Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 17:59:06
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2012 - 2013 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2012 - 2013  (Read 7285 times)
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 1 Dec 2012 - 21:43:00 »

Favors sakatlandı çıktı o yüzden o kadar az oynadı ve evet enes o yüzden bu kadar çok oynadı.

tolgatmac
Full Member

JoRdAn

View Profile
« Reply #16 on: 1 Dec 2012 - 22:09:11 »

3 uzatmaya giden toronto maçı vardı al,favors ve milsap 3'ü de 45'er dakika civarı süre almıştı.3 uzun bu kadar çok süre almışken enes'in aldığı süre ise sadece 10 dakikaydı.

başka bir takımda olsa double-double ortalama yapabilecek adam utah'ta benche gömüldü resmen.adam kariyer gecesinde 15 dakika süre alıyor,şaka gibi gerçekten.

« Last Edit: 1 Dec 2012 - 22:11:55 by tolgatmac » Logged
airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #17 on: 1 Dec 2012 - 22:25:59 »

Ayrıca Enes'in kontratındaki 3. yıl opsiyonu da kullanıldı Jazz tarafından. Daha yeni opsiyonu kullanılmış bir oyuncudan takasını istemesini beklemek hayatı fazla 2k my player modunda yaşamak demektir bence.
« Last Edit: 1 Dec 2012 - 22:30:01 by airness » Logged

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 1 Dec 2012 - 22:49:41 »

ne alaka anıl, utah tabii ki enes'i bırakmak istemeyecek. enes de kendini düşünmek durumunda. böyle bir durumda bana 20 dk garanti edin, etmiyosanız takas edin diyebilir, hakkıdır. burada tercih yapması gereken utah. ya millsap-jefferson ikilisiyle play-off'u zorlayan ama ötesi olmayan bir takım olacaklar, ya da bu ikisini kısa oyunculara karşı takas edip enes-favors + aldıkları ile geleceğe bakacaklar. örneğin utah gm'i olsam harden takasına mutlaka çomak sokardım, al-jeff'i, millsap'i önerirdim okc'ye. muhtemelen de kevin martin'den daha önde olurdum.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 2 Dec 2012 - 01:51:10 »

Favors sezon öncesi açıklama yaptı zaten daha fazla süre almak istediğine dair medyaya ve Enes'e nazaran istediğini de aldı.

Çaylak oyuncu takas edilmez diye bir şey yok,Steve Francis'in "Ben Vancouvar'da oynamam" dediğini ve Houston'a takas edildiğini hatırlıyorum.Takasa karar verildikten sonra capler denkleştirilir.

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 2 Dec 2012 - 02:03:56 »

Favors kendisi çaylak sezonunda takas edildi mesela ama o deron takasında bi parçaydı. çaylak ya da 2. sezonunda çok takas oldu bu ligde. aklıma ilk gelenlerden drew gooden var mesela çok iyi bi çaylak sezonu geçirirken gönderilmişti.
Team option olayı ise first rounder oyuncularda hele lottery oyuncularda kullanılmadığı çok nadirdir. hatta 2 senelik option un ilk senesini kullanmayan yok denecek kadar az. Joe alexander var son dönemde aklımda kalanlardan. portland olarak bizde nolan smith, babbitt, williams gibi oyuncuların opsiyonunu kullanmadık ama bu oyuncular hem lottery değildi hem de TO olarak 2. sezonundaydılar.
« Last Edit: 2 Dec 2012 - 02:04:46 by Mavi » Logged

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 8 Dec 2012 - 19:36:20 »

Buyrun Enes Kanter ...

Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2012 - 2013 « previous next »
    Jump to: