Welcome, Guest. Please login or register.
13 Nov 2019 - 09:40:40
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Sonuna Kadar Varız 13-14 Sezonu 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Sonuna Kadar Varız 13-14 Sezonu  (Read 5800 times)
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #15 on: 7 Apr 2014 - 23:27:45 »

McMavs'e tebrikler. Güzel bir sene geçirdi ve playoff'ta performansını arttırdı. Çok güzel bir sezon oldu her açıdan, özellikle ilk 4 yarışı çok çekişmeliydi normal sezonda da.

Benim ilk oluşturduğum kadro ve form durumları korunsa daha iyi bir pozisyon olabilirdi. Takımın yıldızlarından Jrue Holiday'in sezonu kapatması, Bennett'in Cavs ile birliktge beni de yatırması, İlk bölümde çok formda Webster, Jordan Crawford'un ve Vazquez'in(Ben bıraktıktan sonra coştu) düşen formları, Nate Robinson'ın sakatlığı, play-off'un en kritik döneminde Jamal Crawford'un sakatlığı falan takımı çok ciddi baltaladılar.

Seneye yine görüşmek üzere. Hakkıyla ilk 3'e giren herkese yeniden tebrikler.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #16 on: 8 Apr 2014 - 21:40:10 »

McMavs'e tebrikler öncelikle.

Bu sene şampiyonluğu alabilecek kadroyu kurmuştum.Alıyordum da hatta bütün sezon tolere edebildiğim sakatlıklarla bile finali kazanırdım diyordum ama takımın kötü haftası da olunca Wade ve Bogut'un sakatlığıyla şampiyon olamadık.Playoff boyunca her hafta ve nerdeyse takıma karşı üstündüm bu haftaya kadar.Artık önümüzdeki senelere bakıcaz.Haftasonunda da Durant'i teselli ettik "seneye alırız oğlum" diyerek.

https://eksisozluk.com/seneye-aliriz-oglum--3820011

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #17 on: 9 Apr 2014 - 14:19:33 »

Bu sezon bir tek en başarılı olduğum Startin5 formatında tahtaya çıktım. Bu ligde de epey iyi gittikten sonra kadro düştü ve nihayetinde çok yakın farkla finaliste ilk turda elendik.

Mc Mavs ve oyunu takip eden herkese tebrikler.
Seneye görüşmek üzere. Draft süresini de buraya yazayım 1 dakika istiyor herkes diye.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #18 on: 9 Oct 2014 - 20:42:07 »

Lütfen yine 30 saniyelik draft olsun Smiley

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #19 on: 10 Oct 2014 - 12:01:55 »

Bu sene erkenden draft süresini 1 dakikaya ayarladım Yasin'cim. Geçen sene epey kalay yedik o yüzden. Kaldı ki bana eğlenceli geliyordu ama genel olarak istenmedi Cheesy

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 19 Oct 2014 - 13:58:15 »

draft tarihi ve saati cola-turka'yla bire bir aynı, aynı gün olacaksa bile bi saat ileri atalım en azından.
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: Sonuna Kadar Varız 13-14 Sezonu « previous next »
    Jump to: