Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 16:29:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2013 - 2014  |  Topic: batug.com Süper Amatör 2013 - 2014 (IV) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 8 9 10 [11]
Author Topic: batug.com Süper Amatör 2013 - 2014 (IV)  (Read 27501 times)
berkay23
Newbie
*

View Profile
« Reply #150 on: 1 Apr 2014 - 02:57:00 »

Lig liderinden sonra Batuhan'ın takımı Maverickpool'u da geçip finale çıktım.Bu galibiyetle birlikte benim için lig bitti diyebilirim , amaç bir üst lige çıkabilmek olduğundan ve bunu başardığımdan dolayı finali çok fazla önemsemiyorum ama çilek tadında gelecek bir şampiyonluk da fena olmaz tabi.Finalden çok 3.lük mücadelesi önemli olacak bu hafta haliyle , kalan 3 takıma da başarılar.
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #151 on: 2 Apr 2014 - 19:37:42 »

Lig liderinden sonra Batuhan'ın takımı Maverickpool'u da geçip finale çıktım.Bu galibiyetle birlikte benim için lig bitti diyebilirim , amaç bir üst lige çıkabilmek olduğundan ve bunu başardığımdan dolayı finali çok fazla önemsemiyorum ama çilek tadında gelecek bir şampiyonluk da fena olmaz tabi.Finalden çok 3.lük mücadelesi önemli olacak bu hafta haliyle , kalan 3 takıma da başarılar.

Ben de Berkay'ı tebrik ederim. Geçen haftaki oyuncularımın genel olarak formsuzluğu ve biraz daha az maçımın olmasının yanına bir de Isaiah Thomas ve David Lee'nin sakatlıkları eklenince direnemedim bile. Çok net bir mağlubiyet oldu. Tek hedef 3.'lük artık bir üst lig için.
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #152 on: 3 Apr 2014 - 00:25:13 »

O zaman Slaughter herhalde şu anda kıran kırana maç aramızda olacak demek ki ilk iki gün kötü gitti benim için ama ligi iyi bitirip de 4. olarak çıkamazsam bir üst lige çok kötü olacak çok...

...just one more peaceful day...
buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #153 on: 6 Apr 2014 - 02:45:02 »

Takımın pili bitti, finale kadar nasıl geldi bu takım onu da anlamadım zaten. Beat Heat'i şimdiden tebrik ediyorum.
buz
Newbie
*

View Profile
« Reply #154 on: 7 Apr 2014 - 15:04:41 »

Takımın pili bitti, finale kadar nasıl geldi bu takım onu da anlamadım zaten. Beat Heat'i şimdiden tebrik ediyorum.

Kawhi şampiyonluğa benden çok inanmış, adam tek başına FG%'yi çevirdi son gün. Onun 4. tura kadar düşmüş olması gerçekten büyük şanstı benim için; 3. turda Timmy ile Kawhi arasında kaldığımda Kawhi'yı seçmediğime çok pişman olabilirdim.

1. tur seçimini tamamen boşa harcadım, 12. sıradan D-Will seçimi sezon başında patlayınca sayı ve asisti puntlayan bir takım olup çıktık. 1. tur seçiminin güçlü olduğu kategorileri puntlayan, zaten tek PG'si olan bir takımla fantezi basketbolunun mantık sınırlarının dışına taştık ama yürüdük bir şekilde; finalde erken havlu atmasam kritik kategorilere FA'den takviye yaparak 2 üçlük, 2 blokluk farkı kapatabilirdim.

2-7. tur arasındaki seçimlerim sırasının hakkını fazlasıyla verdiler; isimlerin sonundaki numaralar son 30 gün istatistiklerinde kaçıncı sırada oldukları - playoff performansını ifade ediyor denebilir.

1.    (12)    Deron Williams (Bkn - PG) - 17
2.    (25)    Chris Bosh (Mia - PF,C) - 12
3.    (48)    Tim Duncan (SA - PF,C) - 33
4.    (61)    Kawhi Leonard (SA - SG,SF) - 6
5.    (84)    Tobias Harris (Orl - SF,PF) - 62
6.    (97)    Kyle Korver Reyiz (Atl - SG,SF) - 94, sakatlandığı halde - sezon genelinde birkaç sakatlığa rağmen 36.
7.   (120) Amir Johnson (Tor - PF,C) - 52

Buradan sonrası 8. turdaki Garnett seçimiyle başlayan bir facialar silsilesi, 13. turdaki P.J. Tucker seçimi dışında. Bir de FA'den gelen Marvin Williams kalıcı olabilmiş takımda. Geçen sezon da son sıraya kadar düşüp sezon ortasından itibaren galibiyet serisine bağlayarak ilk 3'e girmiştik, ama bu sefer FA'den takviyelerle değil, draft'te toplanan çekirdeğin kendini bulmasıyla ilk 7 haftayı kaybetmişken son 16 haftada (playofflar dahil) 13-3 gibi bir galibiyet oranı yakaladık.

8. sıradan girip şampiyon olan, takaslarda ligin en aktif ekibi Beat Heat'e ve bütün sezon sürdürdüğü istikrarı playoff'larda da bozmayarak üst lige bileti alan Gilead'a tebrikler.
berkay23
Newbie
*

View Profile
« Reply #155 on: 7 Apr 2014 - 16:13:57 »

Öncelikle teşekkür ediyorum İlker , ben de seni tebrik ederim.Rose'un büyük satışından sonra hedef olarak ligde kalmayı belirlemiştim ama yaptığım takasla ve FA'dan aldığım birkaç oyuncuyla bir anda playoff potasında buldum kendimi.Şimdi baktım da takım baya değişmiş , ilk 7 seçimimden sadece Tristan Thompson duruyor takımda.Baya oynamalar olmuş kısacası.

Playofflar da çok ilginç oldu benim için , üzerine kitap yazsam yeridir.Playoffa kalır mıyım kalamaz mıyım derken yarım kategori farkla playoff yaptım.Hatta yarım kategori de değil , 1 blok ile son bileti aldım sanırım o derece yakın bitti normal sezon.Playofflar başlayınca takım baya baya playoff havasına girdi resmen , üst üste 3 galibiyetle ligi şampiyon tamamlayıp 3.lige çıktım.Katılan tüm arkadaşlara teşekkür , bir üst lige yükselen arkadaşları da tebrik ediyorum.Şimdiden önümüzdeki sene için herkese bol şans.
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #156 on: 7 Apr 2014 - 19:55:37 »

4. bitirdim ligi olabilecek en kötü pozisyonda belki de. Isaiah Thomas ve David Lee sezon boyu istikrarlı oyunlarıyla yüzümü hep güldürmelerine rağmen, playoff'un son 2 turunda resmen satışı koydular. Takımım Dallas'ın 2007, 2008 vb. playoff performanslarını aratmadım desem yeridir. Formda girdik ama kademe kademe vitesi düşürdük. Aslında Gorgui Dieng hamlemle ne diyeyim bir üst lig için oldukça umutlanmıştım fakat dediğim gibi çok kötü bir playoff geçirdim. Sakatların yerine son eşleşmede Jarvis Varnado, Hilton Armstrong, Darious Miller gibi adamlardan ekmek çıkarmaya çalışmam net olarak halimi ortaya koyuyor sanırım. Seneye yine buralardayız. Bir üst lige çıkan arkadaşlara tebrikler. Smiley
« Last Edit: 7 Apr 2014 - 21:23:56 by Slaughter » Logged
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #157 on: 8 Apr 2014 - 01:41:26 »

Güzel bir sene oldu, sezonu domine eden Onur (Öz Mothertruckers) erken veda edince, bir anda her an her şey olabilir dedim. Nitekim play-off 8. Berkay şampiyon oldu. Tebrikler kendisine. Aynı zamanda 18 takımın 18'ine de tebrikler. Seneye yolumuz 3.lig, 3 senedir burada yürüttüğüm komisyonerliği de bir arkadaşıma devredip, yolumuzu alıyoruz.

...just one more peaceful day...
ilkerdalgıç
Veteran
Jr. Member

View Profile WWW
« Reply #158 on: 14 Apr 2014 - 11:18:30 »

4. bitirdim ligi olabilecek en kötü pozisyonda belki de. Isaiah Thomas ve David Lee sezon boyu istikrarlı oyunlarıyla yüzümü hep güldürmelerine rağmen, playoff'un son 2 turunda resmen satışı koydular. Takımım Dallas'ın 2007, 2008 vb. playoff performanslarını aratmadım desem yeridir. Formda girdik ama kademe kademe vitesi düşürdük. Aslında Gorgui Dieng hamlemle ne diyeyim bir üst lig için oldukça umutlanmıştım fakat dediğim gibi çok kötü bir playoff geçirdim. Sakatların yerine son eşleşmede Jarvis Varnado, Hilton Armstrong, Darious Miller gibi adamlardan ekmek çıkarmaya çalışmam net olarak halimi ortaya koyuyor sanırım. Seneye yine buralardayız. Bir üst lige çıkan arkadaşlara tebrikler. Smiley

Her sene illa ki 3. ligden takımlar çekiliyor, 4. hatta 5. olan bile bir üst lige çıkıyor. bence şansın var.

Pages: 1 ... 8 9 10 [11]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2013 - 2014  |  Topic: batug.com Süper Amatör 2013 - 2014 (IV) « previous next »
    Jump to: