldıramaz rookie wall a toslar..

bu mu yani bu duvar..seyahatle ne alaksı var uçağa binip 2 saat sonra iniyon işte..40 yaşında adam etkilenmiyo 22 yaşında genç mi etkileniyo???

not:tamamen düz mantık sorular sordum, öyle anlatınız plz..

çok düzmantık bi cevap: jetlag denen mevzu.

benim peder de iş gereği o kadar çok seyaahat yapıyo adam alıştı artık uzun seyahat koymuyo. uçak sonrası eve dönmeden işe bile igidyor.

bi gittim amerikaya 3 gün uyku sorunu döndüm 3 gün daha...

alışma meselesi

havlicek steals it...havlicek stole the ball...
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 6 Jun 2003 - 20:25:55 »

seko burada sana katılmıyorum brand bence kesinlikle bi "mucize çaylak"tır kariyeri boyunca oynadığı iki takımdada, takım ruhu,konsantrasyon denen olaylar hiç olmadı ama o her akşam 20-10'unu çıkartıp bi de üstüne offensive ribaund krallığını ekledi(ki bende moses malone zamnında beri böyle hücum ribaundu alan adam duymamıştım) ayrıca savunması da oldukça iyi  yani adamı sıradan çaylaklarla aynı kefeye koymak pek adil olmuyo bence..

Tamam yok,ama Brand asla mucize çaylak olamaz bunu belirtmeye çalıştım.

petrovic
Newbie
*

RIP PETROVIC

View Profile
« Reply #24 on: 7 Jun 2003 - 01:23:07 »

etmeyin eylemeyin brand bu sezon sakatlıkla da cebelleşmiş olsa normal şartlarda işstikrar sahibi bir PF. saglıklıyken düşünmeden VGM de seçiyoruz valla.

havlicek steals it...havlicek stole the ball...
icedhell
Guest
« Reply #25 on: 7 Jun 2003 - 14:07:26 »

Mesela Bulls 1998 de başladığı rebuilding i hala bitiremedi.(Bu yaz bitircek herhal)
0 bitmez biraderim.onun adı rebuilding olmaktan çıktı.replacement oldu.milyon tane tane oyuncu girdi çıktı takıma.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #26 on: 7 Jun 2003 - 15:53:09 »

evt ama son sene nihayet chandler curry ikilisinin kıpırdanmaya başlamasıyla, rebuilding olayı yeni bi boyut kazandı.
ellerinde jay williams, marcus fizer hatta jalen rose gibi ii takas malzemeleri varken, bu takımı senye playoffta görürsek şaşırmayalım.

icedhell
Guest
« Reply #27 on: 8 Jun 2003 - 16:35:31 »

jay williams için o kadar emin değilim ben.adam çok istikrarsız çıktı.o oynamadığında bulls daha çok maç kazandı.
deutch_soldier
Guest
« Reply #28 on: 5 Jul 2003 - 22:10:08 »

Valla tam olarak bir mucize olmasa da mucizeye yakın olan Ginobili derim ben..
Eleman harbi beyaz zenci..Bi smacı vardı ohaa dedim yani bu beyazlıkla bu sıçrama helal olsun..
icedhell
Guest
« Reply #29 on: 8 Jul 2003 - 01:44:46 »

valla adamın yaş 26 ı çaylaklık sadece nba e yeni geldiğinden kaynaklanıyo
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 7
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Mucize Çaylaklar « previous next »
    Jump to: