Welcome, Guest. Please login or register.
19 Nov 2019 - 01:20:24
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Playoff Kahramanları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7]
Author Topic: Playoff Kahramanları  (Read 23497 times)
lakersmania
Newbie
*

Kaf-sin Kaf

View Profile
« Reply #90 on: 17 May 2005 - 19:46:43 »

wade tam anlamiyla sirtliyor takimi shaqsiz takimin kazanmasini sagladi ayrica yasina ragmen reggie müthis oynuyor...
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #91 on: 18 May 2005 - 00:20:52 »

Wade geçen senede rookie olmasına rağmen play offlarda çok iyiydi...  Baron'u crossoverla geçip  yaptığı son saniye basketi Onun zaten br play-off kahramanı yapmıştı... Wade'in superstar olabilmek için Shaq'in elinden tutmasına ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.. Zaten son iki Washington maçı bunu gösterdi... Miami Wade'ın takımı.. Shaq'in değil 

No more tears
gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #92 on: 18 May 2005 - 00:26:04 »

Miami Wade'ın takımı.. Shaq'in değil
abi kabul wade manyak benim de favorilerim arasında fakat bu biraz ağır kaçmamış mı ?Sonuçta wade'in bu kadar sınıf atlamasının nedeni shaq değil mi? .geçen seneki heat olsa top daha çok odom'un elinde olacak wade bu kadar çok top kullanamayacaktı.
« Last Edit: 18 May 2005 - 00:32:08 by Melo Anthony » Logged
dagger_8
Newbie
*

everybody lies

View Profile
« Reply #93 on: 18 May 2005 - 17:59:34 »

bence bu sene Miami şampiyon olursa Wade MVP seçilir.

yok be abisi o takımda finallerin adamı shaq varken mvp liği gencecik çoçuğa bırakmaz ama kobe ye inat flash olsun isteyebilir ama çok düşük bir ihtimal...
lakersmania
Newbie
*

Kaf-sin Kaf

View Profile
« Reply #94 on: 18 May 2005 - 20:21:12 »

Miami Wade'ın takımı.. Shaq'in değil
o kadar da deil
tamam wade takimi sirtliyor olabilir
ama shaqin takasinin en büyük nedeni kobeyle takimi paylasamadii için oldugunu unutmayalim
shaq kobenin egosuyla basa çikti wade daha 2. senesini  yasiyor zaten wade de miami'nin shaqin takimi oldugunu kabul etti. wade'in zaten senin takimin benim takimim muhabbetlerine girecegini zannetmiyorum
zaten maçlarda shaq olsaydi wade bu kadar top kullanamazdi
ozdi
Newbie
*

! ! Ohhh Bibby ! !

View Profile
« Reply #95 on: 19 May 2005 - 20:47:05 »

yok be abisi o takımda finallerin adamı shaq varken mvp liği gencecik çoçuğa bırakmaz ama kobe ye inat flash olsun isteyebilir ama çok düşük bir ihtimal...

aslında haklısın bu NBA camiasının Shaq'a bir torpili falan var galiba..
3 sene ard arda şampiyon oldular hepsini Shaq aldı. (tamam çok iyiydi) Şimdi Miami'de Wade shaq'ın performansını biraz daha aşıyormuş gibi gözüküyor. Wade'de herşey var Asist,Riband,sayı hepsinde başarılı gidiyor... Belki alır MVP'yi..
Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #96 on: 19 May 2005 - 20:59:38 »

bence heat şampiyon olursa mvp'yi shaq alır çünkü her ne kadar bu ödül play-off performansına göre verilsede shaq'ın takıma kademe atlatması kararı etkileyecektir,ayrıca mvp'nin shaq yerine nash'e gitmesinden dolayı nba bu sefer final mvp'sini shaq'a verir diye düşünüyorum

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #97 on: 20 May 2005 - 00:49:28 »

final mvp'si kademe atlatana falan verilmiyor. sapla samani karistirmayalim. final serisi boyunca en iyi oynayan oyuncuya veriliyor.

lastbadikan
Newbie
*

Father & Son

View Profile
« Reply #98 on: 23 May 2005 - 21:54:13 »

Evet jordanwk haklı. Final serisinin en iyisine veriliyor. Bence rakip Spurs olursa Shaq, Suns olursa Wade olur mvp. Siz ne diyorsunuz?
Rodman_91
Jr. Member
**

I HATE CELTICS

View Profile
« Reply #99 on: 23 May 2005 - 22:06:15 »

tabii ki seviye atlatana verilmiyor bunu bende biliyorum ama bunun da etkilemiyeceğini düşünmek biraz hayalcilik olur

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #100 on: 23 May 2005 - 22:27:48 »

billups kademe mi atlatti takima gecen sene?

sadece finalde en iyi oynayan oydu, kagit uzerinde de en iyi istatistigi o yakaladi. bu yuzden kazandi odulu

hayalcilik gibi mi duruyor?

ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #101 on: 23 May 2005 - 23:24:41 »

tabii ki seviye atlatana verilmiyor bunu bende biliyorum ama bunun da etkilemiyeceğini düşünmek biraz hayalcilik olur

abi kardeme atlatana verecek olsalardı sanırım rasheed wallace'a verirlerdi...çünkü detroit onun gelişiyle beraber şampiyonluk şansına sahip oldu.
bende pek etkileyeceğini sanmıyorum.bide wade tanrı gibi oynamaya devam ederse shaq a kalmaz o ödül:)

Pages: 1 ... 4 5 6 [7]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Playoff Kahramanları « previous next »
    Jump to: