Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jan 2021 - 10:15:51
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Football Manager 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
Author Topic: Football Manager 2005  (Read 49133 times)
ilkerdalgıç
Veteran
Jr. Member

View Profile WWW
« on: 17 Feb 2004 - 00:42:50 »

arkadaşlar belki duymuşsunuzdur ancak duymayanlar vardır diye yazıyorum: CM'nin yapımcısı Si games ile Eidos ayrıldılar. Si games SEGA ile 5 yıllığına anlaştı. oyunun yeni ismi football manager olacak. 2005 oyunu bu yılın son çeyreğinde çıkacak. oyunda bir çok yenilik var bunları öğrenmek ve ss lere bakmak için cmfaq.com
« Last Edit: 29 Jun 2004 - 19:52:27 by sekoNBA » Logged

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #1 on: 17 Feb 2004 - 19:10:46 »

Further Features

• Playable leagues in 43 countries.
• More than 140 playable senior divisions and in excess of 100 playable cup competitions.
• Reserve and junior league competitions.
• More than 235,000 players and staff (from 145 different countries) with players boasting more than 120 separate attributes and non-playing staff boasting 40.
• A database of more than 14,000 clubs, 3,000 of which can be managed.
• Data supplied by a network of more than 2,500 researchers from around the world.
• Updated 2D ‘top-down’ match engine.
• Improved ‘radio commentary’.
• Increased interaction with the media.
• Reworked injury system.
• Improved scouting system.
• Improved finance module to reflect the changing face of football.
• Comments when negotiating with human managers (network multi-player game only).
• Inclusion of U18 Caps.
• More realistic awards system

Screenshotlar

http://www.turksportal.net/fm/screen01.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen02.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen03.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen04.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen05.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen06.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen07.jpg
http://www.turksportal.net/fm/screen08.jpg
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #2 on: 20 Feb 2004 - 22:51:48 »

SCreenlenlere göz attım.  Belki de böylesi daha iyi oldu. Sanki CM5 çıkmış gibi,sadecebaşka bir firmadan oyunun devamı olmuş. Medya olyaı falan geliştirilmiş güzel olmuş. Bakalım,hadi hayırlısı Smiley
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 21 Feb 2004 - 02:39:10 »

Firma ikiye bölündü.Ayrılan gruptaki bir grup adam Football Manager 2005 adlı oyun üzerinde çalışıyor şu an.

phantom
Jr. Member
**

hope to see u back in minnesota

View Profile
« Reply #4 on: 21 Feb 2004 - 03:44:04 »

Firma ikiye bölündü.Ayrılan gruptaki bir grup adam Football Manager 2005 adlı oyun üzerinde çalışıyor şu an.
wadecim firma mitoz gecirmedi, iki firma anlasmayı bitirip ayrıldı desen daha dogru olcak Wink
son cm verisyonlarına ısınamamısıtm pek Huh cmyi ilk cm4 ile tanısam böle olmazdı belki ama hep eski tadı aradım.. footbal managerla umarım yeni bi baslangıc yaparım..
« Last Edit: 21 Feb 2004 - 03:45:22 by phantom » Logged

KG has a gift for malik sealy, the ring!!!
GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #5 on: 27 Feb 2004 - 09:44:41 »

wadecim firma mitoz gecirmedi, iki firma anlasmayı bitirip ayrıldı desen daha dogru olcak Wink
Bu çok iyiydi abi  Grin Koptum sabah sabah..Evet bende CM4 serisini sevmiyodum ama bu ayki Level dergisinden aldım patchi çokda güzel hızlandırdı...Ama 3 serisi bi başka Cry Wink

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #6 on: 23 Apr 2004 - 01:11:20 »

Yeni çıkıcak CM'ler hakkında yazılmış iki yazı:

Championship Manager 5

Eidos ile SiGames'in yollarını ayırmasının ardından, Eidos Championship Manager 5'i hazırlatmak üzere Beautiful Game Studios ile anlaştı. Cm5 2004 sonbaharında bizlerle olucak. Bu firma hakkında kısa bir bilgi verelim hemen ; Şu ana kadar yaptıkları tek bir başarılı proje yok !

Cm5'in genel özellikleri ve bize vaat edilenleri tek tek sayalım isterseniz. Öncelikle oyunu hazırlamak için 18 programcı, 3 araştırmacı, 2 üretici, 1 sanatçı, 2 designer ve 1 adet iletişim sorumlusu'nun görev aldığını belirtelim. Gelelim Cm5'in getirdiği yeniliklere ;

BGS (Beautiful Game Studios) Professional Football System (PFS) adında bir program geliştirmiş. Bu gelişmiş program sayesinde oyuncuların boy, kilo, ayak numarası, evli veya bekar olması gibi detaylara girilmiş. Bu detaylar oyunu derinden etkilyecek ve transfer ekranında oyuncunun değerini belirleyecek en önemli unsurları belirlemekte. Medya ile kurulacak olan ilişkilerden de bu sistem sorumlu olucak.

Oyunun tüm istatistikleri yüzde cinsinden bizlere sunulacak ve transferlerde esneklik bu sistem tarafından kontrol edilebilecek. Ek olarak oyuncuların gizli özellikleri olucak fakat bu özellikler yardımcı hocalar tarafından ortaya çıkartılabilecek ki bu bence yeni bir özellik değil, Cm 01/02'den bu yana zaten bu sistem kullanılmakta.

Oyunun getirdiği bir diğer yenilik Antreman ekranını çok daha basite indirgemiş olması. Bu sayede amatör kullanıcılar çok daha rahat bir şekilde antreman programları hazırlayabilecek. Eğer arzu ederseniz antreman programlarını asistanınız veya yardımcı hocalarınızda ayarlayabilecek ve takıma dikte edebilecek.

Cm5'de Cm4 serisinde olduğu gibi 2D maç motorunu kullanacak, bu ekranda fazla bir değişiklik beklenmiyor. Eidos tarafından yapılan resmi açıklamaya göre oyun çok daha hızlı olucak ve bu konuda müşterilerine söz vermekten kaçınmamış durumdalar. Maç ekranındaki en büyük yenilik 90 dakikalık maçın tamamını izleme menüsü. Cm4 serilerinde 63 dakika olan bu süre Cm5'de 90 dakika olarak ayarlanmış durumda. Eğer arzu ederseniz sadece önemli anlarını izleyebilir yada sadece text tabanlı olarak maçı seyredebilirsiniz. İklim ve hava koşulları maçları büyük ölçüde etkileyecek etkenlerden, teknik kapasitesi yüksek takımlarda buzlu zeminler bir hayli sorun çıkartacak ve ona göre bir takım kurmamız gerekebilecek. Ayrıca taraftar seslerine bir çok eklenti yapıldığı ve maç atmosferinin arttırıldığı haberi de bir çok Cm hastasını mutlu edecektir.

Finans modülünde değişen bir şey yok, sadece Yönetim ile kuracağımız diyaloglarda farklılıklar gözlenmekte. Örneğin yönetim sizden sezon öncesi Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu isteyebilecek fakat siz sadece Lig Şampiyonluğu konusunda söz verebileceksiniz. Sezon sonunda eğer verdiğiniz sözü tutarsanız yada söz vermediğiniz halde büyük bir başarı elde ederseniz yeriniz sağlamlaşacak ve maaşınıza zam gelecek. Bunun tam tersi olması'da elbette mümkün.

Kimileri bu oyunu Cm'nin gerçek devamı olarak görebilir fakat Cm'yi yaratan ekip bu oyunu hazırlamıyor, Football Manager 2005'i hazırlıyor ki bu oyun hakkında da inceleme yazımız mevcut. İki oyun arasındaki farkları sizler oyunlar çıktığında daha rahat görebilecek ve seçiminizi rahatça yapabileceksiniz. Benim şahsi görüşüm, Fm2005'den yana. Umarım herşey gönlünüzce olur...

Football Manager 2005

İşte Cm'yi yaratan ekibin hazırladığı oyun, bizlere Cm'nin bir oyun değil yaşam biçimi olduğunu kabullendiren ekibin hazırladığı oyun. Fm2005 hakkında bir çok bilgi elimizde mevcut ve bunların tamamını sizlerle paylaşmak isteğindeyiz, vakit kaybetmeden başlamak en doğrusu olucak sanırım.

Oyunumuz eski seriler gibi gözüksede bir çok yenilik mevcut. Geliştirilmiş arayüz sayesinde menüler arasında rahatça gezinti yapabileceğiz. Ayrıca arayüzü çeşitli internet sitelerinden elde edebileceğiniz Skin&'lerle değiştirebilmek yine sizin elinizde. Oyunun çekirdeği Cm 03/04'deki motorun üzerine geliştirilmiş şekilde monte edilmiş. Bunun anlamı şudur ki ; Bizleri çok daha keyifli günler bekliyor.

Football Manager 2005'de görebileceğimiz bir çok yenilik var, bunlardan bir tanesi de gerçek dünya ile birebir işleyen turnuva ve lig organizasyonları. Bu sayede Lig fikstürü veya Avrupa Kupası maçlarını gerçek tarihlerde, gerçek saatlerde, gerçek rakiplerimiz ile oynayacağız. Bunun oyuna katacağı gerçekçilik hissini anlatmak mümkün değil. Maçlardan sonra verilen klasik istatistiklere bir çok yeni istatistik ve ayrıntı eklenmiş durumda, analizlerimizi çok daha mantıklı bir şekilde yapmamızı sağlayacak bu özellik.

Haberler ekranında, oyuncularımızın Avrupa ve Dünya platformundaki organizasyonlarda elde ettiği başarı veya başarısızlıklarını sergileyen detaylı istatistikleri, kritik ve eleştirileri bizlere ayrıntılı bir şekilde yansıtılacak. Bu sayede oyuncularımız hakkında detaylı bilgi ve fikir sahibi olabileceğiz. Şimdi sizlere aktaracağım yeni özellikten önce bir uyarı yapmak istiyorum. Bu yeni eklentiyi anons etmeden önce herkes emniyet kemerlerini bağlasın ve uçuşa geçtiğimizi bir kez daha hatırlasın. Transfer yapmadan önce danıştığımız oyuncu ajanları bizlere ilgilendiğimiz futbolcu hakkında çeşitli video klipler gönderecek. Bu kliplerde oyuncunun performanslarını 2D maç motorunda izleme şansımız olacak ki, yorumu size bırakıyor ve iniş için kule'den izin istiyorum.

Yine yararlı bir eklenti yapılmış Fm2005'e. Eski serilerde Yardımcı Hocalar (Coach)'lar oyuncular hakkında kişisel fikirlerini belirtebilmekteydi fakat takımın bütünü hakkında yorum yapamamakta idi. Artık takımın bütünü hakkında yorum yapabilecekler ve takviye ihtiyacı olup olmadığını hatta sistemi sorgulayabilme insiyatiflerini kullanabilecekler. Bu mükemmel özellik de bizim işimizi olabildiğince kolaylaştıracak. Burada önemli olan Yardımcı Hocaları iyi seçebilmemiz çünkü bize katacakları büyük artılar var. Eğer Yardımcı Hocanızın yararlı olmadığını düşünüyorsanız, İş Merkezi'ne başvurabilecek ve yeni Yardımcı Hoca talebinde bulunabileceksiniz. Boşta olan Yardımcı Hocalar'dan birini size kiralayacak bu merkez, bu da yeni bir özellik.

Biraz önce kuleden iniş izni istemiştim ama vazgeçtim kule yeniden kalkıyorum ben müsadenle. Bir oyuncudan memnun değilsiniz, çağırıyorsunuz ofisinize ve gel biz kontratını karşılıklı fes edelim, ikimizde zarar görmeyelim diyebiliyorsunuz. Bu mükemmel yenilik ise harcamalarınızı kontrol altına almanızı sağlıyor. Genç oyuncularınızı liginizde bulunan takımlarla temasa geçerek kiralayabiliyor ve tecrübe kazanmasını sağlayabiliyorsunuz. Herşey iyi güzel ama ben zekamı oyuna yeterince aktaramıyorum diyenlere müjdemiz var ! Artık akıl oyunları yapabileceğiz rakiplerimize. Diyelim ki zirvede bir takım ile sıkı bir çekişme içindeyiz. O takımın menejerini basına karşı eleştirebiliyor yada takımı hakkında stres yaratacak spekülasyonlar ortaya atabiliyorsunuz. Bu sayede rakibimiz medya ile boğuşuyor iken biz kendi işimize bakıyor ve engelleri bir bir atlayabiliyoruz. Şimdi Football Manager 2005'e eklenen özelliklerin geneline bir bakış atalım, kule ben hala havadayım ve yakıtım bitmek üzere. Sizce ne yapmalıyım ?

- Lütfen piste inin ve haddinizi aşmayın Pilot XX.
- İyi güzel söylüyorsunuzda SiGames buna izin vermiyor...
- SiGames'te kim ?
- Bizi havada esir alan ekip.
- Uçağı teröristler mi ele geçirdi ?
- Hayır, nefes alma nedenimiz bizleri havada tutuyor...

Gerçekten abartmıyorum sevgili okurlar, ve geçiyorum detaylara.

- Oynanabilir 43 ülke.
- 140'dan fazla lig ve 100'den fazla turnuva organizasyonu.
- Yıldız ve B Takım Turnuvaları.
- 235.000'den fazla oyuncu ve teknik kadro hemde 145 farklı ülkeden.
- 14.000'den fazla klüp, 3.000'den fazla menejer.
- Tüm dünya'da 2500'den fazla araştırmacı.
- Geliştirilmiş 2D Maç Motoru.
- Geliştirilmiş Spiker Yorumları.
- Medya ile daha fazla etkileşim.
- Baştan yaratılan sakatlık sistemi.
- Geliştirilmiş gözlemci sistemi.
- Futbol'un değişen yüzünü yansıtan geliştirilmiş finans modülü.
- Geliştirilmiş Multiplayer özelliği.
- Daha gerçekçi ödül sistemi.
- 18 yaş altı takımlar için turnuva ve organizasyonlar.

Üzerine fazla konuşamayacağım çünkü yenilikleri sizlere aktarmaktan bitap düştüm. Gerekirse yazıyı bir kaç defa okuyun ve neler anlatmak istediğimi iyice idrak edin, yepyeni bir dünya'ya giriyoruz. Kalabalığız ve içimizdeki futbol ateşi yaşama nedenlerimizden, fazla beklemeyeceğiz 2005'deki devrime hazırlanalım.

- Kule ben gidiyorum.
- Nereye ?
- SiGames'in yarattığı yeni dünya'ya.
- Basınç senin aklını yitirmene neden olmuş.
- Gayet sakinim ve mantıklı düşünebiliyorum, ayrıntıları www.sigames.com ve www.soccercenter.net adresinden takip edebilirsin.

www.soccercenter.net'ten alıntıdır
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 29 Jun 2004 - 19:53:21 »

Bildiğim kadarı ile oyun 1 Ağustos'ta çıkıyor. HAdi hayırlısı Grin
Marbury#3
Newbie
*

Stojakovic!!The 3 Point! (resimle alakası yok ama)

View Profile
« Reply #8 on: 30 Jun 2004 - 00:34:41 »

Yazılılar bittikten sonra oynanabilecek en iyi oyun!Aşığım ben bu oyuna ve yenilikler de açıkçası adrenalimi arttırdı!:)Fakat ne yazık ki seneye lise3 öğrencisiyim!!!Ve bilgisayar evden gidio:(((Allah kahretsin yaaa..Neyse zaman buldukça ben yine oynarım bu oyunu..Umarım yeni birliktelik işe yarar ve oyun çok daha güzel bi hale gelir.. Smiley
the laker
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #9 on: 3 Jul 2004 - 00:58:37 »

FM 2005'te oyuncuların resimleri de olacakmış.Altyapıdan yeni oyuncular çıktığı zaman ne olacak?Herhalde 2030 yılında resim falan kalmayacak.

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #10 on: 5 Jul 2004 - 12:37:33 »

Bildiğim kadarı ile oyun 1 Ağustos'ta çıkıyor. HAdi hayırlısı Grin

Marc Duffy fm'nin 2004 yılının son çeyreğinde çıkacağını söylemişti.Kesin bi tarih verdiği yok yani.Yoksa senin fm den ajanların var da bizim mi haberimiz yok???
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 5 Jul 2004 - 14:13:37 »

Marc Duffy fm'nin 2004 yılının son çeyreğinde çıkacağını söylemişti.Kesin bi tarih verdiği yok yani.Yoksa senin fm den ajanların var da bizim mi haberimiz yok???

ben eksi sözlükte okudum walla
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #12 on: 7 Jul 2004 - 13:27:37 »

SI Games in yapacağı FM2005, Eidosun yapacağı CM5, EA Sports un yapacağı çok daha büyük bi database ileTCM2005. Önümüzdeki sene oynuycak çok güzel 3 tane oyunumuz olcak. ama sanırım çoğunlukla cm nin gerçek devamı olan FM2005i oynuycaz.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #13 on: 23 Jul 2004 - 16:16:15 »

çok ii özetlemişsin durumu ama fotolar falan konmuş sslere baktım
herkesin fotosunu bulamıycaklar sçcaklar

the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #14 on: 8 Sep 2004 - 22:11:01 »

çok ii özetlemişsin durumu ama fotolar falan konmuş sslere baktım
herkesin fotosunu bulamıycaklar sçcaklar
galiba bulurlar(şimdikiler içinde yeni çıkanları ise bizden yapıyorlar, yani mesela bi site var kendi doğum tarihinizi ve resminizi yollluyorsunuz kayıt oluyorsunuz.mesela ben oldum ve oyunda ileride ben de olacağım.(89 doğumlu olarak) eğer daha büyükseniz teknik drektör olarak boştasınız-

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 8 Sep 2004 - 22:24:33 »

bu çok gizli bi site mi siteyi söylemiyosun.. söyle de bide biz göz atalım..
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #16 on: 8 Sep 2004 - 22:51:33 »

bu çok gizli bi site mi siteyi söylemiyosun.. söyle de bide biz göz atalım..
Yok be abi araştırmadım epey oldu kayıt olalı da Cheesy
Vermek de aklıma gelmedi özür ama şimdi veriyim.
http://www.sigames.com/faceinthegame/
ama resmleri vesikalık olarak yollayın boy filan olursa almıyorlar.bi de orada yazan boyutta olmalı.

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #17 on: 8 Sep 2004 - 23:04:55 »

Yok be abi araştırmadım epey oldu kayıt olalı da Cheesy
Vermek de aklıma gelmedi özür ama şimdi veriyim.
http://www.sigames.com/faceinthegame/
ama resmleri vesikalık olarak yollayın boy filan olursa almıyorlar.bi de orada yazan boyutta olmalı.
çekiliş olayı war.öle her önüne geleni yapmıyolar.  Roll Eyes

the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #18 on: 8 Sep 2004 - 23:17:04 »

Benim bildiğim çekiliş kendi seçtiğin takım için öyle.Ama diğer kayıt olanlar da 2 yada 3. ligden filan takımlarda da oynayabiliyor.

angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #19 on: 9 Sep 2004 - 01:03:17 »

championship manager 5 ps2 yede çıkacak..
bunlarda cm5 ssleri
« Last Edit: 9 Sep 2004 - 01:12:02 by Angry_WizKid » Logged

gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #20 on: 9 Sep 2004 - 14:10:20 »

resim olayında çekiliş falan olsada yinede oyunun ierleyen yıllarında çıkması için sizinde resminiz olucaktır.

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #21 on: 24 Sep 2004 - 23:23:15 »

http://downloads.sigames.com/download/352.exe

Burdaki linkten indirebilirsiniz.Yaklaşık 60 küsür MB

Ayrıca oyun Kasım'ın 5'in de çıkacak...

Demoyu yükleyemeyebilirsiniz.Server çok dolu.Oyunu yükleyip oynayınca izlenimlerimi aktaracağım...
forcewithus
Newbie
*

may the FORCE be with You!

View Profile WWW
« Reply #22 on: 24 Sep 2004 - 23:44:57 »

Yukarıdaki adresten indiremezseniz iki tane mirror de benden;

http://64.62.194.20/patches/demos/123456789abcdefghi/footballmanager2005/football_manager_2005

http://www.alonesoul.net/cm/fm2005demo.exe

Gerçek Bilişim Internet Hizmetleri
www.gercekbilisim.com
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #23 on: 25 Sep 2004 - 23:17:59 »

eski cmlere göre değişmiş, oyuncular ile ilgili bilgileriyada diğer bilgileri soldaki menüden daha rahat yapılabiliyor.Ama oyuncunun özellikelrinde dolaşırken çok karıştırıyorum ve hangi takımda olduğu eskisi kadar belli değil (küçük yazıyla var)

gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #24 on: 4 Oct 2004 - 18:00:45 »

FM demosunu indirdim bi bakındım. 10 dakika sonrada kapattım. yeni arayüz gerçekten olmamış. çok kötü.. umarım oyun çıkana kadar daha güzellerini yaparlar. eskiden bu kadar karışık deildi tüm menüler bi yerdeydi. şimdikinde ekranın solunda üstünde altında her yerde menüler var ve bir süre sonra hepsi birbirine karışıo. ama böyle kalırsada herhalde mecburen oynaya oynaya alışıcaz..

Uğur
Guest
« Reply #25 on: 16 Oct 2004 - 18:26:50 »

FM 2005'in gold demosu çıkmış(yeni demo bu eski olan değil 2. demo)  Wink. Bu demekki oyunun yapımı bitmiş. Neyse.

Link

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=6612
« Last Edit: 16 Oct 2004 - 18:29:22 by Uğur » Logged
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #26 on: 19 Oct 2004 - 02:57:25 »

gold demoyu indirdim. kurdum manchester la başladım. arsenalle kupadaki maçın ilk yarısını 2-0 önde bitirdim. ikinci yarıda Henry nin 5 golüyle 5-2 yenildim. ağlayarak istifa ettim  Angry oyun çıksın artık ya 10 gün var daha sıkıldım..

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #27 on: 20 Oct 2004 - 15:01:55 »

Championship Manager serisinin yaratıcısı SI Games ile yollarını ayırıp isim hakkından başka ellerinde bir şey kalmayan Eidos, Beautiful Game Studios'a devrettiği Championship Manager 5'in ertelendiğini duyurdu. Önceden söylenen Ekim 2004 tarihine yetişmeyen ve yeni çıkış tarihi olarak da 2005'in ilkbahar ayları gösterilen oyunun online versiyonu da CM5'in ardından kısa bir süre sonra piyasaya çıkacak.

kaynak www.trgamer.com

Son Turnuva Şampiyonu
DeliCuban
Guest
« Reply #28 on: 21 Oct 2004 - 18:29:07 »

Championship Manager ertlemesi biraz yusuf yusuf olayidir...

Aslinda İsletmecilikte akilli bi olaydir yaptiklari...

Genel bi anket yapitlar baktilar ki herkes FM'yi bekliyor ve egilim ona olucak bosu bosuna cikarip zarar etmektense oyunu cikarmayi geciktirdiler..

İlkbahar'da cikmasida bu sebeptendir..Tam herkes FM'den yavas yavas sikilmaya ( sikilma yanlis oldu aslinda o oyundan sıkılınılmaz ) yeni heycan aradiginda piyasada olucak yeni transferler falan eklenip sürülecek...

Akilli bir is yapmislar gibi gozuksede  daha FM ile rekabete 1-0 yenik basladiklarini kabullenmisler..Ki isletmelerde cok tehlikeli bir durumdur..Sayginliklarini yitirmisler hatta bu durum iler ki senelerde uretimi durdurmaya kadar gidebilir..
Uğur
Guest
« Reply #29 on: 21 Oct 2004 - 18:54:36 »

biri buraya FM Gold demo için çıkan ekstra quick startların linkini yazabilirmi ? Aptal makine thedugout.net'i açmıyor.  Angry
DeliCuban
Guest
« Reply #30 on: 21 Oct 2004 - 19:25:52 »

http://www.cmturkey.com/
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #31 on: 22 Oct 2004 - 04:07:30 »

Golden Gol en güzel gold bu gold...Tıklayın ve indirin...165Mb
http://downloads.game.net/game.net/Demos/fm2005_demo_alllang_full.exe

Demo hakkında bikaç şey karalamazsam olmaz...Celtic ve Wigan ile test ettiğim oyunda Celtic takımı ile oyun Easy modunda gibi...Tavsiyem alt liglerden takım alıp çıkarmak.. Yoksa Del Bosque'cilik oynamak isteyen warsa alsın Real'i oynasan Galaksi Takımı ile.. CM 03-04'e oran biraz daha hızlanmış ve kullanımın daha bir kullanışlı geldiğini farkettim.. Mesela şu Profile den Tactics kısmına geçişin alt alta olması gerçekten iyi olmuş.. 2D şeklinde screenler görmüştüm bazı sitelerde ama halen eski fasulye adamlar..Bi de İskoçya'da hakemler Celtic lehine ve aleyhine penaltı pek çalmıyolar..Gerek de yok aslında..Maçlar 30. dk dan sonra kopuyo..Ama İskoçya'daki menajerlerin her hafta laf atması ve onlara verilen cevaplara göre oyuncuların gaza gelişleri gözle görülebiliyor.. Hibs maçından önce Celtic'ten cacık olmaz diyen lavuğa 5-6 gollü bi karşılık çok şıktı..   Cool Resim olayı da hoş bi özellik.. Şimdilik İngiltere 1. ligindeki bazı adamların resimleri olsa da oyunun çıkması ile bütün oyuncuların resimleri eklenir herhalde... Son olarak Petit - Dani - de Boer gibi bazı oyuncular free başlıyolar oyuna..  Wink
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #32 on: 22 Oct 2004 - 14:54:40 »

benim gibi p3 600 256 ram i olan arkadaşlar football managerin yanından bile geçmesin.
demosun 1 maç yarım saat sürüyor ingiltere liginde.
özellikle de bu abuk sabuk konferans ligi beşinci lig 10. lig maçlarını beklemek ingiltere de çileden çıkarıyor.

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #33 on: 22 Oct 2004 - 20:08:25 »

benim gibi p3 600 256 ram i olan arkadaşlar football managerin yanından bile geçmesin.
demosun 1 maç yarım saat sürüyor ingiltere liginde.
özellikle de bu abuk sabuk konferans ligi beşinci lig 10. lig maçlarını beklemek ingiltere de çileden çıkarıyor.
Tavsiyem abi al cm 2000/2001 kur 10 tane lig seç işte takımını oyna.Bu konuda gerçekten ciddiyim.Hem nostalji yapmış olursun hem daha fazla zevk veriyo ben açıkçası eski cm leri tercih ediyorum bu fmlere cmlere falan...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #34 on: 22 Oct 2004 - 23:47:05 »

bence cok yanlıs bi karar baharda lig sampiyonu kupa sampiyonları vs belli olmusken cok tat vermez

Son Turnuva Şampiyonu
LaRCoS
Newbie
*

onurov

View Profile
« Reply #35 on: 29 Oct 2004 - 23:39:38 »

Fm 2005 Full demo çıktı, demoyu www.cmturkey.com veya www.addmanager.com dan inidrebilirsiniz...

alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #36 on: 30 Oct 2004 - 01:18:48 »

şu fm 2005 demo hakkında bir şey söyleyesim geldi...maç hesapta 2d ama top dönüp duruyo?(3 boyutlu)bir de çok büyük - oyuncuların yarısı kadar...  Tongue

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #37 on: 2 Nov 2004 - 03:01:40 »

4 gun sonra cıkcak zok az kaldı bekliyoruz bakalım. demoyu da oynamadım ama icimde ki en buyuk merak marco aurelio yu nası yaptıkları??
Uğur
Guest
« Reply #38 on: 5 Nov 2004 - 14:51:37 »

Oyun şu an birçok ülke ile birlikte Türkiyede orjinal olarak çıktı. Kopyasıda ortalıkta geziyor.

« Last Edit: 5 Nov 2004 - 15:12:11 by Big Ben » Logged
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #39 on: 5 Nov 2004 - 22:35:03 »

Oyun şu an birçok ülke ile birlikte Türkiyede orjinal olarak çıktı. Kopyasıda ortalıkta geziyor.

evet çıktı haftaya 6 sınavım olmasa alıcaktım ama alırsam dünyayla ilişkim kesilecek sora da ailem beni kesecek Cheesy
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #40 on: 6 Nov 2004 - 01:19:39 »

alan varmı?? oynayan varmı??
Uğur
Guest
« Reply #41 on: 6 Nov 2004 - 01:26:31 »

ben şimdi ISOsunu indirdim.CD'ye yazıp yükleyeceğim.

http://markallread.com/~pudding/FM2005 (oyunu burdan çekebilirsiniz)

http://www.fifacmtr.com (Burdada var)
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #42 on: 10 Nov 2004 - 23:48:17 »

oyunu oynuyorum ve biraz hayalkırıklığına uğradım açıkçası.. bir kere oyun hala yavaşlık rekorları kırıyor(şiddetle patch lazım)
ayrıca menüler çok dağılmış oyun epey karışmış buna da alışırız elbet ama zaman alacak gibi..
yeni eklenen güzel özellikler de var tabii mesela maçı acaip hızlandırabiliyorsunuz hızlı ilerlemek isteyenler için..
bir de kopya versiyonda ing. yoktu cdnin içine koymuşlar afalladım şöyle bi oyun fransızca açılınca..
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #43 on: 26 Nov 2004 - 23:23:49 »

2007 ye kadar galatasarayla geldikten sonra oyunla ilgili izlenimlerim şöyle:
 -Herkes oyun yavaş olmuş diyor ama belki ben sadece türkiye ile açtığım için olablilir ama bana eskisinden daha hızlı geldi..
 -Bence oyuncu transfer ederken bedelleri daha gerçekçi(daha düşük) olmuş..
 -Database iyi değişmiş,tuncay F/LC olmuş örneğin,ama türkiye t.d si hala şenol güneş benim oyunda Roll Eyes
 -2d split view görüntüsü de eklenmiş,ben önceki 2d den daha çok beğendim
 -Yalnız eski oyunlar gibi bu da yavaş yavaş sapıtmaya başlıyor unprotected olan rio ferdinand a kontrat önerdim,assistan coach um fatih terim( Shocked ) almanız gereksiz dedi,zaten kabul edeceği yoktu ya adamın,yine de dumur oldum Grin
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #44 on: 27 Nov 2004 - 19:07:15 »

walla ben aldım pek begenmedim oyun cok cok cok cok kolay olmus gs ile cosup duruyom hem de (transfer yapmadan)

Son Turnuva Şampiyonu
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #45 on: 27 Nov 2004 - 23:52:22 »

walla ben aldım pek begenmedim oyun cok cok cok cok kolay olmus gs ile cosup duruyom hem de (transfer yapmadan)
haklısın oyun gerektiğinden kolay olmuş hiçbişiyle ilgilenmene gerek kalmıyor hatta maçlarla bile umarım patchlerle düzelir bu durum..
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #46 on: 4 Dec 2004 - 18:25:55 »

Gila karagümrüklle oynamaya başla bakalım kolay mı zor mu?Smiley

6 ligle başladım oynamaya ve kesinlikle 03-04 ten daha hızlı bu birr,bence de ücretler daha gerçekçi olmuş.Yalnız ben yanlış mı hatırlıyorum.Bu oyunda bıaz menejerlerden oyuncu kasetleri alıp izleyebilecektik,boy kilo görecektik..Bunlar yok ya da ben bulamadım...

Ayrıca oyuncuların ancak %25 inin falan resmi var..kolaylık zorluk kısmına katılmıyorum bence aynı zorluk..ya da aynıya yakın

Rappelz fan..
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #47 on: 5 Dec 2004 - 01:15:20 »

abicim karagümrügü bilmem işim olmaz onlarla  ama ben cm4te de fm de de gs ile oynadım ve ikisini karsılastırıınca oyun bariz kolay kaldı
eskiden taktik bulmaya falan kasardık fm de kurdum 4-4-2 ooh ne rahat her mac aynı taktikle oynuyom

Son Turnuva Şampiyonu
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #48 on: 6 Dec 2004 - 17:50:54 »

tek kelimeyle bi hayal kırıklıı
binbir heveslealdıım oyun tamamen fooooos
yani bu kadar kötü olmasını beklemiodum
firma deişiklilii olcak falan die duymuştum ama bu kadarını beklemiodum
bir sene daha hasretle bekleyip oyunn yeni wersionunu alcam
(umarım pacthlerle oyun adam edilir
ama ii bi yanıda war bu sene öss ye girecm bagımlisi olduum bu oyunn bu kadar kötü bi wersionla karsima çıkması benim ders çalışmaya daha fazla wakit ayırmamı salıcek:))
basardeniz
Guest
« Reply #49 on: 11 Dec 2004 - 18:44:47 »

walla bende bi heveslen almıştım ama yine hüsran yine hüsran.....benim yüzüm cm 00/01 den beri gülmüyo kardeş...artık o oyunun bokunu çıkardım...cm 3 te pratiklik hiçbi şeyde yok ..idda ediyoom ..gerekirse büyük de gonuşurum Smiley
ilkerdalgıç
Veteran
Jr. Member

View Profile WWW
« Reply #50 on: 19 Dec 2004 - 04:53:09 »

5.02 patchi çıktı. sigames.com dan indirebilirsiniz. oyuna kolay diyen arkadaşalar bu patch ile gol atmanın ne kadar zor olduğunu görecekler. save game compatible, yeniden başlamaya gerek yok.
forma,logo ve resim için de http://www.sortitoutsi.net yok yok

the laker
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #51 on: 19 Dec 2004 - 19:54:28 »

Bu patchin crack'ini nerede bulabileceğimi bilen var mı?

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #52 on: 20 Dec 2004 - 00:20:44 »

http://dl.xboxtarget.com/?d=2004&f=fm2005!rar

Linkten indiremezsen www.gamecopyworld.com a gir enter a bas game index bas ordan f ye bularak football amangeri sec.Orda zaten yazıyo 5.0.2 crack falan filan diye...
the laker
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #53 on: 26 Dec 2004 - 13:35:24 »

Saol baba tıkır tıkır indirdim linkten Smiley

Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #54 on: 27 Dec 2004 - 02:40:46 »

Sevgili arkadaşlar oyunda internetten indirdigim antrenman ve taktikleri kullanamıyorum.Eski oyunlarda ne güzel tactics ve training directorylerinin altına atıp kullanıyoduk simdi oyunun icinde bu klasörlere ulasamıyorum bile.Bir bilen varsa lütfen beni aydınlatsın.

Form is temporary,class is permanent...
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #55 on: 3 Jan 2005 - 23:14:55 »

Oyuny dün aldım, 13 saat oynayarak ilk sezonu bitirdim. Ama bugün oyuna devam etmek istediğimde olmadı. Kayıtlı oyun bilgisayardaki belgelerim klasöründe gözüküyor ama oyundaki belgelerimde gözükmüyor. Sanırım oyunun kaydını bulamıyor ama neden bilemiyorum. Bir fikri olan var mı?

devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #56 on: 7 Jan 2005 - 21:19:17 »

abi bir oyun bu kadar da kolay yapılmaz ki! 6 as oyuncu sakatken çıkıp chelsea'yi yeniyorum. oyun fazla heyecan vermiyor doğrusu. daha zor işler yapılmalı.

We're doing something
We're making changes
Like changing the kind of crap we buy
We say it makes a difference
But that's just another lie
               (BJ Armstrong- lifeduringwartime)
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #57 on: 9 Jan 2005 - 22:33:59 »

abi bir oyun bu kadar da kolay yapılmaz ki! 6 as oyuncu sakatken çıkıp chelsea'yi yeniyorum. oyun fazla heyecan vermiyor doğrusu. daha zor işler yapılmalı.

sen kimle oynuodun???
devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #58 on: 11 Jan 2005 - 17:04:33 »

liverpool'la oynuyordum, hatta kadro da şöyleydi:
                                          Kirkland
        Josemi           Hyppia               Biscan          Riise
        Partridge         Gerrard           Diao           Garcia-----------(allah ne belası varsa versin)
                              Sinama         Baros

We're doing something
We're making changes
shag34
Newbie
*

LALAKERS

View Profile
« Reply #59 on: 3 Feb 2005 - 13:37:26 »

oyun bence kolay degil eger buyuk takımlarla oynamıyorsanız çünkü kafaya oynayan takımlarla diğerleri arasında cok farklılıklar var...mesela türkiye liginde kafaya oynayan takımlar azınlıkta ve hiç zevkli değil ama ingiltere ligi bence iyi bir lig ve heyecanlı eger kucuk takımlardan birini alıp kafaya oynatabilirsen gerçi buda hiç kolay degil...
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #60 on: 3 Feb 2005 - 17:21:39 »

türkiye liginde başa oynayan takımlarla oynamak koaly ama
o takımlara yabancı futbolcu çok zor geliyor
ve çok pahalı yabancı oyuncular ama oyunda oyuncuların resimlerinin olması güzel
devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #61 on: 3 Feb 2005 - 20:19:40 »

oyuncuların resimleri genelde ispanya'da var. ispanya ligini tanımak da zaman alıyor. italya'da da milan gibi büyük takımların oyuncu resimleri var. bi de ingiltere championship ligi'nde bol resim var. premier league resimleri olsa çok güzel olurdu.

We're doing something
We're making changes
shag34
Newbie
*

LALAKERS

View Profile
« Reply #62 on: 4 Feb 2005 - 21:35:59 »

bence yabancı oyuncu transfer etmenin oyundada zor olması gerçekliğe yakınlaştırıyor oyunu...
resim konusundan bende sikayetciyim ingilterede süper ligteki takımların logoları yok ama 1 ligteki takımların var...
resimlerde italyadaki aşagı yukarı tum oyuncuların var ancak diğer liglerdeki oyuncularda yok...
ama ne olursa olsun bence oyun cok güzel bir menejerlik oyunu.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 7 Feb 2005 - 15:04:28 »

Beyler,şu resim konusunu bırakalım artık,o resimleri alırken sigames takımlara para ödüyor,bu durumda da her ligin logo ve oyuncu resimlerini almaları olanaksız,tahminimce ingiltere premier de takımlar çok para istemiştir,o yüzden alamamışlardır logo ve resimleri. İsteyen çeşitli internet sitelerinden logoları,resimleri yükler.
nowitzki41
Pro. Member

View Profile
« Reply #64 on: 10 Feb 2005 - 15:55:32 »

beşiktaşa vennegor of hasselinki transfer etmek istedim 20 gün uğraştı gelmiyor ajaxı ikna ediyorum
kontratı kabul etmiyor bütün bonus ları full yaptım gelmiyor ya sinir oldum

4-4-1-1 taktiği bjk ye çok güzel uyuyor ligde 9 maçta 1 beraberliğim var tek transfer yaptım o da okan yılmaz(o da yedek zaten) carew bu 9 maçta 17 gol attı finishingi 12 olmasına rağmen karşı karşıya çok nadir kaçırıyor. Grin
devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #65 on: 10 Feb 2005 - 17:05:04 »

anlamadığım bi mesele var, hesselink için niye ajax'ı ikna etmeye çalışıyon ki?

We're doing something
We're making changes
huseyin_sanal
Newbie
*

View Profile
« Reply #66 on: 10 Feb 2005 - 18:30:53 »

Oyuna birçok kişi kolay diyor ama Man Utd, Real Madrid, Milan gibi takımlarla oynanırsa tabiki kolay olur. 2. Lig veya alt seviye takımlarla oynanınca oyunun zevki çıkıyor...
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #67 on: 10 Feb 2005 - 21:35:59 »

beşiktaşa vennegor of hasselinki transfer etmek istedim 20 gün uğraştı gelmiyor ajaxı ikna ediyorum
kontratı kabul etmiyor bütün bonus ları full yaptım gelmiyor ya sinir oldum

4-4-1-1 taktiği bjk ye çok güzel uyuyor ligde 9 maçta 1 beraberliğim var tek transfer yaptım o da okan yılmaz(o da yedek zaten) carew bu 9 maçta 17 gol attı finishingi 12 olmasına rağmen karşı karşıya çok nadir kaçırıyor. Grin

Ya takımı küçümsüyordur ya da verdiğin kontrat oyuncuya yetmiyo.Sallıyorum adam ajaxta haftalık 35000 alıyosa sende kontratta max 25000 onerebiliyosan gelmemesi dogal yani
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #68 on: 11 Feb 2005 - 05:00:23 »

Ocak ayı transferlerini kapsayan bir update,patch vs. bilen varsa söyleyebilir mi?

Form is temporary,class is permanent...
nowitzki41
Pro. Member

View Profile
« Reply #69 on: 11 Feb 2005 - 16:00:19 »

anlamadığım bi mesele var, hesselink için niye ajax'ı ikna etmeye çalışıyon ki?

ajax transfer etti bende onlardan almaya çalışıyorum hesselinke ajax ta aldığı kadar ancak para verebiliyorum heralde türkiye diye gelmiyordur

bir de takım çok iyi diye başkan ben istemeden transfer parası verdi daha transfer dönemi açılmadan size böyle bişe oldu mu Wink
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #70 on: 11 Feb 2005 - 16:55:43 »

Ocak ayı transferlerini kapsayan bir update,patch vs. bilen varsa söyleyebilir mi?

http://gamefiles.blueyonder.co.uk/blueyondergames/championshipmanager4/thedugout/fm2005/fmuv1.exe

burda var. önce 5.02 patchini kurman gerekiyor ama.

devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #71 on: 13 Feb 2005 - 16:28:08 »

arkadaş, ben bu dosyayı yükledim de nedense açamadım, daha doğrusu açtım da sonra oyun açılmadı, bir yardım edebilir misin?

We're doing something
We're making changes
xfactor
Newbie
*

X-FACTOR 4 MVP

View Profile WWW
« Reply #72 on: 13 Feb 2005 - 21:13:26 »

arkadaş, ben bu dosyayı yükledim de nedense açamadım, daha doğrusu açtım da sonra oyun açılmadı, bir yardım edebilir misin?
5.02 patchini kudun mu?kurmadıysan belki ondandır.
devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #73 on: 14 Feb 2005 - 22:27:58 »

ondan olabileceğini ben de tahmin ettim ama evet, önceden kurmuştum.(hatta sonra bir daha kurdum.) isterseniz biraz daha detaylı anlatayım. oyunu açıyorum, hatta load falan da ediyor. new game bölümüne geldiğinde biraz yükleyip, daha sonra sorun gösteriyor?

We're doing something
We're making changes
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #74 on: 15 Feb 2005 - 05:51:05 »

benim oyunda bi sorun olmadan çalıştı ama istersen save ini yedekleyip bi reinstall yap. belki düzelir?

huseyin_sanal
Newbie
*

View Profile
« Reply #75 on: 16 Feb 2005 - 01:58:49 »

Football Manager bomba gibi bir çıkış yaptı ama çeşitli hatalarla çıktı. Bundan dolayı Pach yüklemeden oynamak imkansız gibi.. Bu yüzden oyunu silip baştan kurup hemen üstüne pach kurmak en sağlıklısı...
major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #76 on: 18 Feb 2005 - 01:25:44 »

abi oyun süper resim çok az ama sorun diil bide bu patchleri yükleyemiyorum nası yükliccez bilen war mı???

devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #77 on: 28 Feb 2005 - 19:51:21 »

arkadşlar ben bu patch 5.0.2 denen şeyi yüklediğimi sanıyodum ama olmamış, acaba birşeyi gözden mi kaçırıyorum?bi yardım alabilir miyim?

We're doing something
We're making changes
shaq_32
Guest
« Reply #78 on: 6 Mar 2005 - 02:09:33 »

resmi 5,03 yayinlandi 2 sekilde yukleyebilirsiniz bi 80 mb lik yeni transferlerle guncellesmis haliyle birde 36 mb lik
the laker
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #79 on: 6 Mar 2005 - 03:52:32 »

Cracki var mı bunun?

shaq_32
Guest
« Reply #80 on: 7 Mar 2005 - 23:46:28 »

cracki yok da ben sana yollayabilirim istiosan
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #81 on: 8 Mar 2005 - 19:50:04 »

Datasız olan:
URL http://downloads.sigames.com/download/376.exe

Datalı olan:
URL http://downloads.sigames.com/download/375.exe

Daha crackini bulamadım bulunca yazarım
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #82 on: 11 Mar 2005 - 18:56:14 »

Bu oyunda en iyi taktik 4-4-2 gibi gozukuyo arkadaslar ne diyousunuz??

Rappelz fan..
Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #83 on: 18 Mar 2005 - 11:13:15 »

Bu oyunda en iyi taktik 4-4-2 gibi gozukuyo arkadaslar ne diyousunuz??

Zaten ben Manchester ı aldığımda hep 4-4-2 oynarım gerçekten oyunun en iyi taktiği tabi kendime göre üzerinde oynamalar yapıyorum fakat 4-4-2 den farklı değil evet bence de en iyi taktik 4-4-2

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #84 on: 18 Mar 2005 - 19:25:08 »

Datasız

Datalı

Ne farkı oldugunu bilmiyorum ama son yamaymıs obur yamayla da aynı galiba
cracki de gamecopyworld te olması lazım.
Elrohir
Newbie
*

Zuğaşi Berepe

View Profile
« Reply #85 on: 14 Apr 2005 - 17:08:18 »

Bu arada daha önce yazıldıysa özür dilerim ama Turksportal 15 nisan akşamı Resmi Türkçe yamasını çıkaracakmış
shaq_32
Guest
« Reply #86 on: 16 Apr 2005 - 04:10:10 »

ewt bgn turksportal da yama cikti %92 turkce ama daha sora %100 de cikicak
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #87 on: 19 Apr 2005 - 10:41:54 »

su  ustekı updatelerı yuklemek ıcın aha oncekıler gereklı mı malum oyunu aldık uzerıne hıc bısı yuklemedık...

Son Turnuva Şampiyonu
Elrohir
Newbie
*

Zuğaşi Berepe

View Profile
« Reply #88 on: 19 Apr 2005 - 17:46:28 »

su ustekı updatelerı yuklemek ıcın aha oncekıler gereklı mı malum oyunu aldık uzerıne hıc bısı yuklemedık...

ben 5,0,2 ile oynuyorum türkçe için o yeterli geldi
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #89 on: 24 Apr 2005 - 11:27:09 »

Datasız

Datalı

Ne farkı oldugunu bilmiyorum ama son yamaymıs obur yamayla da aynı galiba
c***ci de gamecopyworld te olması lazım.

bu update ın kreki olan var mı yada ındırebılecegım bı yer bılen (gamecopyworld de yok)

Son Turnuva Şampiyonu
beko
Newbie
*

Shawny Dawny

View Profile
« Reply #90 on: 11 May 2005 - 02:02:42 »

bu yamaya crack yapılamıyomuş galiba nova şifrelememi o tip bişe yapmışlar kırlamıyormuş henüz

Matrix
Elrohir
Newbie
*

Zuğaşi Berepe

View Profile
« Reply #91 on: 11 May 2005 - 18:07:22 »

FM2006 ile ilgili haberler gelmeye başladı arkadaşlar;

FM serisinin yapımcısı SI Games, FM 2006 ile ilgili ilk ipuçlarını vererek, oyunun çıkış tarihini belirledi. Bu arada FM heyecanı çok yakında taşınabilir ortamda da yaşanmaya başlanacak.
Football Manager serilerinin yapımcısı İngiliz SI GAMES firması, Football Manager'ın yeni sürümü olma niteliği taşıyan FM 2006 oyunu ile ilgili ilk resmi açıklamayı yaptı. Yapılan açıklamaya göre FM 2006'nın yılbaşına doğru piyasada olacağı bildirildi.

Yöneticilerle Pazarlık
FM 2006, oyunun fanatikleri tarafından yapılan tavsiyeler doğrultusunda eskisinden daha da gelişmiş olacak. Teknik direktör olarak ilk kez yöneticilerle bütçeler ve stadyum kapasiteleri gibi konularda pazarlık yapılabilecek. Eğer yönetim bu konularda zorlanırsa, teknik direktörlerinin sözleşmesini fesh edebilecek.

Takım Üstünde Tam Hakimiyet
Yeni oyundaki bir yenilik ise devre arası konuşmaları. Bu özellik sayesinde ikinci yarı için takıma ekstra taktikler verip, oyuncuları motive edebileceksiniz. Ayrıca bundan böyle oyuncularla birebir ilgilenebilme özelliği de yeni oyunda geliyor. Tüm bu yeniliklerle daha gerçekçi bir teknik direktörlük deneyimi tadılabilecek.

Ayrıca hakemlerin sezonluk istatistiklerini görerek, bu konuda da takıma nasıl oynaması gerektiği konusunda taktik verilebilinecek.

FM Heyecanı PSP'de!
Football Manager'ın yakın bir gelecekte Playstation Portable'da da oynanabileceği de bu toplantıda açıklandı.

www.turksportal.net
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #92 on: 10 Jun 2005 - 20:57:26 »

Yöneticilerle pazarlık mevzuu bence gereksiz ve zaten çok ta fazla yenilik katacağını sanmıyorum ama diğer yenilikler oyunu daha zevkli bir hale getirebilir...

Ancak FM yapımcıları bu oyunu yeniden eski tadına döndürmek istiyorlarsa taktikler ve oyuna yansıması üzerine kafa yormalılar bence.Çünkü FM'de oyunun kalitesi yerinde ancak taktik değişiklikler "neredeyse" hiç bi işe yaramıyor gibi...

Rappelz fan..
Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Football Manager 2005 « previous next »
    Jump to: