Welcome, Guest. Please login or register.
16 Sep 2019 - 05:25:23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Formula 1  |  Topic: Formula 1'den Son Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5  All
Author Topic: Formula 1'den Son Haberler  (Read 35727 times)
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 7 Mar 2015 - 10:35:08 »

bu arada hala F1 yayınının durumu belli değil. saran grup'ta yayın hakları ama bi kanalla anlaşmamışlar henüz.
TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #16 on: 29 Mar 2015 - 19:34:00 »

Adama yıllardır demediğimi bırakmadım ama yarış sonu Vettel'in takım radyosundaki sevinci beni acayip gazladı. Bir de Alman milli marşının üstüne İtalyan milli marşını dinleyince bir fena hissettim kendimi. Hadi bakalım hayırlısı diyelim. Bu arada herkes biliyordur ama bulunsun diye yazalım, F1 yayın hakları da Tivibu'da.
Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 29 Mar 2015 - 21:11:14 »

sabah biraz uykulu gözlerle başladığım yarışı bildiğin yerimde duramadan bitirdim. uzun süre sonra galibiyet, hem de vettel'le çok gaza getirdi. vettel'in alonso ve red bull'lara tur bindirmesi de ayrıca anlamlıydı. bu sezon sanıldığı kadar mercedes dominasyonuyla geçmeyebilir.
BabyShaq
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 29 Mar 2015 - 23:15:58 »

Ferrari iyi de gitse kötü de gitse, yarışlar zevksiz de olsa her yarışı canlı izlemeye çalışıyorum ama ben de uzun bir süre sonra ilk defa yarıştan sonra podyum röportajlarını, yarış sonrası demeçleri, pit yolu röportajlarını falan izledim. F1'deki tartışmaların arttığı bugünlerde olağandışı bir durum olmadan gelen Mercedes dışı galibiyet, F1 için de iyi oldu.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #19 on: 31 Mar 2015 - 11:30:35 »

mercedes de kutlamış sanırım ferrari yi twitter dan filan. güzel olmuş. dsmarttan gittiği için ben f1 uygulamasından ve twitlerden takip ediyorum ama tabi tatsız tutsuz oluyor Sad
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #20 on: 7 May 2015 - 16:15:02 »

Sanırım herkesin haberi vardır ama b en yine yazayım.  Bu haftadan itibaren formula 1 Ligtv2 ve Ligtv3 de. Yayın haklarını almışlar,  Okay Karacan'in da Lig tvde olduğunu düşünürsek o eski JPM'li yıllara güzel bi dönüş olur. Ben yarışları o anlatırken gerçekten ayrı bi keyif alıyordum.

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 8 May 2015 - 18:38:25 »

serhan acar'ı da alırlar heralde, okay karacan trt'deyken bile yarış anlatmadı, programları sundu sadece. uzun yıllardır türkiye'de bu işin markası serhan acar, mutlaka işin içinde olmalı.

edit: yarışları serhan acar sunacakmış, twitterdan açıklandı.
« Last Edit: 8 May 2015 - 18:40:37 by Kensai » Logged
BabyShaq
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 15 May 2015 - 22:52:11 »

Nihayet iyi bir gelişme oldu F1'de. Geç de olsa F1 özüne dönüyor, yakıt tasarrufu kelimesinin F1 ile yanyana kullanılması bile mevcut sistemin yanlışlığını anlatmaya yetiyor:

http://www.trf1.net/formula1_haberler/107725-yakit-ikmali-sesler-lastikler-ve-hiz-formula-1e-geri-donuyor.html
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #23 on: 16 May 2015 - 12:36:32 »

İşin içine strateji katan herşey desteklenebilir, hazır şu anda hız var ki çok üst boyutlardayken az yakıtla gidip düzlükte geçilmemeye dayanıp önde kalmak güzel stratejiler olur..heyecan gelir, nihayet!
BabyShaq
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 22 May 2015 - 23:13:23 »

Pilotlar Birliği de konu ile ilgili bir anket yayınlamış:
http://gpda.motorsport.com

Yıllar önce geçiş çok olsun demiştik, bu sefer de tersini söyleyip iyice bitereceğiz F1'i Deli
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #25 on: 24 May 2015 - 18:36:26 »

Vay anasını yaa, Mercedes resmen ikinci kez Hamilton'a yarış kaybettirecek gibi. vettel de iyi cevap verdi radyodan Hamilton'ın ağlamasına. Şampiyonluğu kaybetse bu kadar sinirlebmezdi herhalde, yarısı bitince sağa çektş aracı adam, yarışta ona taktik veren takımına benimle daha fazla konuşmayın dedi, trip attı ödüle bile. Kaldırmadı havaya. Gerçekten izlediğim en ilginç yarışlardan biri oldu, adamı elleriyle birincilikten aldı takım. Kontratı yeni imzalamamış olsa bu durum bi kaç fazladan milyon dolara mal olurdu herhalde Mercedes'e
« Last Edit: 24 May 2015 - 19:01:20 by fantastiko » Logged

Kensai
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 25 May 2015 - 00:21:14 »

çok keyiflendim valla sabah Smiley

lewis "justin bieber" hamilton

« Last Edit: 25 May 2015 - 00:22:10 by Kensai » Logged
Slamduncan
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #27 on: 5 Jul 2015 - 18:51:27 »

Abi silverstone zevklidir, benim de yarışmayı sevdiğim pistlerden niridir yarışı izleyelim dedik. Yarış da gayet güzel geçti. Geçti de williams'in stratejisti (ya da strateji ekibi) her kimse bu yarıştan sonra f1den elini ayağını çeksin. Hatta gitmeden ıslak odunla temiz bir dövülsün. Pazar gününün içine ettiler el birliğiyle.

Koca f1de ne hale gelmiş arkadaş. Temmuza geldik batugda 2015 sezonu başlığı yok. Emeği geçen herkesi kutluyorum.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #28 on: 5 Jul 2015 - 21:14:51 »

Harbi çok keyifli idi yarış, daha ilk saniyeden çok ilginç bi hal alacağı belliydi. Williams pit ekibi her ne kadar kötü karar aldı desek de mercedes'in pit ekibinin ve Hamilton'ın öngörülerine de hakkını verelim. Ama bottas'a izin vermeyince, daha doğrusu Massa'ya bırak geçsin demeyince ben de içimden çok pişman olacaklar diyordum, öyle de oldu. Formula 1de pilot ve araçlar kadar, stratejinin de ne kadar çok önemli olduğunu gördüğümüz keyifli bi yarış oldu

talhafatih
Ice Man
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #29 on: 6 Jul 2015 - 13:08:40 »

raikkonen, yağmur daha yok dediği sırada raikkonen'e ıslak zemin lastiğini takan ve gerilere düşüren ferrari pit ekibine de saygılarımı sunuyorum. fazladan yapılan pit çok şükela oldu.

Pages: 1 [2] 3 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Diğer Sporlar  |  Formula 1  |  Topic: Formula 1'den Son Haberler « previous next »
    Jump to: