Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Off-season 2013-Fuck you Chandler
Welcome, Guest. Please login or register.
1 Dec 2021 - 00:23:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New York Knicks  |  Topic: Off-season 2013-Fuck you Chandler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9
Author Topic: Off-season 2013-Fuck you Chandler  (Read 40407 times)
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #90 on: 16 Jul 2013 - 20:39:14 »

Pekovc'in, Ellis'in falan peşinde koşmamız gerektiğini düşünenler vardı sanırım.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #91 on: 16 Jul 2013 - 23:27:15 »

JR'ın play-offlardaki sağlam sıçışının bir sebebi de dizinin patlak olmasıymış,çünkü play-offlarda başlamış sakatlık.

Artest geçen sezon Sheed'in verebildiklerini verse yeter savunma direnci,sertlik ve pislik açısından.Üstelik JR'ın sakatlığında daha da önemli oldu varlığı.Martin geri dönerse guard pozisyonu dışında açık kalmıyor kadroda.

Bizim kafa belli de buraya yorum yazan başka takım taraftarlarının kafaları baya güzel.
« Last Edit: 16 Jul 2013 - 23:30:02 by abay » Logged

xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #92 on: 17 Jul 2013 - 06:11:04 »

Guard mevkiine de bir Mike Miller iyi gider şu sıralar.

Edit: Mike Miller'ı da Dalembert'i de kaçırdık. Gerçi bu isimlerle ne kadar ilgilendik o bile tartışılır.
« Last Edit: 19 Jul 2013 - 03:07:44 by xmenac » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #93 on: 21 Jul 2013 - 00:53:25 »

Bu sene de Artest ve -ebilse'li cümleler moda, siyah-beyaz gibi lan hiç eskimiyor.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #94 on: 21 Jul 2013 - 03:33:07 »

Benchten gelip 20 dakika süre alsa,8 sayı 3 rebound ortalama yapsa,her maç 1 teknik faul alsa,trash talk yapsa yeter.Bunlar da gayet realistik beklentiler.Indy günlerindeki Artest olabilse demedik ki.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #95 on: 21 Jul 2013 - 05:55:38 »

ne için yeter? play-off?
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #96 on: 21 Jul 2013 - 07:05:10 »

Ben ilk 5 başlar diye düşünüyorum. Zaten Kidd'in yerini doldurabilecek birini bulamadık, durum böyleyken Shumpert'ı 3 oynatıp eşleşme sıkıntısına sebep olmaktansa Felton'ın yanında oynatmak daha iyi bir tercih olur.

Artest'tan beklentilerime gelecek olursak, ben halen LeBron ile eşleşebilecek bir kaç isimden biri olduğunu düşünüyorum.
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #97 on: 21 Jul 2013 - 15:23:21 »

artest lebron'la ancak lebron potaya yakın sırtını döndüğünde eşleşebilir. etrafı kalabalık değilken her defasında basıp geçiyor lebron çünkü artest çok ağırlaştı.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #98 on: 21 Jul 2013 - 20:14:47 »

Mert hakikaten Knicks ve Melo düşmanlığın tescillendi.Bu takım Doğu'da Miami ve Bulls ile beraber regular season içinde en fazla galibiyet alacak 3 takımdan biri.Play-off garanti yani.

Ben hala Miami ile eşleşebilsek onları eleyebileceğimizi düşünüyorum.Onlarla eşleşebilmek için yolumuza çıkacak Indy karşısında bu sezon yaşadığımız ve Bulls karşısında yaşamamız olası sorunlara karşı yapılabilecek makul bir hamle bu.Ne sorun yaşamıştık peki? Mesela ciddi rebound ve size sorunu yaşamıştık Indy karşısında -Indy serisinde en fazla rebound alan adam Melo'ydu.Sonra "fuck you Chandler" dediğimizde tam da NewYork işi satış deniyor- Artest bu iki konuda da katkı sağlayabilir.Dış şut katkısı sağlayamaz ve ya LeBron stopper değil elbette.Mesela genç Indy takımının sinirini ve ritmini bozacak,trash-talk yapacak,George ve ya Stevenson'a gavurların "get under his skin" dedikleri hadiseyi yapabilecek,gerektiğinde baltayı indirip mesaj faulü yaparak adamların mini LeBron ve ya mini Wade gibi oynayamamalarını sağlayabilecek bir adamımız yoktu.Bu konuda kesin katkı sağlayacaktır.Yani evet,play-off için yapılmış bir hamledir Artest.
« Last Edit: 21 Jul 2013 - 20:29:38 by abay » Logged

McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #99 on: 21 Jul 2013 - 22:20:49 »

kolla gotu mert, biber gazlariyla geliyor knicks camiasi uzerine. dusmanligin tescillendi artik. yakinda forum ici ozerklik ve t.c. sinirlarindan da toprak talep edecekler diye korkuyorum. elestirilemez bir yapilari var. alelade biri son iki uc yilin basliklarinda konusulanlarla baksa new york finalden finale kosuyor sanir, o derece bir cosmusluk, laf soyletmezlik, surekli bir anti-tez sunma yarisi. yahu biri elestirmis, dedigi dogru olabilir mi acaba, diye iki saniye dusunmeden; "ben biliyorum, hem de en iyisini" soslu cevaplar...

eyvallah, herkes farkli dusunebilir be bunu belirtebilir ama kendi dusunceni dikte etmeye calismak ya da karsindakini de dinliyormus gibi yapilan kustah tavirlara gerek yok.

anlamadigim sey neden birileri bu baslikta bir seyi elestiriyorsa "falanca dusmani" ya da ne bileyim "kendi takiminin basligina yaz" gibi otelemelerle bertaraf edilmeye calisiyor?

soylemeyeyim soylemeyeyim diyorum ama gecen ny'un yas ortalamasini elestiren bir sey yazdim kendi uslubumca, ki o da geyik maksatliydi, memir de ustune bir sey karalamis, sonrasinda gelen cevaplara bak;

Pekovc'in, Ellis'in falan peşinde koşmamız gerektiğini düşünenler vardı sanırım.

Bizim kafa belli de buraya yorum yazan başka takım taraftarlarının kafaları baya güzel.

teheeeeey tey tey tey  Tey tey

bir de kendinizi tescilleseniz de hepimiz rahatlasak.
« Last Edit: 21 Jul 2013 - 22:22:26 by McGiven » Logged

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #100 on: 21 Jul 2013 - 23:44:01 »

Sen daha benim yazdığım yorumu neye istinaden yazdığımı bile anlamamışsın ki.Ben tricktr nickli arkadaşın Artest ile imzalamamız sonrası yaptığı yoruma cevaben yazdım.

Geçen sezon gösterilen performans sonrası hala "avare NewYork" ezberi ve kafasıyla buraya yorum yazarsanız,karşılaştığınız cevaplardan da şikayetçi olamazsınız.
« Last Edit: 21 Jul 2013 - 23:47:20 by abay » Logged

xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #101 on: 22 Jul 2013 - 00:17:14 »

Gereğinden fazla alıngan gördüm biraderim seni. Kaldı ki hem kendi mesajım hem de Salih abi'nin mesajı ne derece sana yönelik epey meçhul...

Artest hamlesine değinen 5-6 tane mesaj var orada. Gerçi buradan bakınca senin eleştirin için de güzel bir cevap olmuş.
« Last Edit: 22 Jul 2013 - 00:53:50 by xmenac » Logged
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #102 on: 22 Jul 2013 - 01:15:06 »

Hayır buraya gelip "Arenas'ı da alsalardı ... Kafalar güzel ... En takip edilesi takım ... " şeklinde t.şak geçme mahiyetli,eleştiri amacı falan gütmeyen mesajlar atılıyor gayet mantıklı bir hamleden sonra,biz de cevap yazıyoruz.Neyi abartıyorsun yok toprak isteyecekmişiz de yok özerklikmiş de ...

Ayrıca bu forumda elbette Knicks hakkında en iyisini ben bilirim.Geçen sezon 60'tan fazla maç izlemişim, Woodson'ın top sakallarındaki kıl sayısına kadar biliyorum.Senin benden daha iyi bilecek halin yok takımın durumunu.

Olay kafaların değişmemesi olayı.Tüm sezon yazdım buraya Denver fason takım diye,anlatamadım.Warriors taraftarı bile takımna inanmazken ben play-offa yazdım,anlatamadım.Biz sağlam takımız,Batı Finali'ne çıkabiliriz,Miami'yi eleyebiliriz,şampiyon olabiliriz dedim,anlatamadım.Görüyorum ki kafalar hala aynı.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #103 on: 22 Jul 2013 - 01:31:25 »

ya salih hakikaten hayranım bu iyimser yaklaşımına. takım hem yaş, hem de kadro derinliği açısından geçen seneden geriye gitmiş, geçen sene resimde olmayan bulls geri dönmüş, çok ciddi sıkıntı çıkarmayan nets neredeyse miami ayarına gelmiş, indiana daha da güçlenmiş, wizards parçalarını tamamlamış artık play-off için hazır hale gelmiş, bynum sağlıklı kalırsa bi de cavaliers gibi cengaver bi takım ortaya çıkmış sen hala oturmuş yok hater, yok melo, yok bilmemne. melo ile ilgili hater iftiralarına verdiğim cevabı lakers'ın haberler topicinde bulabilirsin, bu tartışmayı orada sonlandırdığımı düşünüyorum.

diğer taraftan gelelim ny'u en iyi ben bilirim iddiana. abi madem en iyi sen biliyodun, sen değil misin bu takımı geçen sezon başında en baba contender ilan eden? sonuç ne? ilk turu rondo'suz celtics'e karşı 6 maçta ancak geçen bir ny, sonra da ev sahibi avantajı olduğu halde pacers'a elenen bir ny. hani en baba contenderdı bu takım? hadi finali geçtim bari bi konferans finali göreydik. bu sene de aynı tatavayı yapıyosun ama sene sonunda muhtemelen oraları bile özleyecek bir ny görüyorum ben. koçu woodson, yaş ortalaması 30'un üstünde ve rotasyonu:

felton/prigioni
shumpert/jr
melo/artest
amare/kenyon
chandler/bargnani

şeklinde olan bir takımın play-off'tan öte bir iddiası olması için suns yıllarındaki amare'ye, dallas'taki chandler'a, ilk ny seferindeki felton'a ve geçen seneki jr'a ihtiyacı var. bunlardan görmeyi umacağın en gerçekçi ihtimal geçen seneki jr ise bu takımın maksimumu şanslı bir eşleşme ile play-off ikinci turu olur, ötesi değil. şu anki durumda yukarıda yazdığım tüm takımların ny'u geçme ihtimali var. majör bir hamle olmadığı, rakiplerden de önemli bir sakatlık gelmediği sürece ny'un miami-brooklyn-indiana-chicago arasına girmesi mümkün değil. bu durumda 5-8 arası bi yerden play-off yapıp, muhtemelen ilk turda eve döneceksiniz. olur da amare falan biraz oynarsa en iyi ihtimal yine ikinci turda paketlerler sizi.

ps: şurdan doğu konferansı bracketıma bakarsan, çok da işkembeden sallamadığıma bi kanıt olaraktan Deli

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow

View Profile WWW
« Reply #104 on: 22 Jul 2013 - 01:51:51 »

Abi polemiğe girmeyeceğim de, aşağıdaki mesaj iyi ki yazılmış diyorum bazen.

şu kadar maç izledim bu kadar maç izledim muhabbetini bırakın artık ya. batug.com forumu abicim burası eksisözlük, tribündergi falan değil. herkes izliyor o maçları.

Pages: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New York Knicks  |  Topic: Off-season 2013-Fuck you Chandler « previous next »
    Jump to: