Welcome, Guest. Please login or register.
18 Aug 2019 - 04:55:24
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2014 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
Author Topic: All-Star 2014  (Read 19912 times)
Joker
Guest
« Reply #75 on: 17 Feb 2014 - 09:59:07 »

WEST: 155 - EAST: 163

Uykum kaçıp ilk yarıyı izleyip, uzadıkça uzayan devre arasında kapattım. Sonrası nasıl geçti bilmiyorum ama All-Star ın zaten son yıllardaki hali belli. En son hangi yıl oyuncu oylaması yaptığımı hatırlamıyorum. Pohpohlamadan ibaret.

İlk yarı skoru 89 - 76 West üstünlüğü.

İlk yarı blok yapılmamıştı maçın genelinde de sürmüş. Hayır geçtim blok teşebbüsü dahi hiç olmadı. C.Paul un oyuna girip her şeyi kontral altına alması, B.Griffin i uçurması tek keyif aldığım sürelerdi.

MVP: K.Irving
« Last Edit: 17 Feb 2014 - 10:03:10 by Joker » Logged
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #76 on: 17 Feb 2014 - 14:49:44 »

Maçı merak edip izlemeyi bırak, gece maç olduğunu bile unutmuşum, sabah kalkıp bakınca aklıma geldi. Box-score'lara bakıp, 1 tane bile blok yapılmadığını, Durant'in 17, Howard'ın 2 üçlük attığını, maçta toplam 100 üçlük atıldığını görünce sevindim gece uykudan olmadığıma.
« Last Edit: 17 Feb 2014 - 14:50:14 by Tspark » Logged

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #77 on: 18 Feb 2014 - 02:45:40 »

es geçilmiş ama haftasonunun yıldızlarından biri de kesinlikle bosh'tı.
http://www.youtube.com/watch?v=QOovL82FdiQ

adam iki turda da ilk denemesinde orta sahadan şutları soktu. like a bosh.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #78 on: 18 Feb 2014 - 03:49:53 »

istatistikler biraz yanıltıcı olmuş zira maçın 3. çeyreğinin ortasından sonra doğu bildiğin savunma yaptı. son yıllardaki keyifli all-star maçlarından biri oldu.
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #79 on: 18 Feb 2014 - 10:09:56 »

ben de keyif aldım normalde uyuklardım ama sonuna kadar zevle izledim .Ayrıca dogu 10 sayı geriden gelip öne gecti

Son Turnuva Şampiyonu
KD35
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #80 on: 18 Feb 2014 - 13:52:57 »

Durant'e birinin dur demesi lazim koskoca batı karmasını Thunder'a çevirdi, Brooks'un yaptığı rotasyon da pek iyi değildi Davis falan ne olursa olsun biraz daha fazla süre almalıydı. Vogel aksine ilk kez all star olan oyunculara güzel süreler verdi. Herşeye rağmen keyifli bir maç oldu, seneye şu saçma smaç yarışmasının formatı değişirse çok güzel olur. Lillard beni cok sasirrti cok iyi iki tane smaç izletti, saygılar reyis.
teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #81 on: 18 Feb 2014 - 16:05:09 »

kaç senedir lebron eleştriliyordu mvp kastı diye bu eleştrileri durant de hiç göremiyoruz
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #82 on: 19 Feb 2014 - 14:21:23 »

Wall ve Lillard ne kadar spektaküler smaç yapabilir, bana pek umut verici gelmiyo açıkçası. İkisi de patlayıcı elemanlar, maç içerisinde de bu yüzden poster-dunk kıvamında biçok smaç izlettiler şimdiye kadar ama smaç yarışması atmosferi gerçekten farklı oluyo. Wall'un özellikle yazın oynadıkları özel turnuva maçlarında fantastik maç içi smaç denemeleri mevcut ama bu smaçlar daha önce izlemeye alıştığımız smaç yarışmalarına oranla oldukça vasat seviyede kalır diye düşünüyorum. Mutlaka yaratıcılığında ekleneceği bişeyler eklemesi lazım.

Ross, fiziği ve hangtime'ı sayesinde yine en büyük favorilerden bana göre. McLemore'nin maç içi yaptığı bazı smaçların tadı damağımızda kalmıştı, yarışmada da güzel şeyler bekliyorum elemandan. Paul George daha önceki katılım tecrübesini avantaja dönüştürebilirse çoğu smacı yapabilecek atletizme sahip. Barnes'ın ise yeterli esnekliğe sahip olmadığını bu yüzden Ross-George-McLemore'nin gerisinde kalacağını düşünüyorum.

Favorim Ross, süpriz adayım da McLemore...

Yarışmayı izlerken ve sonunda smaç yarışmasını getirdikleri kıvamı görünce yaptığım şu değerlendirmeden utandım. Resmen smaç izletmemek için and içilmiş bi gösteri izledik. Tabletle east-west seçtirmeceler falan, açarım youtube'u izlerim team flight brothers'ı, bi daha da işim olmaz bu saçmalıklarla...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #83 on: 20 Feb 2014 - 02:22:13 »

https://www.youtube.com/watch?v=31t8_KsKBw0

hafta sonunun en güzel olayı buydu bana gore..baya keyif aldım izlerken özellikle 108-108'den sonraki 4 hücum acayip keyifti.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
Pages: 1 ... 3 4 5 [6]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2014 « previous next »
    Jump to: