Welcome, Guest. Please login or register.
6 Aug 2020 - 18:03:01
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2014 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 6  All
Author Topic: All-Star 2014  (Read 23478 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« on: 22 Nov 2013 - 11:13:45 »

BENİM SEÇİMLERİM

Doğu'daki kalite o kadar düşmüş ki yeminle 3. forveti ve 2.gardı seçmekte, bu olabilir demekte bile çok zorlandım.
« Last Edit: 22 Nov 2013 - 11:19:26 by Tspark » Logged

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #1 on: 14 Dec 2013 - 01:47:45 »

http://www.nba.com/2013/news/12/12/2014-all-star-ballot-results-1/

Açılan ilk sandıklara göre sonuçlar.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 14 Dec 2013 - 02:16:12 »

yıllarca yao'nun aldığı oylar eleştirilirdi ama kobe'nin backcourt'ta açık ara 1. olması tam bi rezillik olmuş. en basitinden orada john stockton'ın kariyer ortalamasıyla sezonu geçiren bir chris paul var. demek ki 50 yaşına gelse kobe yine seçilecek.

buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #3 on: 14 Dec 2013 - 02:51:06 »

demek ki 50 yaşına gelse kobe yine seçilecek.
E herhalde yani.
fantastiko
Pro. Member

Love is Nothing!!!

View Profile
« Reply #4 on: 19 Jan 2014 - 01:58:07 »

All-Star'ın formalarını adidas açıklamış. Bu seneki modaya uygun olarak kısa kollu yapmışlar. Ben pek fazla beğenmedim şahsen basketbola da pek yakıştırmıyorum bu tarz formaları. Amerikan football'u formalarına benzettim.

http://galleries.nba.com/gallery/Adidas_Unveils_2014_NBA_All-Star_Uniforms

Kivanc1Mac
Full Member

View Profile WWW
« Reply #5 on: 24 Jan 2014 - 05:48:38 »

İlk 5'ler belli olmuş, çok ilginç şeyler de olmuş. Dwight ve CP3 dışarda kalmış. Doğu ilk 5'inde de saf uzun yok. Frontcourt Lebron, Melo, George.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1601177_10152079075493463_968113791_n.jpg

The Hunter
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #6 on: 24 Jan 2014 - 06:44:49 »

Doğunun yedekleri kim olacak çok merak ediyorum.Roy Hibbert-Chris Bosh-John Wall üçlüsü kesin seçilecek kişiler.Kalan 4 kişilik yer içinse çok aday var ama kim seçilse mırın kırın edilecek.

Seçme şansım olsa son 1 ayı muhteşem geçiren Al Jefferson'ı,Toronto'yu sırtlayan Kyle Lowry'i,Brooklyn'i tekrar play-off sınırına taşıyan Joe Johnson'ı ve sakat olan Kemba Walker'ın yerine triple-double yapmaktan başı dönen Lance Stephenson'ı ya da kariyer yılını geçiren Arron Afflalo'yu seçerdim.Kulağa garip gelsede bunları seçerdim.

Batının yedekleri ise şimdiden belli.Russell Westbrook-Chris Paul-James Harden-Anthony Davis-Dwight Howard-Lamarcus Alldridge-Damian Lillard .Chris Paul maça yetişemezse büyük ihtimal Tony Parker çağrılır.Batının kadrosu şimdiden belli.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #7 on: 24 Jan 2014 - 12:52:42 »

Ben Doğudan Chris Bosh'u seçmezdim, ayrıca Toronto'da DeRozan varken ve bu kadar iyi ike Lowry'nin önünde onu seçerdim. Ayrıca Lance de seçilip Pacers 3leyebilir All-Starı. Bosh'un yerine Hawks'dan Millsap'ı seçerdim. Yine kadro durumuna göre Chicago menşeili Deng de seçilebilecek adaylardan. Tabi Kyrie'nin arkasında kalan Wall kesin seçilecektir.

Batı'da nispeten Doğu'ya oranla çok daha fazla iyi takım ve oyuncu olduğu için seçim aslında daha zor. Howard, CP3, Harden, Davis, LMA muhtemelen seçilirler. Doğu'da olsa Nic Batum da benim favori adayımdı. Ama Batı'da dışarıda kalan çok iyi oyuncu olacak. Ayrıca Parker da All-Star olacaktır muhtemelen. Ki daha dışarıda kalan yığınla iyi oyuncu var.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 24 Jan 2014 - 13:48:22 »

kobe bile seçilmiş hem de ilk 5 ve şurada hak edip hak etmeme muhabbeti yapıyoruz.

all-star olmak bi ünvandı eskiden, apoletti. rütbe atlamış oluyordun. ''x kez all-star olmuş oyuncu'' denirdi tanıtılırken ama şimdi gerçek anlamda şov maçına dönüştü. eskiden o sezonun en iyilerin olduğu şov maçıydı. adam çıkıp 6 maç oynadı. 12 şutta 13 sayı 4 riband 6 assist ile oynadı ve ilk 5 oldu. orada kat kat daha fazla hak eden oyuncu varken cidden büyük rezillik. tabi söz konusu kobe olduğundan ses çıkarılmayacaktır hatta benim dediklerim saçma olacaktır.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #9 on: 24 Jan 2014 - 14:08:22 »

6 maç oynayıp, halkın All-Star'a ilk 5 başlasın demesinden daha büyük apolet mi olur? Hem o ilk 5 olayı ben bildim bileli böyle yürüyor. Yeni olmadı yani.

Ben Afflalo'yu ilk 5'e yazmıştım seçimlerde. Haliyle yedeklere de alırdım. Bosh da girer takıma, Wall da. Stephenson, girer mi değil bence girmeli. Ligin en iyi takımının aslarından oldu üstelik birkaç senede bu kadar yükseldi. Bunlar dışında kimi seçerlerse seçsinler, hem tartışılır, çünkü öyle deli gibi hakeden yok.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #10 on: 24 Jan 2014 - 14:21:09 »

6 maç oynayıp, halkın All-Star'a ilk 5 başlasın demesinden daha büyük apolet mi olur? Hem o ilk 5 olayı ben bildim bileli böyle yürüyor. Yeni olmadı yani.

Hep cehape zihniyetiyle eleştiriyorlar zaten Kobe'yi. Çalıyorsa sizin mantığınızdakilerin oylarını çalıyor di mi, kime ne?

Adamın bir kabahati de yok zira. Oy veren insanların "mantıksal" sıkıntıları sonucu yine bir forma şansı buldu. Ziraat Türkiye Kupası mı arkadaş bu? "Hem hazırlık olur da Kobe için" gibi bir durum mu var?

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 24 Jan 2014 - 14:56:56 »

Batı yedekleri : Parker-Aldridge-Harden-Howard-Dirk-Dragic(Conley)-A.Davis
Doğu yedekleri : DeRozan-Wall-Stephenson-Hibbert-Milsap-Bosh-Joe Johnson

Westbrook bu kadar maç kaçırmışken yedeklere seçilmez diye düşünüyorum.Doguda yedekler gerçekten çok sıkıntılı yani batıda allstar olamayacak Dragic-Conley'den birisi,David Lee,Batum,Lillard gibi adamlara yazık olacak.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #12 on: 24 Jan 2014 - 15:11:10 »

kobe all-star günü takım elbisesi ile salonda olur sahaya çıkmaz ve sıkıntı olmaz dert etmeyin, ha tabi burda tartışılan ilk 5 e girme seçilebilme sorunsalı ama buna yapılacak bir şey yok bu oylama seçiminin çok adil olduğunu kimse kabul etmiyor zaten, esasında artık çok da bu organizasyona fazla anlamlar katmamak gerekir eskiden all-star izlemek gerçekten bir zevkti yani nerde o eski ramazanlar muhabbeti gibi olucak ama harbi harbi çok güzel maçlar oluyordu fakat 2000 jenerasyonu oyuncular bu organizasyonu resmen piç etti.
« Last Edit: 24 Jan 2014 - 15:16:32 by ai#3 » Logged

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 24 Jan 2014 - 15:17:56 »

zaten açıklama yaptı oynamayacağım, ya da oynamak zorunda kalırsam(all-star maçına sebepsiz yere çıkmayan oyuncuya 2 maç ceza varmış sanırım) 2 dakika oynar otururum, gençlere fırsat vermek lazım diye. kobe artık yaşın da verdiği olgunlukla bayağı bi ligin wiseman'i moduna geçti, gözlerim yaşarıyor. ayrıca bence bizim takımdan birini(bledsoe olmadığına göre dragic'i) seçmeleri lazım, bu takım bi ödülü hakediyor.

bence yedekler:

doğu: wall-hibbert-drummond-derozan-noah-jefferson-millsap
batı: parker-harden-dwight-lamarcus-dragic-cp3-brow

olmalı
« Last Edit: 24 Jan 2014 - 15:25:40 by Kensai » Logged
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #14 on: 24 Jan 2014 - 17:36:33 »

Kobe'nin seçilmesi gayet normal ve hatta hoş bir jest. Emeklilik hediyesi gibi bişi. Oynamaz, yerine yeni biri seçilir etc. Beni asıl gıcık eden iki kadroda da pivot olmaması. Front court - back court muhabbetinden böle bişi bekliyordum zaten. Ha ama yine de Howard, Love'dan fazla haketmiyor. Hibbert'a ayıp oldu.

Pages: [1] 2 3 4 ... 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: All-Star 2014 « previous next »
    Jump to: