Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 2019 - 01:10:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bilinmeyen Yönlerimiz 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10
Author Topic: Bilinmeyen Yönlerimiz  (Read 35254 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #90 on: 23 Sep 2008 - 17:07:18 »

hadise'nin deli oğlan ve fatih ürek'in hadi hadi şarkılarını dinlemeyi seviyorum

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #91 on: 23 Sep 2008 - 21:30:28 »

Yasin sana bi de Sus'u göndereyim o zaman...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
AF
Pro. Member

View Profile
« Reply #92 on: 23 Sep 2008 - 22:09:22 »

Belli periyodikaralıklarla ayak fetişisti olup olmadığımdan şüphe edip, korkuyorum. Ama sonunda olmadığıma karar veriyorum. Bayan ayağına verdiğim önem fetişistlik levelinde değil sanırım.
« Last Edit: 23 Sep 2008 - 22:10:31 by Jr. Kobe » Logged
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #93 on: 23 Sep 2008 - 22:52:55 »

şu ayak fetişleri hep sanatçı-yazar tayfasından çıkıyo genelde. biraz soyunma odası kültürü sahibi olsalar böyle bi olay kalmayacak gibi gelir bana hep. çok pis bi uzuv. sonra dünyanın en güzel ayağını önlerine koy, refleks olarak kaçacaklar, çok net.
« Last Edit: 24 Sep 2008 - 09:54:48 by Brooklyn » Logged

Arın
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #94 on: 23 Sep 2008 - 23:55:20 »

benim de ayak orta parmağım (baş parmağın yanındaki hemen bi mutasyon yok) ayak baş parmağımın üstünde anatomik olarak öyle yani. parmak arası terlik giyemiyorum. giysem de yürüyemiyorum. ailede de var öyle olan. genetik yani.

bunu dışında bir kere dinlediğim arabesk şarkıyı ezberlerim, biri kalk demedikçe uyanmam 13-14 saat yatabilirim yorgun olmasam bile, bira içersem acaip tuvaletim gelir duramam yan etki gibi. bu kadar herhalde.

edit: ilgi çeksin diye yazmadım ayak fetişisti falan  Smiley
« Last Edit: 24 Sep 2008 - 00:03:36 by Dominique » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #95 on: 23 Sep 2008 - 23:59:53 »

O senin özelliğin değil, birayı kiralarsın zaten
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #96 on: 24 Sep 2008 - 02:22:34 »

Valla ben de ilk ele bakar oldum son 1 senedir ve sogutan bir sey benim icin kiz dikkat etmiyorsa. Fetise yakin bile degil yine de bu durum.

bLiSS
Guest
« Reply #97 on: 24 Sep 2008 - 04:05:13 »

fetişse çizgili gömlek giyen hatunlara karşı büyük bir zaafım var. gerizekalı bir durum, nereden bulaştı bilmiyorum...
Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #98 on: 25 Sep 2008 - 01:00:34 »

Ben kızın direk tırnağa bakarım,şekilsizse ordan uzaklaşırım,yenmişse koşarak kaçarım.C.Aguleria'dan sırf bu yüzden nefret ederim.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #99 on: 25 Sep 2008 - 01:33:27 »

hatunun tırnağını nerde gordun ? Smiley

bundan kaçıyorsun demek ?

Point God
The Diesel
Organizatör
Full Member

MIMI lover

View Profile
« Reply #100 on: 25 Sep 2008 - 02:05:45 »

O kadar itici geliyor ki yenmiş tırnak,bu haliyle verecek olsa baya bi düşünürüm.
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #101 on: 25 Sep 2008 - 02:44:57 »

Ben de Çağrı'nın buraya yazdığını görünce 'Playback yapıyorum' falan demiştir zannettim. Daha bombaymış...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
anilkos
Forum Wolverine'ı
Full Member

hi,hi,hi,hi...

View Profile
« Reply #102 on: 25 Sep 2008 - 03:44:51 »

Şu fetiş işi bende de var galiba ağabeylerim,ama arkadaşlarımla konuşunca gördüm ki pek çok erkekte olan bişey galiba ince,güzel bir ayak görünce heyecanlanmak.Alakasız olsada bende bi yönümü söyliyim,içimden sürekli sayı sayarım,özellikle saat gibi dakika hesabı yaparak.Yanılmıyosam edebiyat kitabında böyle bi yazı okumuştum o günden sonra başlamıştı,saate bakıyorum ve sonra saymaya başlıyorum;ta ki biri sorana dek.Biri sorduğu anda direk aklımdan söylüyorum,5 ile 2 dk arasında yanılsamda" Helal be hacı nası bildin"dedikleri andaki mutluluk bambaşka bişey.Takıntı da olabilir bu saat sayma işi ama can sıkıntısına birebir gidiyor saat adam olmak.

bLiSS
Guest
« Reply #103 on: 25 Sep 2008 - 04:56:36 »

sanırım herkese aynı edebiyat kitabını okutmuşlar... ben de hatırlıyorum o hikayeyi.
drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #104 on: 25 Sep 2008 - 06:16:08 »

Şu fetiş işi bende de var galiba ağabeylerim,ama arkadaşlarımla konuşunca gördüm ki pek çok erkekte olan bişey galiba ince,güzel bir ayak görünce heyecanlanmak

yok sende fetiş rahat ol  Wink güzel, bakımlı, temiz, estetik vs ayağı gören çoğu erkek heyecanlanır. oysa esas fetişistlik her ayağı sevebilmekte. tabii her ayak derken kıllı, pörsümüş, pis, mantar tutmuş bir nine ayağından bahsetmiyorum fakat çoğu fetişim diyenin '' oha git çorap giy lan! o ne mnskym? '' dediği 43 numara taraklı bir ayağı gördüğünde heyecanlamaya devam ediyorsan kulübümüze hoşgeldin   amigo
« Last Edit: 25 Sep 2008 - 06:32:20 by DreXler » Logged

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bilinmeyen Yönlerimiz « previous next »
    Jump to: