Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 01:45:09
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bilinmeyen Yönlerimiz 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 10
Author Topic: Bilinmeyen Yönlerimiz  (Read 35009 times)
o_irengun
Guest
« on: 27 Jan 2004 - 04:19:07 »

Neleri iyi yaparsiniz bilinmeyen yönlerinizi paylasin.Belki aramizda cok yetenekli  djler  süper ascilar ne bileyim marangozluk yapmayi sevenler  olabilir yazalim hep beraber birbirmizin bu yönlerini de taniyalim.
 Benim bilinmeyen yönlerim mesela  Baleyi cok sevmem   olabilir  yani  cok geyik gelicek  ama evet baleyi cok severim.Bunun  disinda  böyle doga üstü varliklarmis  (vampir vb)  kara büyüymüs ruh cagirmaymis  falan da bayagi ilgilenirim  artik tabee o kadar degilde eskiden  Tarih  osmanli tarihi  fanatigiyimdir bir de elime gecen her kaynagi okurum  falan filan benim  bilinmeyen ilgi alanlarim  bunlar  ha bir de dinleri  incelemek  hosuma  gider.

arka arkaya msg atmayın yahu dilimizde tuy bitiyor! Forum eskilerinden biri olarak bari sen yapma  be irengun!! -flip-
« Last Edit: 24 Jul 2005 - 20:18:46 by BabyShaq » Logged
icedhell
Guest
« Reply #1 on: 27 Jan 2004 - 04:24:02 »

valla gecenin bir ytarısı sıyırıp internete penguen sopalarım.
sonra
mekanik ve teknik konularda doğal bir yeteneğim vardır.
bişiye kafayı taktımmı o onu yaparım.
Real_Clipper
Newbie
*

Anti-Lakers Forever

View Profile
« Reply #2 on: 27 Jan 2004 - 18:09:22 »

Norveç'e acaip bi ilgim var,nedenini bilmiyorum...
Çok gevezeyimdir,3 kişinin bi günde konuştuğu kadar konuşurum,yanımda biri yoksa kendi kendime konuşurum...
Cam kırmak benim için çok büyük bi zevktir,çok hoşlanırım...
Anti-Lakers diye bi grubum var...Okulda Laker'ları başka takıma döndürmeye çalışıyoruz...
Çok güzel kokteyl hazırlarım,barmenlik yeteneği mevcut...
Baya geniş bi anahtarlık ve poster koleksiyonum var...

Back...
Omega Red
Forum Achilleus'u..
Pro. Member

She lovess mee..

View Profile
« Reply #3 on: 27 Jan 2004 - 18:32:36 »

TRT İstanbul gençlik korosundayım.7 sene falan oldu.Müziğe yeteneğim var (baba tarafından)

Rappelz fan..
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #4 on: 27 Jan 2004 - 18:39:24 »

basket wideolarını özenle indirmeye we 2 kat özenle izlemeye karşı koyamadığım bi hastalığım war.yaklaşık 30 cd lik arşiw

bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın misali(burdan nereye bağlıcaksam) kimse bana dokunmazsa we o gün işim yoksa 15 saat çok rahat uyurum.24 saat aralıksız uyumuşluğum wardır.

bende bi dönem folklör oynadım(mecburen) bursa we bölge birinciliklerinden sonra türkiye 5. si olduk we folklörü zirwede bıraktım eheh

and1 a kaşrı özel bi sempatim wardır.gördümü dayanamıom.

sınaw zamanı sadece o sınawdan önceki gece ders çalışır sırtımı kopyalara yaslarım.

ewden her çıkışımda anahtarı unuttummu acaba telaşına düşerim.

acele etmeyi we ettirilmeyi hiç sewmediğim için 1 gün önceden yapacakalrımın çoğunu planlayıp ona göre hareket eder hiç bi yere geç kalmamaya tam waktinde orda olmaya özen gösteririm

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
philly fan
Forum Answer'ı
Jr. Member
**

come fly with me

View Profile WWW
« Reply #5 on: 27 Jan 2004 - 18:45:27 »

bir kere çok sabit fikirliyimdir.
ortaokulda okumanın b.kunu çıkarmıştım.orta 1 de ansiklopedi okuyodum orta2-3 te inanılmaz şekilde osmanlı tarihine merak saldım ve okumadığım tarih kitabı kalmadı(uzunçarşılıdan,hammer e hepsini)
çok aceleyiciğimdir.
ders çalışmaktan nefret ettiğim halde derslerim çok iyidir Cool

A.I mvp4ever
FliPtiKal3
Guest
« Reply #6 on: 27 Jan 2004 - 19:45:22 »

Genelde her konuda bireysel olarak fazla ön planda olmak hoşuma gitmez...Takım çalışmasını  ve paylaşmayı çok severim.Ancak kimsenin sorumluluk almaya yanaşmadığı anlarda hiç çekinmem bir anda öne fırlarım!  
 Spor malzemeleri (özellikle spor ayakkabılar) manyağıyım...13-14 çiftlik Spor ayakkabı koleksiyonum wardır(gitiikce buyumekte)... Sadece almakla kalmam bu konuda bir çok terimi bilir ve olayı ciddi anlamda takip ederim...İleride bu dalda çalışmak isterdim... Roll Eyes
 Muzik dinlemekten çok fazla  zevk alırım saatlerce muzik dinleyebilirim...Birçok ture sahip guzel bir arşivim wardır. Ancak Hard rock arşivime oldukça guvenirim...
 Tam bir etoburum ama sarımsaklı yoğurtlu ıspanak yemeğini en kral et yemeğine değişmem Grin Grin Grin

madskillz
Full Member

View Profile
« Reply #7 on: 27 Jan 2004 - 20:05:17 »

Tüm işlerimi son dakikaya bırarakır en fazla üçte birini yetiştirebilirim Tongue
Kızlara çıkma teklifimim konusunda ısrar edip tam kabul edecekleri an lafı çevirip ortada bırakır başka kıza giderim Roll Eyes
philly fan gibi ders çalışamadığım halde notlarım ortalamanın çok üzerinde gelir. Bilgisayarla fazla haşır neşir olup evde çok vakit geçirdiğimden, sınıfta herkes beni inek sanar ve çalışmadığıma inan(a)mazlar. Çok şeyimdeydi sanki, isterlerse inansınlar Grin
 Angry
FliPtiKal3
Guest
« Reply #8 on: 27 Jan 2004 - 20:45:58 »

ismail turizm meslek lisesi mezunu... ve sanırım orda  bu tur dersler oluyor! Şu anda bildiğim kadarıyla yeditepe turizm de lisans eğitimi görüyor irengun  Wink
AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #9 on: 27 Jan 2004 - 20:54:07 »

Walla yemek yapmamam ama süper yemek yerim Smiley
Norveçe benim de acaip bi ilgim var nedendir bilinmez.
Tam bir bilimkurgu korku kitabı fanatiğiyimdir.
Arkadaşlarka bir yere gideeceğimizi bilsem de bazen üşendiğim için çıkmam. (evde cok sıkılacaımı bilerek) Çok üşenik bi herifim.
Derslere kasarım ama iyi notlar alamam Smiley
Çok iyi bir oyuncuyumdur. (bilgisaayar)
Lisanslı satranç oynarım. (lisanslı eheh)
Bateri (davul ok) çalarım.

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
RMiller31
Forum Reggie Miller'i
Jr. Member
**

It's Miller Time!!!

View Profile
« Reply #10 on: 27 Jan 2004 - 21:31:28 »

Dünyadaki en üşengeç insanlar sıralamasında ilk beşe girmem kesindir.

Uykum çok dengesizdir.Okul zamanı 5-6saat uyurken tatillerde bi işim de yoksa bu süre 10-12saat civarıdır.Ayrıca okul zamanı ne kadar uykum olursa olsun sızmadığım sürece 12'den önce yatamam.

Tam bir gevezeyimdir.Susmak bilmem(bilhassa derste)

İyi yönlerimde vardır elbet ama saymayı sevmem,ya da saymaya üşenirim...

MJ'i durdumak imkansız olduğundan bir kenara koyarsak Miller bence dünyada durdurulması en zor,tutulması en fazla acı veren oyuncu.Pota altında yukarı aşağı koşarken onun peşinde koşmaktan her seferinde bitap düşüyorum.Onunla eşleşmek yerine Jordan'a karşı hiçbirşey yapmamayı tercih ederim
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 27 Jan 2004 - 22:37:20 »

Tahmin edemeyeceğiniz şekilde yemek ayrımı yaparım.Yerel yemeklerin %90'ını yemem(kebap,çiğ köfte...).Sevdiğim yemek sayısı 10-15'i geçmez.Gerçi Bibucukta kanat yemediğimi görenler bu huyumu az çok anlamıştır Smiley
Liseyi okul 1.ci olarak bitirmiştim(tabi kimse Lise sonda 13 kişi olduğumuzu bilmiyor Wink)
Hemen hemen tüm sporları takip eder,kurallarını aşağı yukarı bilirim ama hiç birinde başarılı değilimdir yada iyimser bir şekilde hepsinde aynı oranda başarılıyım diyebilirim Grin
Gerçi bu bilinmeyenim değil ama otomobil merakımı artık öğrenmişsinizdir.
Herkesin yazdığı konrtol hastalığı çok fazla olmasa da bende de vardır.Araba kilitlendi mi,kapıyı kilitledim mi,telefonu-cüzdanı yanıma aldım mı... diye gereksiz yere kontrol eder dururum.
Bu forumda fazla belli etmesem de aşırı derecede fanatik bir Fenerbahçe taraftarıyımdır.Hatta geçen yıl burada FB Derneği açılmıştı.Bazı arkadaşlar derneği sen mi açtın diye sormuşlardı Smiley
Kerem topicin adı "Bilinmeyen Yönleriniz",sen hala basket videolarına meraklıyım diyorsun.Hala bunu öğrenemeyen varsa foruma daha fazla girmesine gerek yok demek ki Smiley
moe
Guest
« Reply #12 on: 27 Jan 2004 - 23:07:09 »

valla futbolu sevmediim halde solak olmama ma ragmen süper bi sol kanat oyunsuyumdur 18den gol kaçırdıım görülmemiştir
çok fazla yemek seçerim balıktan nefret ederim çok cnm çekmesse hayatta yemem hatta bakamam evde balık pişdii zmn evden kaçdıım görülmüştür ayrıca su gibi kola içerim günde en az ortalama 2 litre içerim kardeşimi dövmekten büyük zevk alırım
icedhell
Guest
« Reply #13 on: 27 Jan 2004 - 23:53:52 »

manyak bir pratik zekam vardır.
gergin değilsem çözümü çok kısa sürede bulurum.
sonra rtık bu uzak doğu tao falandan sonra hiç bir şey için kasmıyorum endişe olayı çok az, sinirlenmyirum kolay kolay.

istediğim bir şeyi çok çabuk öğrenirim.
mesela ilk topladığım bilgisayar kendi bilgisayarımdı.
GalileoScr
Forum Van Horn'u
Veteran
Pro. Member

turnuva mantarı

View Profile
« Reply #14 on: 28 Jan 2004 - 00:38:50 »

*hayatta sinir yapmam gerçi en son lise 1 de yapmıştım o zamana kadar mahallenin büyüklerini sopa ile kovalamışlığım bilem var sinirlendimmi dellenmiş boğa gibi olurdum ama lise 2 den sonra hiç sinirlenmedim. bünyeye zarar ne sinir yapacam...
*her türlü spora girmişliğim vardır. yada seyir etmişliğim. (tenis,masa tenisi, satranç, badminton, curling, voleybol, hentbol, kayak, beyzbol, amerikan futbolu, kırıket(ki hiç sevmem), golf, bilardo....)
*en sevdiğim şarkılara klip senaryosu yaparım kafamda hayırlısıylan bi kaçını maille gönderecem belkim olur Grin
*normalde az yerim ama lokanta benzeri yerlerde acayip fazla yeme gibi bi apsürt olayım olur (2 kumru ile doymadım)

Comeback...inş...
Pages: [1] 2 3 4 ... 10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Bilinmeyen Yönlerimiz « previous next »
    Jump to: