Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 00:43:45
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Football Manager 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7]  All
Author Topic: Football Manager 2005  (Read 49069 times)
beko
Newbie
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 110

Shawny Dawny


View Profile
« Reply #90 on: 11 May 2005 - 02:02:42 »

bu yamaya crack yapılamıyomuş galiba nova şifrelememi o tip bişe yapmışlar kırlamıyormuş henüz
Logged

Matrix
Elrohir
Newbie
*
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 44

Zuğaşi Berepe


View Profile
« Reply #91 on: 11 May 2005 - 18:07:22 »

FM2006 ile ilgili haberler gelmeye başladı arkadaşlar;

FM serisinin yapımcısı SI Games, FM 2006 ile ilgili ilk ipuçlarını vererek, oyunun çıkış tarihini belirledi. Bu arada FM heyecanı çok yakında taşınabilir ortamda da yaşanmaya başlanacak.
Football Manager serilerinin yapımcısı İngiliz SI GAMES firması, Football Manager'ın yeni sürümü olma niteliği taşıyan FM 2006 oyunu ile ilgili ilk resmi açıklamayı yaptı. Yapılan açıklamaya göre FM 2006'nın yılbaşına doğru piyasada olacağı bildirildi.
 
Yöneticilerle Pazarlık
FM 2006, oyunun fanatikleri tarafından yapılan tavsiyeler doğrultusunda eskisinden daha da gelişmiş olacak. Teknik direktör olarak ilk kez yöneticilerle bütçeler ve stadyum kapasiteleri gibi konularda pazarlık yapılabilecek. Eğer yönetim bu konularda zorlanırsa, teknik direktörlerinin sözleşmesini fesh edebilecek.
 
Takım Üstünde Tam Hakimiyet
Yeni oyundaki bir yenilik ise devre arası konuşmaları. Bu özellik sayesinde ikinci yarı için takıma ekstra taktikler verip, oyuncuları motive edebileceksiniz. Ayrıca bundan böyle oyuncularla birebir ilgilenebilme özelliği de yeni oyunda geliyor. Tüm bu yeniliklerle daha gerçekçi bir teknik direktörlük deneyimi tadılabilecek.
 
Ayrıca hakemlerin sezonluk istatistiklerini görerek, bu konuda da takıma nasıl oynaması gerektiği konusunda taktik verilebilinecek.
 
FM Heyecanı PSP'de!
Football Manager'ın yakın bir gelecekte Playstation Portable'da da oynanabileceği de bu toplantıda açıklandı.

www.turksportal.net
Logged
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member
*****
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 1.309


She lovess mee..


View Profile
« Reply #92 on: 10 Jun 2005 - 20:57:26 »

Yöneticilerle pazarlık mevzuu bence gereksiz ve zaten çok ta fazla yenilik katacağını sanmıyorum ama diğer yenilikler oyunu daha zevkli bir hale getirebilir...

Ancak FM yapımcıları bu oyunu yeniden eski tadına döndürmek istiyorlarsa taktikler ve oyuna yansıması üzerine kafa yormalılar bence.Çünkü FM'de oyunun kalitesi yerinde ancak taktik değişiklikler "neredeyse" hiç bi işe yaramıyor gibi...
Logged

Rappelz fan..
Pages: 1 ... 4 5 6 [7]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Football Manager 2005 « previous next »
    Jump to: