Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 01:59:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2013 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Brooklyn Nets - Chicago Bulls (Doğu Konferansı 1. tur eşleşmesi) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: kaç kaç?
4-0 - 0 (0%)
4-1 - 9 (15.3%)
4-2 - 13 (22%)
4-3 - 11 (18.6%)
3-4 - 9 (15.3%)
2-4 - 16 (27.1%)
1-4 - 1 (1.7%)
0-4 - 0 (0%)
Total Voters: 58

Pages: 1 2 3 [4]  All
Author Topic: Brooklyn Nets - Chicago Bulls (Doğu Konferansı 1. tur eşleşmesi)  (Read 18658 times)
siriusjames
Guest
« Reply #45 on: 3 May 2013 - 11:29:16 »

Sakatlık muhabbetlerinde Minnesota hep unutuluyor,sidik yarışı değil tabi keşke olmasa da her takımda oluyor donem donem.Sizin bu oyuncular nasıl bir salgına kapılmış anlamadım müsil atmışlar çorbalarına nedir.

RT @NYDNInterNets: Mikhail Prokhorov probably has access to all kinds of biochemical viruses. Smiley
Gentoure
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #46 on: 3 May 2013 - 13:08:18 »

Brooklyn saha avantajını tekrar ele geçirdi. 3-1 geriye düşmelerine rağmen seriyi 3-3 e getirdiler. Chicago'da Luol Deng'in oynamaması çok büyük handikap. Birde bugün ciddi bir şekilde faul sorununa girince Boozer ve Taj Gibson'dan verimli şekilde kullanamadılar.  Maçı baştan sona izledim Brooklyn daha aklı başında bir takım. Sanırım bu oyun kurucu kalitesinden kaynaklı. Seriyi büyük ihtimalle Brooklyn kazanacak.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #47 on: 4 May 2013 - 05:41:36 »

Deng'e menenjit şüphesiyle lomber ponksiyon yapılmış,neyse ki temiz çıkmış.Basit bir viral enfeksiyondan daha fazlasını yaşıyor belli ki.Bir an evvel iyileşmesi dileğiyle.

siriusjames
Guest
« Reply #48 on: 4 May 2013 - 18:43:11 »

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wtA6fisQF3w
Give N Go
Full Member

View Profile
« Reply #49 on: 4 May 2013 - 19:24:22 »

iki as oyuncusuda olmadan seriyi 7 maça taşımayı bildi Chicago gerçekten büyük camia.

"Life is either a daring adventure or nothing at all. Security is mostly a superstition. It does not exist in nature."---Helen Keller
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #50 on: 4 May 2013 - 21:54:10 »

Şu yukarıdaki videoda Taj'ın pozisyon alma mücadelesi sırasında çalınan ucuz hücum faul (şu koşarak kendi sahasına döndüğü) dışında hiç bir kötü karar yok.

siriusjames
Guest
« Reply #51 on: 5 May 2013 - 05:06:00 »

bende de illa ki homerlık vardır, videoda da ama aynı kararlar miami'ye karşı oynarken sizin için alındığında senin de yazacaklarını okumak istiyorum. 2 hafta sonra göreceğiz diyelim.
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #52 on: 5 May 2013 - 06:17:08 »

Bu kadar eksikle 7.maçın ilk yarısı nasıl oynanır tıkla izle,chicago izle,bedava izle,hd izle,erotik izle.

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
siriusjames
Guest
« Reply #53 on: 5 May 2013 - 07:40:29 »

O kadar eksiğe rağmen savaştık, dayandık, her şeyi yaptı bizimkiler. Hepsine helal olsun. Noah Bulls'ta bırakır ve forması emekli edilir umarım.
nats
Guest
« Reply #54 on: 5 May 2013 - 13:31:25 »

Chicago gercekten ayakta alkislanacak bir takim. Dunku kadroda Noah'i disari al takim Bobcats' ten daha guclu degil ama iste sistem ve savunma takimi olmak boyle bir sey. Itin gotune sokulan Nate'i bile cok zeki ve elit guard sinifina sokuyor. Yureklerine saglik.

Bir de ben hayatimda bu kadar kotu coaching gormedim. Pop ile calismis birinin oyun gorusu adam yonetimi bu kadar mi kotu olur. Johnson'da israr etmenin mantigi neydi? Gecen sezonu verimli gecirmis Brooks'un sene basindan beri rotasyona sokulmamasinin da cok buyuk eksiklik oldugunu dusunuyorum. Keza Teletovic de. Elindeki adamlardan maksimumu alabilmek cok onemli. Thibs' in Belinelli Butler ve Teague'den aldiklarini izleyip ders almasi lazim. Seriyi calan adamlar oldu bunlar. Ozellikle Butler.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #55 on: 5 May 2013 - 15:33:34 »

Yahu ne zaman Bulls'u küçümsesem ve ya güvenmesem hep tokadı yedim.Deng de olmadan bu turu geçmek muazzam gerçekten.Asla büyük bir coachu ve sistemini hafife almamak gerektiğini beynime kazıdılar.Yürekten tebrikler.

TiMert
Pro. Member

Kawh-I Believe

View Profile
« Reply #56 on: 5 May 2013 - 15:40:48 »

Bir de şu var ki kesinlikle irdelenmeli... Conley,Allen,Prince,Z-Bo ile savunma yapmakla Nate,Bellinelli,Butler,Boozer ile savunma yapmak arasında ciddi fark olduğunu düşünüyorum. Bire bir kıyaslamada ise çok daha öndedir kendisi gözümde. Şuraya gelecem, DPOY kesinlikle Noah'ın hakkıydı, bunu bu seride bir kez daha keşfetmiş oldum. Üstelik yüzde yüz sağlıklı olmadığını, karşısında ise bu sene offense bakımından ligin en verimli ve çok yönlü pivotunun olduğu da unutulmasın. Nets'in aldığı ilk maçtan sonra "Noah dönmezse Bulls süpürülür" diyordum, o maçı izlemek bile yeterli aslında neden bahsettiğimi anlamak için. Çook çoook çook önemli bir oyuncu.
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #57 on: 5 May 2013 - 22:03:17 »

Chicago gercekten ayakta alkislanacak bir takim. Dunku kadroda Noah'i disari al takim Bobcats' ten daha guclu degil ama iste sistem ve savunma takimi olmak boyle bir sey. Itin gotune sokulan Nate'i bile cok zeki ve elit guard sinifina sokuyor. Yureklerine saglik.

Bir de ben hayatimda bu kadar kotu coaching gormedim. Pop ile calismis birinin oyun gorusu adam yonetimi bu kadar mi kotu olur. Johnson'da israr etmenin mantigi neydi? Gecen sezonu verimli gecirmis Brooks'un sene basindan beri rotasyona sokulmamasinin da cok buyuk eksiklik oldugunu dusunuyorum. Keza Teletovic de. Elindeki adamlardan maksimumu alabilmek cok onemli. Thibs' in Belinelli Butler ve Teague'den aldiklarini izleyip ders almasi lazim. Seriyi calan adamlar oldu bunlar. Ozellikle Butler.
Bulls'u küçümsemedim aslında ama Nets'i fazla büyütmüşüm gözümde. Nats biraderin yazısına imzamı atıyorum, düşündüklerimin hemen hemen aynısı. Keza Salih de benzer bir şekilde tercüman olmuş. Ben Pop ve Thibs gibi koçlara büyük saygı duyuyorum. Öyle böyle değil.

Pages: 1 2 3 [4]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  2013 Playoff Eşleşmeleri  |  Topic: Brooklyn Nets - Chicago Bulls (Doğu Konferansı 1. tur eşleşmesi) « previous next »
    Jump to: